Огляд зловмисного програмного забезпечення IObit – оновлений 2020 рік

Огляд зловмисного програмного забезпечення IObit

IObit Malware Fighter – це безкоштовне антивірусне рішення, і це стосується позитивних результатів. Він забезпечує слабкий захист, не дуже зручний у користуванні, і оновлення до платного плану – це просто звичайна погана ідея. Прочитайте наш повний огляд IObit для детальної інформації.


Слайд-шоу_1

Слайд-шоу_2

Слайд-шоу_3

Слайд-шоу_4

Слайд-шоу_5

Попередній

Далі

Якщо ви шукаєте безкоштовне антивірусне програмне забезпечення, IObit Malware Fighter 7 – це безумовно варіант. Однак це може бути не дуже вдалим варіантом. Антивірус пропонує безкоштовну версію, доступну для Windows 10, але основні функції, такі як автоматичне сканування та захист від програмного забезпечення, заблоковані всередині платної версії Pro. Для отримання більш детальної інформації читайте цей повний огляд IObit Malware Fighter.

IObit Malware Fighter 7 Безкоштовна боротьба, щоб захистити вас, не відводячи це від нашого найкращого керівництва безкоштовного антивірусного програмного забезпечення. Він також не зміг потрапити до нашого найкращого списку антивірусних програм, його перевершили значно кращі варіанти антивірусного програмного забезпечення, такі як Bitdefender.

У цьому огляді ми розглянемо всі його функції та захист, а також ціноутворення, зручність та підтримку користувачів. Ми також обговоримо як практичне тестування, так і лабораторні результати, щоб закінчити наш остаточний вердикт.

На поверхні IObit Malware Fighter 7 здається гідним антивірусом, але після деякого використання та тестування історія змінюється. Якщо ви готові налаштувати ненадійний антивірус, якому не вистачає багатьох корисних функцій, які має його конкуренція, це не найгірший антивірус там.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для IObit Malware Fighter

Особливості

IObit Malware Fighter 7 має досить безкоштовну версію. У вас є варіанти повного, швидкого або спеціального сканування. В інтерфейсі робочого столу є історія сканування, яка показує, скільки загроз було виявлено та як їх було знайдено. Усі ці сканування потрібно починати вручну, хоча автоматичні сканування доступні лише в IObit Malware Fighter Pro. 

IObit Malware Fighter підтримує Windows 10, з окремим завантаженням для попередніх версій Windows. Якщо вам потрібна версія для Mac чи Android, IObit має інше антивірусне програмне забезпечення для них, але ви не зможете перенести ліцензію IObit Malware Fighter на ці пристрої. Щодо антивірусу для Mac, слід ознайомитися з нашим кращим антивірусом для Mac.

Однією з особливостей IObit Malware Fighter є “порадник домашньої сторінки”, який може виявити, чи порушена ваша домашня сторінка або пошукова система. Це приємно мати, але IObit в ідеалі не дозволить будь-якій шкідливій програмі змінити веб-сторінку чи панель пошуку.

«Захист для серфінгу & видалення оголошень “- одна з найцікавіших особливостей IObit Malware Fighter 7. Захист у реальному часі від підроблених веб-сайтів та спроб фішингу означає, що у вас є достатній захист браузера для безпечного користування Інтернетом без ризику завантаження зловмисного програмного забезпечення.

Desktop_UI_3

Платні функції IObit Fighter Fighter

IObit Malware Fighter Pro має деякі більш досконалі функції, як, наприклад, сейф. Коли файли поміщені в безпечне вікно, доступ до них можна отримати лише за допомогою встановленого пароля. Обмежуючи доступ до цих файлів, IObit може захистити їх від зловмисного програмного забезпечення та запобігти шифруванню ваших даних програмним забезпеченням (ось наша розбивка щодо того, що таке програмне забезпечення). 

Подальший захист від викупового програмного забезпечення надається спеціалізованим механізмом противикупної програми IObit Malware Fighter Pro. Це захищає всі ваші файли від шифрування, якщо програмне забезпечення потрапляє у вашу систему. У вас буде можливість вибрати, які типи файлів захищені механізмом антивидання програмного забезпечення, але всі вони включені за замовчуванням.

Desktop_UI_2

Ще одна особливість Pro – це “двоядерний” механізм захисту від зловмисного програмного забезпечення – вдосконалений як двигунами IObit, так і Bitdefender – антивіковими програмами – що захищає ваш комп’ютер від загроз. Додаткова безпека, отримана завдяки наявності двигуна Bitdefender, означає, що ви можете бути впевнені, що зловмисне програмне забезпечення не зможе легко уникнути антивірусу..

IObit також має багато поширених антивірусних функцій, доступних в іншому програмному забезпеченні через свій «центр дій». Такі програми, як IObit Advanced SystemCare, містять такі функції, як інструмент очищення диска та оновлення програмного забезпечення, тож ви не маєте надмірних або застарілих файлів. Якщо вам потрібен безкоштовний антивірус з деякими з цих функцій, наш огляд AVG може мати те, що ви шукаєте.

Огляд функцій зловмисного програмного забезпечення Iobit

Логотип винищувача зловмисних програм IObitwww.iobit.com

Починається від $ 083персячний місяцьВсі плани

Особливості

Менеджер паролів

Подрібнювач файлів

Підтримка декількох ОС

Батьківський контроль

Очищення диска

VPN

Профілі

Захист

Захист від компенсації

Захист веб-камери

Моніторинг у реальному часі

Захищений браузер

Захист завантаження

Захист від фішингу

Брандмауер

Операційна система

Windows

macOS

Linux

Android

iOS

Корисність

Настільний інтерфейс користувача

Мобільний додаток

Розширення для браузера

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоурок

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Структура цін IObit Malware Fighter, безумовно, проста. Існує безкоштовна версія і платна версія Pro, яка надає додаткові можливості та більшу безпеку. Існують варіанти отримання версії Pro для трьох ПК, а не лише одного, але лише через тимчасові угоди, що пропонуються всередині інтерфейсу робочого столу. Використання IObit Malware Fighter Pro, безумовно, краще, ніж безкоштовна версія. 

Доступ до двигуна Bitdefender через Pro забезпечує захист IObit Malware Fighter ближче до деяких більш дорогих опцій антивірусу, як ви можете побачити в нашому огляді Bitdefender Antivirus. Однак Malware Fighter Free надає лише власний механізм захисту від зловмисного програмного забезпечення IObit, тому немає резервної копії, якщо двигун не виявить жодних вірусів..

Інші заходи безпеки, які надаються користувачам Pro, – це захист камери та захист USB-диска. Використовуючи захист камери, IObit забороняє будь-кому звертатися до камери вашого комп’ютера без вашого дозволу. Захист диска USB автоматично сканує на наявність вірусів, що ховаються на USB-диску, коли ви підключаєте його.

Низька ціна антивірусу в розмірі 19,95 доларів має сенс, коли ви знайдете колекцію додаткових додатків, які IObit намагається продати поряд зі своїм планом Pro. Це дає вам перевагу вибору того, які функції ви хочете придбати, але ви втрачаєте доступність, що робить цей антивірус хорошим значенням. 

Extra_Software

На даний момент платну версію, можливо, варто перевірити з 60-денною гарантією повернення грошей. Однак безкоштовна версія просто не має достатньої універсальності порівняно з іншими безкоштовними опціями на ринку, якщо тільки ви не плануєте отримати повний набір безкоштовних програм IObit.

Привітність до користувачів

На передній сторінці IObit немає чіткого посилання на Malware Fighter 7. Щоб знайти сторінку для IObit Malware Fighter 7, потрібно натиснути на «продукти», а потім на «захист». У розділі «для Windows» знаходиться посилання на сторінку безкоштовних версій, на якій є чітка кнопка для завантаження інсталятора. 

Всього 59,4 Мб завантаження швидке та легке. Після завершення та відкриття завантаження інсталятору потрібно лише кілька клацань, перш ніж ви будете готові почати використовувати антивірус. 

Протягом усієї інсталяції нам запропонували завантажити лише один зайвий фрагмент програмного забезпечення IObit Uninstaller, який не було вибрано автоматично, тому ви його випадково не завантажите. IObit також попросив нас приєднатись до його списку електронної пошти, який було легко відхилити. Загалом процес завантаження проходив плавно і швидко.

Інсталятор

IObit підтримує всі версії Windows, від XP до Windows 10, тому ця установка, ймовірно, буде так само спрощена на вашому домашньому комп’ютері. Однак його відсутність підтримки для багатьох ОС означає, що, якщо всі ваші пристрої не мають Windows, вам потрібно буде знайти альтернативний антивірус. Це можна зробити, переглянувши наш посібник з найкращого антивірусу для Android.

Розумні сканування

При запуску є можливість перейти безпосередньо до «розумного сканування». На це пішло близько 45 хвилин, і тут було знайдено невелику кількість помилкових позитивів, а також попередньо завантажений файл EICAR, про який ми детальніше підемо пізніше. Однак наступні інтелектуальні сканування зайняли лише 20-25 хвилин, що дозволяє припустити, що можна було визначити, які файли потрібно перевірити.

Desktop_UI_1

IObit Malware Fighter 7 також має опцію “повного сканування”, для огляду 450 026 об’єктів знадобилося трохи більше двох годин. Це далеко не найшвидший антивірус, і це часом займає 70-відсоткове використання процесора. 

Якщо використовуються інші програми, IObit зменшує використання ресурсів, хоча це скаже сканування. Якщо ви шукаєте антивірус, який не надто системний, перегляньте наш огляд ESET NOD32.

Scan_Resources

Версія Pro дозволяє встановлювати час для автоматичного сканування, щоденно або щотижня, і для цього можна використовувати або “розумні”, або “повні” параметри сканування. Однак кожному, хто хоче безкоштовний антивірус, доведеться пам’ятати, щоб вручну запустити кожне сканування.

Scan_Complete

Після сканування у вас буде можливість видалити всі виявлені зловмисні програми або вибрати окремо зловмисне програмне забезпечення для видалення. Через велику кількість помилкових позитивних результатів IObit Malware Fighter має тенденцію виводити, видалення зловмисного програмного забезпечення вручну часто є кращим вибором. Ви також можете додавати файли в білий список, щоб вони більше не з’являлися, або просто тимчасово їх ігнорувати.

Додаткові параметри

Під параметрами сканування є ще чотири вкладки. Вони відносно базові, мають кілька функцій для перемикання, а також спливаючі деталі з налаштуваннями для більшості з них. Наприклад, на вкладці “Захист браузера” є порадник домашньої сторінки, який дозволяє вам вибирати, як довго зберігатимуться журнали та для яких браузерів він активний..

Хоча функції та параметри обмежені, особливо якщо ви не використовуєте версію Pro, використання IObit Malware Fighter є інтуїтивно зрозумілим. Більшість елементів керування вам знадобляться на вкладках зліва. 

Деякі налаштування є окремими у простому списку меню, але в основному вони використовуються дуже рідко, наприклад у списку програм, що перебувають на карантині. Ці функції корисні, але навряд чи ви часто заходитимете в це меню.

Будь-які проблеми з користувальницьким інтерфейсом IObit Malware Fighter в основному пов’язані з незначною невідповідністю дизайну між основними вкладками та налаштуваннями. Усі варіанти можна було поставити в більш інтуїтивне місце, дотримуючись того самого дизайну. Якщо ви шукаєте антивірус з корисним і послідовним інтерфейсом, ознайомтеся з нашим оглядом антивірусу Malwarebytes. 

Захист

Коли ми розглядаємо, наскільки антивірус може захищати пристрій, ми віддаємо перевагу використанню лабораторних тестів від надійних компаній, таких як AV-Test, AV-Comparatives та MRG Effitas. 

Однак, не тільки IObit Malware Fighter не був протестований на цих сайтах, але ми не змогли знайти жодних лабораторних тестів для перевірки цього антивірусу. Це не завжди проблема; дивіться наш огляд Webroot SecureAnywhere щодо антивірусу, який має кілька лабораторних тестів, але потужний захист.

Однак без будь-яких лабораторних тестів, на які можна покластися, нам довелося пройти практичне тестування із встановленими інструментами тестування. IObit Malware Fighter Free добре справлявся з цими тестами, доки не було встановлено розширення для браузера. 

IObit Malware Fighter зупинив усі тести на WICAR, веб-сайті, який видає себе за приховану шкідливу програму. Сюди входили тести з офіційного тестового файлу EICAR (Європейського інституту комп’ютерних антивірусних досліджень) та майстер криптовалюти JavaScript.

Подальший доказ здатності IObit Malware Fighter захищати свій комп’ютер – це тести AMTSO (Організація стандартів тестування проти зловмисних програм). П’ять із шести тестів були повністю заблоковані. В одному з тестів – завантаження стислих шкідливих програм – було заблоковано п’ять з 10 файлів. Інших п’ятьох було виявлено, але вони були зареєстровані як безпечні.

Заблоковано_Фішинг

Комбінація захисту в режимі реального часу та захисту браузера означає, що IObit Malware Fighter може попередити вас перед тим, як зробити щось, що може завдати шкоди вашому комп’ютеру. 

Єдина проблема полягає в тому, що «захист від серфінгу & видалення оголошень “функція за замовчуванням активна лише для Internet Explorer, що може спричинити вразливість інших браузерів, поки зловмисне програмне забезпечення не потрапить у систему. Якщо ви хочете забезпечити безпеку вашого веб-перегляду, перегляньте наш довідник із найбільш безпечного веб-браузера.

Захист від викупу

IObit Malware Fighter Pro також має додатковий захист. За умови захисту від вимушеного програмного забезпечення та запущеного двигуна Bitdefender – це зменшить зловмисне програмне забезпечення, яке може потрапити через систему – ваша система повинна бути в безпеці. Однак без будь-якого стороннього тестування ми не можемо підтвердити, наскільки ефективні ці засоби захисту.

Найбільша проблема з IObit Malware Fighter – це кількість помилкових позитивних результатів. Це коли звичайне програмне забезпечення виявляється як потенційно шкідливе. 

Якщо це трапляється часто, це може дратувати, але потрібно лише випадково зробити карантин або видалити один важливий файл, щоб викликати проблеми під час роботи певного програмного забезпечення. Форуми IObit наповнені скаргами на помилкові позитиви, головна порада полягає у допуску до списку та повідомленні про них.

Загалом, IObit Malware Fighter, безумовно, має захист навіть без активованого двигуна Bitdefender. Ваш пристрій має бути захищеним, але без будь-яких лабораторних тестів для резервування продуктивності в реальному світі ми просто не можемо дати високий бал IObit Malware Fighter у цій галузі.

Підтримка

Більшість підтримки IObit Malware Fighter надається у формі електронної пошти. Усі звіти про повернення коштів, поновлення ліцензії та повідомлення про помилки здійснюються електронною поштою команди підтримки, що не буде великою проблемою, якби вони швидко повернулися до вас. На підтримку електронної пошти було потрібно більше 30 годин, щоб відповісти на просте запитання, і нам потрібно було отримати додаткову інформацію.

Підтримка цілодобово надається у вигляді американської телефонної лінії, тому міжнародні тарифи можуть стягуватися, якщо ви там не перебуваєте. Веб-сайт також запропонував, що на телефонній лінії доступні лише послуги діагностики, і він запропонує платні послуги при необхідності. Це означає, що вам може знадобитися IObit Malware Fighter Pro для доступу до будь-якої телефонної підтримки.

Відсутність належної підтримки може бути виправдана, якби FAQ та база знань змогли допомогти у вирішенні різних питань. Однак у антивірусного FAQ є лише 16 питань, в основному про прості функції, такі як зміна мови. Посібник із продукту також не дуже допомагає. Хоча вона проходить через більшість функцій, вона не надає великої допомоги для можливих проблем.

Форуми часто є ще одним хорошим способом пошуку допомоги. Посібник із програми Malware Fighter 7 навіть посилається на форуми, хоча на стару сторінку. Без великої активної бази користувачів на форумі IObit не вистачає інформації, щоб дійсно щось знайти. Він діє більше як місце для повідомлення про помилкові позитиви, ніж форум, щоб допомогти новим користувачам.

Відповіді на форуми відповідають членами та командою підтримки, яка намагається вирішити проблеми. Ця допомога часто надходить протягом дня, але до отримання допомоги можна пройти до тижня.

Вирок

IObit Malware Fighter Pro 7 – антивірус з хорошим, хоча і невеликим набором функцій. Існує декілька способів повідомити про проблеми та отримати підтримку від команди підтримки або членів громади. У вас також є пристойний обсяг захисту.

Однак на цьому хороші речі зупиняються. Захист у безкоштовній версії краще, ніж нічого, і забезпечує безкоштовне видалення зловмисного програмного забезпечення, але це не так добре, як інші безкоштовні параметри. Якщо ви хочете – це безкоштовний антивірус з обмеженими можливостями, але відмінним захистом, вам слід ознайомитися з нашим оглядом Антивірусу Касперського для альтернативи.

Через відсутність стороннього лабораторного тестування та досить зменшеної безкоштовної версії, ми не можемо рекомендувати IObit Malware Fighter 7. Спершу слід переглянути наші інші антивірусні статті, щоб побачити, чи є кращий варіант для вас.

Що ви думаєте про IObit Malware Fighter 7? Повідомте нам ваші думки в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

IObit Malware Fighter 7 FAQ

 • Чи безпечні продукти IObit?

  Продукти IObit, схоже, не містять жодної форми зловмисного програмного забезпечення. Інші антивіруси не бачать у цьому жодної проблеми, і це не сповільнює та не дає збоїв на комп’ютерах, на яких він встановлений. Хоча це не означає, що IObit є абсолютно безпечним у всіх відношеннях, слабких моментів і подвигів немає. Однак усе програмне забезпечення слід перевірити на безпеку перед встановленням.

 • IObit Malware Fighter безкоштовний?

  Хоча існує безкоштовна версія IObit Malware Fighter 7, платна версія має більший захист та універсальність. Якщо ви шукаєте безкоштовний антивірус, є кращі варіанти. Якщо ви розглядаєте можливість придбання цього антивіруса, безкоштовна версія діє як невеликий демонстраційний тест, щоб перевірити інтерфейс користувача та побачити, які варіанти доступні.

 • Є Advanced SystemCare вірусом?

  Розширений SystemCare, прискорення роботи системи IObit і очищення диска, не є вірусом. Однак очищувачі дисків та реєстрів мають доступ до всіх ваших файлів, тому варто стежити за тим, які файли видаляються.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map