Огляд пакету Internet Security Suite – оновлено 2020 рік

Огляд пакету Internet Security Suite Comodo

Хоча дещо вибагливий щодо вибору веб-переглядача та налаштувань DNS, Comodo Internet Security Suite – це інакше чудовий антивірусний інструмент, який дозволяє ретельно та порівняно швидко сканувати на гідну ціну. Прочитайте наш повний огляд Comodo для деталей.


кращі антивірусні огляди

Comodo Internet Security – це програмне забезпечення безпеки для домашніх та ділових користувачів у Windows, macOS та Linux. Корпоративна версія пропонує також підтримку Android. Можливо, це не один з найкращих постачальників антивірусних програм, але він є суперником.

Він має кілька примх. Це може бути наполегливим щодо зміни налаштувань веб-переглядача за замовчуванням та DNS, але як тільки ви пройдете це, це гарний пакет з безкоштовною версією, яка краща за більшість. Це також один з небагатьох антивірусних пакетів, які працюють на Linux.

У цьому огляді Comodo Internet Security ми обговоримо функції, ціни, зручність, захист та підтримку. Ми також піддамо його тестуванню, використовуючи результати лабораторії та практичний досвід, щоб оцінити його ефективність, перш ніж виносити наш вердикт.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Comodo Internet Security Suite

Особливості

Для безкоштовного антивірусу Comodo Internet Security має вражаючий набір функцій. У ньому немає менеджера паролів або захисту вашої веб-камери чи мікрофона (читайте, як захистити посібник із веб-камери), але це повний пакет безпеки. Ви отримуєте брандмауер, захист від комп’ютерних програм, анти-руткіт, безпечний шопінг для інтернет-банкінгу та технологію пісочниці під назвою Valkyrie для виділення та перевірки підозрілих файлів.

Comodo-02-розширена настройка-перший екран

“Безпечні покупки” – це окремий додаток на робочому столі, що створює безпечне середовище для банківських операцій в Інтернеті та покупок, включаючи віртуальну клавіатуру для перемоги з кейлоггерами. Якщо безпека є вашим пріоритетом, Comodo Internet Security може бути програмним забезпеченням для вас.

Комодо-03-безпечний шопінг

Захист від антивірусу та зловмисного програмного забезпечення є надійним, і, змінивши кілька налаштувань, ми виявили, що він захищав нашу тестову машину від майже всього, крім фішингу. Це також має невдалий ефект уповільнення роботи системи під час запуску програм або відкриття популярних веб-сайтів, але список функцій доповнює це.

Однією з кращих особливостей є можливість створити рятувальний диск, який представляє собою завантажувальний образ диска, який дозволяє користувачам запускати сканування вірусів у середовищі перед завантаженням. Це очищувач від вірусів, шпигунських програм та руткітів.

Він також має функцію профілю, але це не добре зафіксовано в додатку. Вам потрібно буде зайти на веб-сайт Comodo, щоб отримати повну інформацію про використання функції. Це дозволяє створювати та редагувати профілі з різними пріоритетами сканування для файлів та веб-сайтів, встановивши прапорець у відповідних полях.

Особливості пакету Comodo Internet Security Suite

Логотип Comodo Internet Security Suitewww.comodo.com

Починає від $ 333персячний місяцьВсі плани

Особливості

Менеджер паролів

Подрібнювач файлів

Підтримка декількох ОС

Батьківський контроль

Очищення диска

VPN

Профілі

Захист

Захист від компенсації

Захист веб-камери

Моніторинг у реальному часі

Захищений браузер

Захист завантаження

Захист від фішингу

Брандмауер

Операційна система

Windows

macOS

Linux

Android

iOS

Корисність

Настільний інтерфейс користувача

Мобільний додаток

Розширення для браузера

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоурок

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Безкоштовна версія Comodo Internet Security вигідно порівнюється з безкоштовною версією AVG. Фактично, Comodo Internet Security перевершує її, включивши брандмауер та функцію безпечного шопінгу. Вона також включає функцію пісочниці, якої немає в більшості антивірусних програм, тому вона добре позиціонує в цьому плані.

Comodo Internet Security Pro не включає захист від фішингу або захист веб-камери, як це має платна версія AVG, але оскільки вона становить половину ціни на три ПК, це набагато ближче, ніж ви думали. Гарантія у розмірі 500 доларів від Comodo не пропонується більшістю антивірусних постачальників, тому її пакет середнього рівня також виходить на перше місце.

Пакет AVG Ultimate виграє приз у верхньому ярусі, хоча, головним чином, завдяки необмеженому варіанту пристрою, але Comodo Internet Security Complete не є суворим. Він пропонує 50 Гб онлайн-пам’яті, а також функцію безпеки WiFi «довірити зв’язок». Для отримання додаткової інформації про AVG читайте наш огляд AVG.

Привітність до користувачів

Отримавши попередні роздратування, Comodo Internet Security є дружньою та простою у використанні.

Завантаження та встановлення просте. Щоб встановити на нашій тестовій машині, знадобилося лише 12 хвилин, потім ще 10 хвилин, щоб оновити визначення вірусу та здійснити швидке сканування жорсткого диска..

Однак було несподівано кілька сюрпризів. Він за замовчуванням встановлює Yahoo як домашню сторінку, нову вкладку та двигун за замовчуванням, якщо ви не знімете цей прапорець. На іншому екрані встановлення він хоче змінити свого постачальника DNS та надіслати статистику зі свого ПК на Comodo, тому не просто натискайте на встановлення. Прочитайте, що це говорить. Це одне з прикрощів, з якими вам доведеться пройти повз.

Комодо-04-секунда-встановлення-екран-yahoo

У кількох випадках ми виявили, що це викидає занадто багато неприємностей на екран, затемнюючи інші значки та речі, які ви робите. Виступ на нашій тестовій машині теж сприйняв удар. Комодо сповільнює це. Не достатньо паралізувати систему, але достатньо, щоб бути помітною. Завантаження програм триває більше часу, ніж раніше, ніж встановити антивірус.

Комодо-05 - переповнення кількох екранів

Однак це легко налаштувати. Екрани під налаштуваннями складаються з прапорців або спадних меню. Вони легко орієнтуватися, включати чи вимикати, але деякі мають непередбачувані результати. Один з них – це можливість змінити тему інтерфейсу.

Будьте обережні, змінюючи тему, тому що це більше, ніж просто зміна кольорової гами. Це змінює компонування інтерфейсу. Все ще є, але вже не на тому самому місці, що змушує вас знову полювати за ним. Зміна теми не є зручною для користувача функцією, і ви не отримуєте попередження про поведінку.

Тема Comodo-06-Advanced-settings

Інтернет-безпека Comodo також змушує багатьох систем перезавантажуватися під час оновлення. Типова поведінка полягає в автоматичному встановленні оновлень, але тоді це вимагає перезапустити систему, щоб оновлення набрало чинності.

Є й інші антивіруси, які цього не роблять. Ви можете прочитати наш огляд антивірусів Malwarebytes або наш огляд BullGuard Antivirus, щоб переглянути кілька прикладів.

З цього приводу Comodo Internet Security надає вам можливість не перевіряти наявність оновлень, якщо ви використовуєте певні з’єднання, наприклад, коли ви працюєте від акумулятора або під час автоматичного обслуговування Windows.

Її інвазивність поширюється на те, що всі анонімні журнали Comodo за замовчуванням надсилаються до журналів, які потім стають предметом політики конфіденційності Comodo. В одному розділі конкретно сказано, що він збирає ваше ім’я та особисту інформацію, а в іншому зазначено, що інформація буде використовуватися в рекламі. Ви, ймовірно, повинні відключити цю функцію, якщо цінуєте свою конфіденційність.

Існує три конфігурації: “безпека Інтернету”, “проактивна безпека” та “безпека брандмауера”. Одночасно з них може бути активним, але Comodo не документує їх у програмному забезпеченні. Для цього потрібно відвідати онлайн-довідкові файли. У нижній частині інтерфейсу є крихітна довідка, яка вас переведе туди.

Comodo-07-help-icon

Додавання, редагування та видалення різних типів сканувань є простим питанням прапорців, а потім увімкнення та вимкнення сканування. Це також дозволяє вам дізнатися, коли відбулося останнє сканування цього типу.

Налаштування брандмауера є простими, а також встановлені прапорці та спадні меню для встановлення правил програми, глобальних правил, мережевих зон, наборів портів тощо. Все це просто у використанні.

У налаштуваннях від зловмисного програмного забезпечення для ввімкнення системи захисту від вступу Host є безліч варіантів, які легко встановити, використовуючи рядок прапорців. Довідка в Інтернеті хороша, але ми хотіли б побачити більше документації у клієнта через використання плаваючих текстових полів, коли мишкою на значку інформації.

Захист

Ми використовуємо неупереджені сторонні лабораторії для оцінки рівня захисту, пропонованого антивірусним програмним забезпеченням. Один з них – AV-Test. Результати його тестування для Comodo Internet Security цікаві.

Comodo Internet Security досяг 100 відсотків за захист від атак зловмисного програмного забезпечення, що не беруться за день, включаючи веб-та електронну пошту. Він також набрав 100 відсотків під час виявлення поширених зловмисних програм, виявлених за чотири тижні до тестування. Сукупні бали принесли йому ідеальні 6 з 6.

Однак він зайняв хіт у продуктивності, заробивши 5 із 6, оскільки він уповільнив ПК при запуску популярних веб-сайтів та стандартного програмного забезпечення. Завантаження та встановлення програм також проходило повільніше, ніж галузевий стандарт, як і копіювання файлів.

Це відповідає нашому практичному тестуванню. Під час запуску програмного забезпечення або копіювання файлів на диск ми спостерігали помітне уповільнення нашої системи.

Якщо дійшло до помилкових попереджень, Comodo Internet Security зареєстрував помилкові виявлення законного програмного забезпечення як зловмисного програмного забезпечення під час сканування системи. Ми це також помітили. Коли ми здійснили повне сканування системи на нашій тестовій машині, яка займала годину і 10 хвилин, вона повідомила, що популярна програма для маніпулювання зображеннями GIMP – це загроза.

Ми використовуємо GIMP для обрізання зображень, додавання до них тексту, зміни кольорів тощо. Це чудове безкоштовне програмне забезпечення, яке не є зловмисним програмним забезпеченням, тому розчаровувати, як Comodo Internet Security прапор його як такий. Після сканування двічі перевірте результати, щоб переконатися, що вони не позначили законну програму.

Інша стороння лабораторія, яку ми використовуємо, – це AV-Comparatives, але, ознайомившись з результатами тестування, що відбулися з лютого 2004 року, ми не знайшли записів про те, що Comodo Internet Security бере участь у її тестуванні..

Остання сторона, яку ми перевірили, – це MRG Effitas, але ми не змогли знайти жодних доказів того, що вона перевірила Comodo Internet Security. У цьому випадку ми вирішили зробити практичне тестування.

Під час повної системної перевірки ми знайшли файли EICAR на нашому жорсткому диску, які використовуються для тестування зловмисних програм. Використання цих файлів загально погодилося антивірусною індустрією як стандартизований спосіб перевірки функціональності антивірусного програмного забезпечення.

Після того як сканування було зроблено, Comodo Internet Security вимагає від нас ідентифікації кожного файлу, який ми хотіли додати до списку надійних файлів. Це не дало нам можливості додавати до списку всі файли в певній папці, що було б набагато простіше і зручніше, ніж потрібно клацати по черзі на них.

Comodo-08-full-system-scan -plete-options

Коли ми розпочали тестування в реальному часі з файлами EICAR з веб-сайту Організації стандартів тестування анти-зловмисного програмного забезпечення, яке ми використовуємо для внутрішнього тестування, Comodo Internet Security захистила нас від завантаження зловмисних програм, завантаження за допомогою диска, потенційно небажаних програм та в хмарі. Однак це не захистило нас від тестової фішинг-сторінки.

Коли ми намагалися завантажити стиснене програмне забезпечення, яке було заражене, Comodo Internet Security не вдалося виконати 9 із 11 тестів. Він розпізнав файли EICAR, але не виявив зараження у більшості стислих файлів. Результати тестування з файлами EICAR були однаковими, чи ми використовували Firefox або Comodo Dragon, веб-браузер, який постачається разом із антивірусом..

Comodo Internet Security дозволяє додавати розширення, такі як .zip або .zipx, до списку типів файлів, які він буде розпаковувати та сканувати під час завантаження. Після того, як ми додали ці розширення до свого списку та спробували ще раз завантажити інфіковані стиснуті файли, вони застали їх.

У процесі тестування цієї функції ми знайшли дивну химерність.

Додаючи розширення, природно записати його як “* .zip” або “* .zipx.” Не ставте “.” там, однак, оскільки він автоматично додає період, коли ви зберігаєте його. Ви закінчите “* .. zip”, який не працюватиме. Введіть його як “* zip”, і це буде добре.

У сукупності ці тести дають нам впевненість, що ви будете захищені від більшості зловмисних програм із програмою Comodo Internet Security, за винятком випадків, коли він знаходиться у стисненому файлі, який відсутній у списку виключень. Він не пропонує захисту від фішингу, тож пам’ятайте про це. В цілому, він має хороший захист, але може бути кращим.

Підтримка

Підтримка по телефону доступна лише для платних версій, тому ми спробували підтримку в прямому чаті. Клацання піктограми довідки в інтерфейсі пересилає вас на простий екран чату. Нам сказали, що нам допомагає «Майк».

Ми задали просте запитання щодо зміни теми та кольорів інтерфейсу. Нас запитали, яку операційну систему ми використовуємо (Windows 10), і після відповіді нам було доручено “Клацнути правою кнопкою миші на робочому столі клацніть властивості”. Це, плюс часовий проміжок між питанням і відповіддю, змусило нас повірити, що ми говорили з машиною.

Коли ми намагалися уточнити питання, відповіді змінилися в часі та тоні, що змусило нас повірити, що людина перейняла. Бути важко було, хоча. В будь-якому випадку нас не вразило.

Comodo пропонує онлайн-форум, а також онлайн-допомогу. З нашого досвіду, форуми користувачів можна вражати, наскільки відповідні наявні питання та відповіді нашим конкретним потребам.

Комодо-09-онлайн-форум

Ми спробували знайти відповідь на наше запитання щодо зміни тем і знову знайшли прискіпливі відповіді про створення особистих тем, які не стосувались її безпосередньо..

Варіант онлайн-довідки, доступ до якого здійснюється з піктограми в інтерфейсі, був набагато кориснішим, ніж чат або форум. Рівень деталізації вражає. Якщо у вас є питання щодо Comodo Internet Security – це, мабуть, найкраща ставка.

Вирок

Comodo Internet Security має вражаючий перелік функцій, але ми б торгували захищеними покупками для захисту від фішингу. Ми були вражені загалом, хоча.

Існує хороша безкоштовна версія Comodo Internet Security для Windows, macOS та Linux. Він отримав відмінні оцінки від сторонньої лабораторії, яка перевіряла її, а також гідні результати наших практичних тестувань. Є кілька гикавок, але вони не повинні перешкоджати вам серйозно розглянути.

Це антивірус, в якому ви можете відчувати себе впевнено. Ви можете завантажити Comodo Internet Security і спробувати без побоювань.

Що ви думаєте про Comodo Internet Security? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map