Загальний огляд захисту McAfee – оновлено 2020 рік

Загальний огляд захисту McAfee

McAfee – одне з найдавніших імен антивірусу, і це з поважних причин. Найновіша ітерація пакету Total Protection може бути найкращою з майже 100-відсотковим гарантованим захистом від вірусів. Перевірте наш повний огляд McAfee Total Protection, щоб побачити, що не все, що блищить, – це золото.


кращі антивірусні огляди

McAfee – одне з найкращих антивірусних програм, які можна придбати хоча б за гроші. За останні роки спостерігається покращення результатів лабораторії. Це вражає або досягає 100-відсоткової продуктивності на антивірусній програмі та пропонує менеджер паролів та безпечне зберігання файлів, щоб заокруглювати пакет Total Protection.

У цьому огляді McAfee Total Protection ми розглянемо деякі з цих результатів і самостійно виберемо програмне забезпечення для тестового віджимання. Ми будемо говорити про функції, ціноутворення, зручність, захист та підтримку перед тим, як виносити вирок.

Ми вважаємо, що захист McAfee Total Protection – це корисна ціна, якщо ви купуєте її для декількох машин. Це дало хороші цифри в наших практичних тестах і добре займає місце в незалежних лабораторіях, але це може використати певну роботу щодо зручності для користувачів. Прочитайте наші думки про захист McAfee Total Protection.

Альтернативи McAfee Total Protection

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Основою Mcafee Total Protection є антивірус, який сканує ваші файли на предмет корупції. Тотальний захист забезпечує більше, ніж це, за допомогою веб-моніторингу, автоматичних оновлень та керування паролями.

True Key – це менеджер паролів – це інструмент, який зазвичай виконує $ 19,99 щорічно за 10 000 записів, що також може бути необмеженим. Total Protection включає п’ять ліцензій менеджера безкоштовно, як правило, це $ 99,99, і ми вражені продуктивністю.

McAfee-True-Key

У порівнянні з найкращими менеджерами паролів, True Key є достатнім, але він не вражає. Ви отримуєте чистий інтерфейс користувача, подібний до LastPass (читайте наш огляд LastPass) та двофакторні параметри аутентифікації, але він не підтримує найкращі програми 2FA.

True Key є приємним доповненням, але ми радимо Dashlane (читайте наш огляд Dashlane) для справ, пов’язаних із менеджером паролів.

Ви також маєте моніторинг в режимі реального часу в Інтернеті. McAfee буде фільтрувати сайти під час доступу до них, а також сканувати файли перед завантаженням. Ви побачите і невеликий некрасивий знак підтвердження в результатах пошуку Google.

Ми перевірили, яка кількість моніторингу ефективності веб-результатів дала і не змогли виявити нічого значимого. Від кожного тесту відбулися незначні зміни, але ви повинні бачити мало, що не впливає на швидкість.

Веб-моніторинг також видаляє трекери та файли cookie та постачається з батьківським контролем. Батьківський контроль вимкнено за замовчуванням, але його можна ввімкнути на вкладці “конфіденційність” інтерфейсу користувача, щоб встановити сайти з обмеженим доступом.

McAfee-Quick-Clean-Settings

Total Protection виконує автоматичні оновлення для вас, доки ви це дозволяєте. Щоразу, коли ви запустите сканування, McAfee перевірятиме оновлення програми. Приємно мати центральне місце для оновлень.

Наша улюблена особливість – McAfee Shredder. Подібно до подрібнювача паперу, цей інструмент знищує ваші чутливі цифрові дані. Ви можете подрібнити будь-яку папку, але McAfee за замовчуванням спрямований на ваш контейнер для переробки.

McAfee не зрозуміло, що робить Shredder, але якщо б нам довелося здогадуватися, це було б переписання бінарного файлу на диск. Навіть коли ви виймаєте предмет із кошика для переробки, хитрий хакер може реконструювати його за допомогою судово-медичної експертизи.

Шредер, ймовірно, виконує аналогічну функцію Дбану, переписуючи двійковий файл, тому видалений файл не можна зшивати разом.

Огляд функцій загального захисту McAfee

Логотип McAfee Total Protectionwww.mcafee.com

Починається від $ 208персячний місяцьВсі плани

Особливості

Менеджер паролів

Подрібнювач файлів

Підтримка декількох ОС

Батьківський контроль

Очищення диска

VPN

Профілі

Захист

Захист від компенсації

Захист веб-камери

Моніторинг у реальному часі

Захищений браузер

Захист завантаження

Захист від фішингу

Брандмауер

Операційна система

Windows

macOS

Linux

Android

iOS

Корисність

Настільний інтерфейс користувача

Мобільний додаток

Розширення для браузера

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоурок

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Антивірус – це не те, що раніше було: безпека для одного центрального комп’ютера для дому. Тепер, коли багато ноутбуків, смартфонів і планшетів працюють, антивірус потребує підтримки декількох машин.

McAfee вдався до цієї тенденції і відповідно оцінив свою продукцію. Тотальний захист не дорогий окремому користувачеві, але найкраща ціна приходить, коли ви купуєте його на кількох комп’ютерах.

Ставка в розмірі $ 24,99 для одного пристрою непогана. Він дешевший, ніж базовий план Нортона (читайте наш огляд антивірусу Нортона) і приносить більше грошей, принаймні на перший рік. Як тільки настає час поновлення, ціни навіть виходять.

Ми рекомендуємо скласти план для п’яти або 10 пристроїв. Це менше 10 доларів на машину, і ви отримуєте ті самі функції. Пристрої включають будь-який смартфон, планшет або комп’ютер, і всі вони синхронізуються, коли ви відкриваєте інтерфейс McAfee.

Вступні ставки – це одне з найкращих, що ми бачили, але McAfee не вражає оновленням. Ціна також залежить від того, де ви здійснюєте покупки. Наприклад, план одного пристрою на сайті McAfee становить $ 54,99, тоді як той самий план у магазині McAfee – $ 24,99.

Коефіцієнти відновлення однакові для обох.

McAfee не пропонує безкоштовне антивірусне програмне забезпечення, якщо воно не встановлено на вашій машині. Вже тоді вам потрібно буде оновити його. Однак він пропонує 30-денний випробування Total Protection, не вимагаючи інформації про кредитні картки.

Зручність у користуванні

Інтерфейс McAfee оманливо простий. Просто повозитись легко, але знайти потрібні інструменти, коли гума зустрічає дорогу – це вже інша історія.

Зокрема, саме так McAfee вирішує організовувати інформацію в інтерфейсі користувача. У верхній частині вікна є п’ять вкладок для сканування, конфіденційності, використання Інтернету та налаштувань облікового запису. П’ятий поверне вас на головну сторінку. На цих вкладках ви знайдете швидкі посилання на такі функції, як оновлення програми та менеджер паролів.

Інтерфейс McAfee-Total-Protection

Після адаптації до інтерфейсу просто переміщуватися, але ми вважаємо, що є кращий спосіб викласти інтерфейс користувача. McAfee використовує занадто багато місця, щоб показати вам його функції та недостатньо для вашого стану безпеки.

Щоб виконати сканування, натисніть на вкладку “Захист ПК”. У нижній частині вікна натисніть кнопку «запустити сканування». Ви можете зробити швидке або повне сканування. Швидке сканування шукає проблеми в процесах Windows, завантажувальних файлах і загальних областях експлуатації, тоді як повне сканування буде проходити через усі файли на всіх жорстких дисках.

McAfee-Scan-Settings

Додаток доступний у Windows, macOS, iOS та Android. Ви можете додати нові пристрої до свого облікового запису в інтерфейсі, натиснувши “Захистити більше пристроїв” на вкладці “Головна”. Після натискання на це McAfee надішле вам електронний лист для завантаження Total Protection на інший пристрій.

Основна частина інтерфейсу виявляється натисканням на значок шестірні. Тут ви можете змінити всі налаштування McAfee, від сканування в режимі реального часу до моніторингу в Інтернеті. Ми рекомендуємо переглядати ці параметри, оскільки це головний контроль над McAfee.

McAfee-Total-Protection-Settings

Поза межами інтерфейсу користувача більшу частину часу ви будете витрачати на розширення True Key Chrome та піктограму лотка McAFee. На жаль, ці дві частини служби не залишаються там, де повинні.

Під час налаштування McAfee ваш робочий стіл буде засипано рядом спливаючих вікон. Все, від додавання нового пароля до встановлення розширення Chrome, вимагає окремого спливаючого вікна, який затримується, поки ви не закриєте його.

Засипання зеленими галочками біля результатів пошуку McAfee дратує. Якщо ви дійсно переглядаєте свої онлайн-кроки, це добре, але ми вирішили вимкнути розширення.

Моніторинг браузера та локальних файлів у режимі реального часу працює добре. Протягом цього огляду ми завантажили McAfee і не помітили зниження продуктивності. Хоча комп’ютер сповільнюється і сканує під час сканування. Вболівальники наростають, як на останньому подиху, і все здається млявим.

Має сенс, оскільки McAfee переглядає кожен файл, запис у реєстрі та інше, щоб переконатися, що там нічого не повинно бути. Через це ми рекомендуємо виконувати сканування вночі. McAfee може вимкнути ваш апарат, коли сканування завершено.

Захист

Ми використовуємо результати лабораторії в поєднанні з практичним тестуванням, щоб перевірити, наскільки добре захищено вас Total Protection. Ми будемо використовувати наші приклади в реальному світі як основний фактор, але оскільки ці тести не можуть охопити все, ми також проконсультуємо незалежні лабораторії..

Ми використовували стандартний тестовий файл Eicar, щоб перевірити, чи може антивірус виконувати свою функцію імені. Не дивно, що McAfee заблокував файл і негайно вилучив його з нашої машини.

Далі ми перейшли до Wicar, який перевіряє, наскільки добре антивірус виконує захист в Інтернеті. McAfee заблокував 100 відсотків з 13 тестів на Internet Explorer і Firefox. Ми припускаємо, що це буде і в Chrome, але спочатку вбудований захист веб-переглядача.

McAfee-Web-Advisor-Protection

Ми використовували AntiTest, щоб заглибитись і перевірити поширені подвиги на троянах. У списку – кейлоггери, буфер обміну та редактори реєстрів. McAfee заблокував та видалив додаток, коли ми намагалися запустити його. Після додавання його як винятку тести пройшли без жодної гикавки.

McAfee також захищений від наших тестів на фішинг, але більшість сучасних облікових записів електронної пошти вже захищені від цього.

Після деяких попередніх тестувань ми перейшли до лабораторних результатів. AV-Test виявив, що McAfee Internet Security, послуга, що входить до Total Protection, була 98,9 відсотка успішною проти нульових днів зловмисних програм та 100 – ідеально успішною проти широкого захисту від зловмисних програм.

Цей результат нижчий за середній показник у галузі на 99,5 відсотка.

MRG Effitas знайшов різні результати. McAfee все ще поставив гідний захист, але не зміг заблокувати реальний фінансовий ботнет із входу в систему даних користувачів імені користувача та пароля. McAfee, однак, успішно працював у всіх своїх моделюваннях зловмисних програм.

Тести AV-Comparative показують, що обидві дії разом. У своєму звіті про результати роботи в червні AV-Comparatives виявив, що McAfee був ефективним на 99,6 відсотка у порівнянні з його тестами, маючи незначні три помилкові позитиви з 80 можливих.

Захист хороший, але не найкращий. За останні кілька років McAfee спостерігав погіршення результатів лабораторії, але не позначив надто безпечний антивірус, як Webroot (читайте наш огляд антивірусів Webroot).

Підтримка

McAfee пропонує спілкування в чаті та підтримку по телефону, а також базу знань та форум спільноти. Якщо у вас є технічна проблема, ви також можете завантажити інструмент усунення несправностей, який сканує ваші інсталяційні файли та відремонтує пошкоджені файли.

Ви можете сканувати базу знань, перейшовши до розділу підтримки McAfee та обравши область, де вам потрібна допомога. Немає чіткої організації статей. Ви можете вибрати продукт і область, де вам потрібна допомога, після чого ви залишите до панелі пошуку та колеса миші.

McAfee-база знань

Статті є чіткими в їх інструкції, але не містять візуальних посилань.

Ми рекомендуємо використовувати віртуального помічника для поширених питань. Це агент підтримки AI, який використовує базу знань, щоб провести вас через будь-яку проблему. Це не досконало, як це AI рідко, але виконує завдання для простих завдань.

McAfee-Virtual-Assistant

Форум є кращим місцем для поглиблених тем. Це конгломерат техніків, що говорять про безпеку. Якщо ви коли-небудь ходили по таких форумах, ви також будете знати, що вони також активні.

Форуми McAfee

Якщо ви перебуваєте на протилежному боці спектру і не можете керувати комп’ютером поза веб-переглядачем, McAfee пропонує TechMaster. Це платний сервіс із встановлення програмного забезпечення, усунення несправностей та видалення вірусів. Однак це дорого.

Живий чат та підтримка телефону є корисними та швидкими. Вам слід підключитися до агента протягом декількох хвилин, але це може бути довше, залежно від завантаженості. Якщо на ваше запитання не відповіли, ви можете надіслати окремий квиток на McAfee, який зіткнувся з чергою пріоритетів, щоб ваші проблеми могли бути вирішені..

Вирок

Total Protection – прекрасний вибір для будинків, яким потрібен антивірус на кількох машинах. Надані ним знижки та додаткові послуги за такий варіант, як Avast (читайте наш огляд Avast Pro) досить великі, якщо у вас є машини для заповнення списку.

Окремим користувачам краще скористатися іншим антивірусом, таким як BitDefender Antivirus Plus (читайте наш огляд Bitdefender Antivirus Plus). Ви отримаєте доступ до меншого списку пристроїв та кращого захисту від загрози. Для ще кількох варіантів ознайомтеся з нашими іншими оглядами щодо антивірусу.

Що ви думаєте про захист McAfee Total Protection? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map