En İyi Kara Cuma Fırsatları 2018

Kavrulmuş bir kuştaki siyasi farklılıkları tartışan uzun, garip saatlerden sonra, Black Friday müşterilerinin sürülerine katılmak için sabırsızlanıyoruz. Ancak, en son OLED sesleri için çiğnemek kadar çekici, en az biraz online alışveriş yapmayı tercih ediyoruz.


Kara Cuma ve Siber Pazartesi, daha fazla Amerikalı tuğla ve harç yerine çevrimiçi perakendecilere yöneldikçe bir hafta sonu anlaşmalara dönüştü. En yeni fiziksel teknolojide biraz tasarruf olsa da, dijital ürünler için alışveriş yaparken en yüksek değeri bulacaksınız.

Buluttaki en iyi Black Friday fırsatlarında size yol göstermek için buradayız. Şu anda bir abonelik satın almak genellikle orijinal fiyattan yüzde 50 veya daha fazla tasarruf etmenizi sağlayabilir, bu nedenle bir VPN, web barındırma veya bulut depolama çözümüne ihtiyacınız varsa, şimdi atlama zamanı.

VPN Black Friday Fırsatları

Çevrimiçi durumdayken güvende olmanın en kolay yoluyla başlayalım: sanal özel ağlar. Bu üç harika fırsatı bulduk.

ExpressVPN – Üç Ücretsiz Ay

ExpressVPN kolayca piyasadaki en iyi VPN sağlayıcısıdır, ancak fiyatı rekabetin çoğundan daha yüksektir. Yine de, bu Kara Cuma günü satın alarak bu fiyattan çok tasarruf edebilirsiniz. ExpressVPN, yeni yıllık aboneliklerinizle birlikte üç aylık ücretsiz hizmet sunuyor ve size 12 aylık fiyatla 15 aylık hizmet veriyor. 

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Neden sevdiğimizi görmek için ExpressVPN incelememizi okuyabilir veya anlaşmayı sona ermeden önce tıklayabilirsiniz. 27 Kasım 2018 Salı günü saat 10: 00’a kadar (GMT) yayınlanıyor. ExpressVPN’in 30 günlük para iade garantisi ile de gerçek bir risk yok.

NordVPN – Yüzde 75 Kapalı

NordVPN, ExpressVPN ve NordVPN karşılaştırmamızda görebileceğiniz gibi, yakın bir saniye. Fiyatlar zaten düşük olsa da – en son fiyat için NordVPN incelememizi okuyabilirsiniz – peşin üç yıl satın alırken yüzde 75’e kadar tasarruf edebilirsiniz. Sadece 100 $ karşılığında 400 $ ‘dan fazla hizmet alıyorsunuz.

Önceki

Sonraki

Bu anlaşma hala NordVPN’in 30 günlük para iade garantisi ile desteklenmektedir, bu nedenle bir plan seçip nasıl sevdiğinizi görme riski yoktur. Bununla birlikte, kesin bir bitiş tarihi yoktur, bu yüzden hızlı hareket etmek en iyisidir.

PureVPN – Beş Yılda $ 1,32

PureVPN, VPN alanında ExpressVPN ve ExpressVPN karşılaştırmamızda görebileceğiniz gibi VPN alanında en iyi sağlayıcıların seviyesinde değil. Yine de, devasa sunucu ağı ve uzun süreli abonelikleriyle PureVPN iyi bir değer sunar.

Cuma günü PureVPN

Bu hafta sonu alırsanız daha da iyi bir seçenek sunuyor. Beş yıllık plan, PureVPN’in serisinde sadece bir pop-up olarak gösterilen resmi bir seçenek değildir. Bu hafta sonu, normal pop-up’ın görüntülediğinden daha az bir fiyata satın alabilirsiniz. Ayrıca, fiyat yenilendikten sonra da devam eder, böylece mükemmel bir anlaşma elde etmeye devam edebilirsiniz..

PureVPN incelememizde PureVPN hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz, ancak bir plan satın alıp 31 günlük cömert para iade garantisi ile kendiniz denemeye değer.

Bulut Depolama için Şükran Günü

Bulut depolama alanı bu yıl çok az gidiyor gibi görünüyor, ama sizin için bir anlaşma var.

pCloud – Yüzde 75 Kapalı Ömür Boyu Depolama

pCloud en iyi bulut depolama sağlayıcılarından biridir ve en iyi bulut depolama sağlayıcıları arasında ikinci sıradadır. Aylık ve yıllık abonelikler mevcut olsa da, pCloud bu Kara Cuma’da ömür boyu anlaşmalara odaklanıyor. Yüzde 75 indirimli yaşam için 500 GB veya 2 TB depolama alanı satın alabilirsiniz.

pCloud Web Arayüz Dosyaları

pCloud Senkronizasyon Klasörü

pCloud Dosya Paylaşım Bağlantısı

pCloud İndirme Bağlantıları

pCloud Drive İstemcisi

Önceki

Sonraki

Tek bir ödeme olarak, daha iyi bir değer düşünemedik. Gerçekten ömür boyu sahip olabileceğiniz bir ürün satın alıyorsunuz. PCloud hakkında daha fazla bilgi edinmek için pCloud incelememizde veya mermiyi ısırıp bir ömür boyu depolama alanı satın alabilirsiniz. Anlaşma 26 Kasım 2018 Pazartesi gününe kadar devam edecek.

Siber Pazartesi Web Hosting

Biz web hosting bazı büyük fırsatlar ile bitireceğiz. Hepsi Pazartesi günü bitiyor, bu yüzden çabuk olun.

Hostinger – Yüzde 90’a Kadar Kapalı

Hostinger, kullanımı kolay arayüzü ve düşük fiyat etiketi için en iyi web sitesi üreticileri ve barındırma kombinasyonları arasındadır. Kendi başına büyük bir değer olsa da, Black Friday’de ayda 0.80 $ gibi düşük bir fiyata hosting satın alabilirsiniz. Aslında, Hostinger’ın tüm ürünleri, bazıları yüzde 90 kadar.

Hostinger Cyber ​​Pazartesi

Bununla birlikte, bu bağlantıyı izleyerek bulabileceğiniz fiyatlandırma tablolarının kendileri için konuşmasına izin vereceğiz. Değeri görmek için Hostinger incelememizde fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Anlaşma 3 Aralık 2018 Pazartesi gününe kadar devam edecek.

Site Alanı – Yüzde 75 Kapalı

Siteground, WordPress için en iyi web barındırma için ilk seçimimizdir. Kolay WordPress geçişi ve tek tıklamayla WordPress kurulumu arasında, yeni ve mevcut WP kullanıcıları için ideal bir seçimdir. Siz de şimdi yüzde 75 indirime ev sahipliği yapabilirsiniz.

Önceki

Sonraki

İdeal başlangıç ​​noktası, birden fazla web sitesinin 20 GB depolama alanını paylaşmasına izin veren GrowBig’dir. Ayda yaklaşık 25.000 ziyaret için uygundur ve basit WordPress entegrasyonu ile birlikte gelir. Daha fazla bilgi edinmek için SiteGround incelememizi okuyabilirsiniz, ancak hızlı bir şekilde kayıt olduğunuzdan emin olun. Bu fırsat 26 Kasım 2018 Pazartesi günü sona eriyor.

A2 Hosting – Birden Fazla Fırsat

A2, mükemmel sunucu seçimi ve optimum güvenliği ile en iyi web barındırma kılavuzumuz için güçlü bir yarışmacı oldu. Kara Cuma için normal bir abonelikte yüzde 67’ye kadar tasarruf sağlayabilecek birden fazla fırsat sunuyor.

A2 Hosting Black Friday Fırsatları

Teklifleri ve kodları aşağıda bulabilirsiniz. A2 hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, A2 Hosting incelememizi mutlaka okuyun.

 • Paylaşılan ve yönetilen WordPress barındırma koduyla yüzde 67 indirim: SAVEBIG
 • Kod ile yönetilen ve çekirdek VPS’de yüzde 50 indirim: BLKVPS
 • % 40 indirimli bayi koduyla hosting: BLKSELL
 • Kodlu seçili SSD sunucularında yüzde 50 indirim: 50DEDI

Son düşünceler

Bunlar, bu Kara Cuma ve Siber Pazartesi günü gerçekleşen buluttaki en iyi fırsatlar. Artık fazladan depolama alanı seçme, yeni web sitesini başlatma ve nadiren daha ucuz olduğu için çevrimiçi bağlantınızı koruma zamanı. Fırsatları beğendiyseniz, ancak sağlayıcıları beğenmediyseniz, arazinin düzenini almak için VPN incelemelerimize ve bulut depolama incelemelerimize göz atmanız en iyisidir..

Bu hafta sonu avantajlarından faydalanmakta olduğunuz Black Friday fırsatlarıyla ilgili yorum yaptığınızdan emin olun. Okuduğunuz için teşekkür ederim ve siz ve kendinize çok mutlu bir hindi günü.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map