Огляд домашнього програмного забезпечення Emsisoft – оновлений 2020 рік

Огляд домашніх програм Emsisoft Anti-Malware

Багатий можливостями та доступним, Emsisoft Anti-Malware Home – це гідний пакет для людей, які хочуть захистити себе від найгірших загроз, не порушуючи банк. Однак, більш обізнаним щодо безпеки це не сподобається майже так само, як ви можете прочитати в нашому огляді Emsisoft.


Слайд-шоу_1

Слайд-шоу_2

Слайд-шоу_3

Слайд-шоу_4

Попередній

Далі

Шукаючи дешевий, але багатофункціональний антивірус, Emsisoft Anti-Malware варто перевірити. З великими ціннісними планами та функціями, такими як захист файлів та підтримка Android, цей антивірус може бути саме для вас, якщо вам не потрібен найкращий захист там. Дізнайтеся більше подробиць, прочитавши цей огляд Emsisoft Anti-Malware Home.

Існує багато варіантів безкоштовного антивірусного програмного забезпечення, про які ви можете прочитати в нашому найкращому безкоштовному антивірусному посібнику. Однак Emsisoft Anti-Malware акуратно вписується між безкоштовним антивірусом і більшістю платних варіантів. 

Маючи більше функцій, ніж більшість безкоштовного програмного забезпечення, але за нижчою ціною, ніж більшість платних антивірусних варіантів, Emsisoft розробив рішення для всіх, хто хоче середнього рівня між вартістю та ефективністю. Однак є також причини, чому Emsisoft Anti-Malware не входить в наш найкращий посібник з антивірусного програмного забезпечення. 

У цьому огляді Emsisoft Anti-Malware Home ми розберемося про те, що робить цей антивірус чудовим варіантом, а також чому він не завжди є найкращим антивірусом там.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для будинку Emsisoft Anti-Malware

Особливості

Emsisoft Anti-Malware Home має основні особливості у чотирьох розділах: «захист», «сканування» & чисто “,” журнали “та” налаштування “. Ви також можете отримати доступ до його карантинної зони з бічної панелі.

Екран “захисту” має три основні засоби захисту: блокатор поведінки, захист файлів та захист веб-сторінок. По-перше, це блокатор поведінки, який може контролювати або блокувати різні процеси. Ви також можете вибрати, чи бажаєте ви отримувати сповіщення, коли блокатор поведінки видаляє загрози. 

Антивикуп програмного забезпечення вбудований у блокатор поведінки. Це означає, що ви будете захищені від викупу програмного забезпечення, коли воно ввімкнено, але ви не можете встановити різні налаштування для кожного. Крім того, якщо вимкнути блокатор поведінки, у журналах з’являється попередження.

Захист від викупу

У сучасних антивірусних продуктах поширений захист від програмного забезпечення, тому його добре бачити тут. Без таких інструментів, як антивикупне програмне забезпечення, ви можете бути більш вразливими до нових загроз. Якщо ви хочете дізнатися більше, ознайомтеся з нашою інформацією про те, що таке програмне забезпечення. 

Інструмент “Захист файлів” – це захист у реальному часі у програмі Emsisoft Anti-Malware. На вкладці “Захист файлів” можна вказати спосіб поводження з загрозами. Залишившись у налаштуваннях за замовчуванням, цей антивірус бореться із виявленням зловмисного програмного забезпечення, але вибираючи більш ретельні параметри захисту, виправляйте це.

Параметри безпеки веб-переглядача доступні на вкладці “Захист веб-сторінок”. Небажані хости можуть бути заблоковані цим інструментом, і ви можете встановити налаштування сповіщень, коли вони знаходять шкідливі сайти. Веб-сайти також можуть бути дозволеними, це означає, що вони будуть дозволені, навіть якщо антивірус вважає, що це зловмисне програмне забезпечення. Однак це може заплутатись як із шкідливими, так і з білими сайтами в одному списку.

File_guard_and_Web_protection

“Сканування” & екран “чистий” дає стандартні параметри для різних типів сканувань, а також можливість планувати сканування для регулярного захисту. Тут також ви знайдете можливість вимкнути комп’ютер після завершення сканування або здійснити карантин для всіх виявлених загроз. 

Інструмент “виробник аварійних комплектів” також знаходиться в цьому розділі. Це дозволяє полегшеній версії антивірусу тимчасово переміщуватися на інші комп’ютери та захищати їх. Портативний антивірус не є загальною ознакою, тому це великий виграш для Emsisoft.

Цей екстрений комплект має два основних напрямки. Перший полягає в тому, що він може захищати будь-який новий комп’ютер, навіть якщо ваш пакет дозволяє захищати лише один комп’ютер. Хоча це вимагає збереження знімного диска, підключеного до комп’ютера, це забезпечує основний захист машин, які можуть містити зловмисне програмне забезпечення.

Антивірусне резервне копіювання

Інше використання набору для аварійних ситуацій – це резервне копіювання, якщо ваш основний антивірус заразиться і не в змозі захистити комп’ютер. Попередній переносний антивірус може допомогти в очищенні зловмисного програмного забезпечення перед тим, як спробувати інші методи відновлення.

Далі – екран «logs», який містить дії антивірусу. Ви можете шукати в журналах, фільтруючи або сортуючи або за дією, або за компонентами. Це полегшує перегляд того, що відбувається, з першого погляду, не опускаючи жодних даних.

Налаштування Emsisoft

В кінці – екран “налаштування”. Як і слід було очікувати, саме тут ви можете знайти більшість налаштувань. Багато з них є стандартними, як встановлення пароля адміністратора. Однак Emsisoft Anti-Malware Home дає деякі унікальні налаштування, такі як можливість вибору, які сповіщення відображатимуться, як довго вони триватимуть і де на екрані вони відображатимуться.

Налаштування сповіщень

Деякі особливості цього антивірусу приємно мати і не є універсальними. Опція темного режиму та функція автоматичного ввімкнення “самозахисту” – коли антивірус активно захищає себе від зловмисного програмного забезпечення – це чудові функції, які мають бути в наявності. 

Однак відсутність більших розмірів шрифту, навіть при зміні розміру вікна та відсутність можливості одночасного видалення всіх карантинних файлів, робить використання програми Emsisoft Anti-Malware трохи гірше, ніж більш багатий на функцію варіант, наприклад, AVG. Детальніше читайте в нашому огляді AVG AntiVirus.

Emsisoft також не створив версію для користувачів Mac, яка обмежує використання захисту кількох комп’ютерів через один пристрій. Якщо вам потрібен антивірус для вашого Mac, перегляньте наш найкращий антивірус для Mac.

Emsisoft Anti-Malware також має бізнес та підприємства для компаній, які хочуть захистити свої комп’ютери Windows. Ці бізнес-плани мають спеціальний персонал підтримки та пріоритет роботи в режимі чату. Існує також більша інтеграція з продуктом управління в Інтернеті, який надає Emsisoft. 

Хмарна консоль Emsisoft працює з домашньою версією, але вона не містить нічого важливого, якого не вистачає інтерфейсу робочого столу. Якщо вам не потрібно сканувати дистанційно або керувати кількома комп’ютерами з одного пристрою, не потрібно використовувати це. Однак однією з функцій Cloud Cloud Console, яка недоступна в інтерфейсі робочого столу, є доступ до прямого чату.

Більшість функцій у програмі анти-зловмисного програмного забезпечення, як очікується, і, здається, працюють повноцінно. Хоча деякі додаткові смаколики були б непогані, він має хороший вибір для більшості користувачів та деякі унікальні функції, щоб виділити його.

Особливості домашнього програмного забезпечення Emsisoft

Домашній логотип Emsisoft Anti-Malwarewww.emsisoft.com

Починає від 250 доларів за місяцьВсі плани

Особливості

Менеджер паролів

Подрібнювач файлів

Підтримка декількох ОС

Батьківський контроль

Очищення диска

VPN

Профілі

Захист

Захист від компенсації

Захист веб-камери

Моніторинг у реальному часі

Захищений браузер

Захист завантаження

Захист від фішингу

Брандмауер

Операційна система

Windows

macOS

Linux

Android

iOS

Корисність

Настільний інтерфейс користувача

Мобільний додаток

Розширення для браузера

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоурок

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Emsisoft має стандартну багаторівневу систему ціноутворення, включаючи як безкоштовну версію, так і пару платних варіантів. Однак, на відміну від деяких багаторівневих систем, Emsisoft надає більшість функцій у базовому домашньому пакеті та дозволяє доплачувати за більше комп’ютерів або один телефон Android.

У пакетах Business and Enterprise є додаткові смаколики. Але, мабуть, вони не будуть коштувати додаткових витрат для пересічної людини. До додаткових переваг можна віднести швидші лінії підтримки та більше варіантів управління на Cloud Cloud Console. Однак стандартні варіанти пакету так само хороші для захисту пари комп’ютерів.

За $ 29,99 на рік, план Emsisoft Home забезпечує захист для одного ПК. Ця ціна знижується на більш дешевому рівні антивірусного програмного забезпечення, хоча ціна різко зростає для більшості пристроїв. Про антивірус аналогічної ціни з більш доступними варіантами для більшої кількості комп’ютерів читайте наш огляд Trend Micro Antivirus +. 

Для одного користувача, який прагне захистити один комп’ютер Windows та один телефон Android, Головна & Мобільний пакет – чудовий вибір. За 39,99 дол. США на рік ви отримуєте всі захиси звичайного домашнього плану та отримуєте антивірус для свого телефону.

Emsisoft не пропонує жодних варіантів захисту декількох телефонів. Якщо ви шукаєте антивірус для декількох телефонів, варто перевірити наш найкращий антивірус для посібника для Android.

Існує також 30-денна безкоштовна пробна версія програми Emsisoft Anti-Malware Home, тож ви зможете зрозуміти, чи це правильний антивірус для вас. Після закінчення пробної версії безкоштовна версія обмежується, надаючи лише можливість сканування та видалення шкідливих програм.

Через обмеження безкоштовної версії цього антивірусу Emsisoft Anti-Malware втрачає багато функцій та засобів захисту, які роблять його гідним продуктом. Це знижує його корисність і часто означає, що краще антивірусне програмне забезпечення є кращим вибором.

Маючи багато функцій та пристойний захист для одного комп’ютера та одного Android-телефону за низькою ціною, Анти-шкідливі програми для дому & Мобільний план може бути тим, що вам потрібно. Однак якщо ви хочете захистити більше пристроїв, можуть бути кращі антивірусні програми.

Привітність до користувачів

Установка Emsisoft Anti-Malware проста. На веб-сайті Emsisoft є кнопка для кожного з трьох основних продуктів. Перший перенаправить вас на сторінку для домашнього антивірусу з інсталятором 30-денного пробного періоду. Що стосується антивірусних продуктів, це приблизно так просто, як і завантаження.

Install_page

Процес інсталяції простий, але він займає значно більше часу, ніж інші антивірусні програми. Якщо вам потрібен легкий і швидкий антивірус, перегляньте наш огляд антивірусів Malwarebytes.

Emsisoft Anti-Malware Home також інтегрується з продуктом управління в Інтернеті Emsisoft, Cloud Cloud Console, що дозволяє переглядати деякі налаштування та дозволи для кожного комп’ютера у вашому обліковому записі. Ви також можете віддалено запустити сканування з цієї сторінки, що спрощує захист декількох комп’ютерів.

Cloud_Console

Emsisoft може внести деякі невеликі зміни якості роботи інсталятора, такі як додавання ярлика на робочому столі або запитання, чи потрібно сканувати при встановленні.

Сканування вибору

У Emsisoft Anti-Malware Home є три типи сканувань, і кожен має просту кнопку для видалення зловмисного програмного забезпечення після завершення сканування..

Перший варіант – це “швидке сканування”, яке просто розглядає файли, що працюють. Це швидко, забираючи лише кілька хвилин, але воно обмежується лише пошуком зловмисного програмного забезпечення.

Швидке сканування відмінно підходить для пошуку шкідливих програм, які в даний час сповільнюють роботу комп’ютера. Однак на комп’ютері не знайдеться жодного зловмисного програмного забезпечення. Не використовуючи при цьому більш глибоке сканування, воно може давати змогу приховувати зловмисне програмне забезпечення довгий час.

Параметр сканування середнього рівня – це “сканування шкідливим програмним забезпеченням”. Це займає трохи більше часу, ніж швидке сканування, оскільки воно сканує додаткові файли, де зазвичай ховається зловмисне програмне забезпечення. 

Це часто тип сканування, який ви хочете використовувати, оскільки він шукає кожен файл, який, можливо, приховує зловмисне програмне забезпечення. Це ближче до “розумних сканів”, знайдених у таких продуктах, як IObit’s Malware Fighter. 

Повне сканування

Однак якщо ви не хочете пропустити жодну зловмисну ​​програму, також існує спеціальна перевірка. Це дозволяє сканувати конкретний файл або папку або весь диск. Він надає безліч варіантів того, які файли потрібно сканувати та де повинен виглядати антивірус. Однак параметри за замовчуванням хороші для сканування всього диска; нам було потрібно одну годину і 25 хвилин, щоб сканувати 355 574 об’єкти.

Хоча виділений варіант повного сканування був би непоганим, вся функціональність є, а програмне забезпечення просте і просте у використанні. Сканування використовувало всі наявні ресурси процесора, але надало пріоритет іншим програмам, тому комп’ютер не помітно сповільнився.

CPU_usage

Захист

Щоб оцінити рівень захисту від антивірусного програмного забезпечення, ми використовуємо лабораторні результати надійних компаній, включаючи AV-Test, AV-Comparatives та MRG Effitas, а також деякі практичні тестування.

Оцінки AV-тесту для Emsisoft Anti-Malware Home трохи вище середнього, особливо 5,5 з 6 для захисту. Однак ці результати тестуються з листопада по грудень 2016 року, тому вони не обов’язково відображають сучасні можливості цього антивірусу..

Однак Emsisoft Anti-Malware погіршився під час тестів на ефективність та зручність. Це заробило 4,5 з 6 за продуктивність, завдяки уповільненню іншого програмного забезпечення, і 5 з 6 для зручності використання, через деякі помилкові позитиви, коли законні завантаження вважалися зловмисними програмами.

Компанія AV-Comparatives підтримала ці результати тестами в період з липня по листопад 2018 року. Ці тести встановили, що Emsisoft має 99,5-відсотковий рівень захисту навіть у режимі офлайн, але мало помилкових позитивних результатів. Це заробило це три зірки в захисті від зловмисних програм. 

Результати тестів у реальному світі мали нижчий бал, але він все ще отримав зірку за 98,5-відсотковий рівень захисту. Emsisoft Anti-Malware Home також мав лише один хибний позитив у цьому тесті, нижчий, ніж у більшості інших тестованих антивірусів..

Нарешті ми перевірили MRG Effitas, але його останній звіт, який включав Emsisoft, був з 2014 року. Тут Emsisoft Anti-Malware був побитий лише Касперським, який має свої переваги та проблеми. Однак ці результати є з 2014 року, тому ми не можемо бути впевнені, що Emsisoft не відставав від інших антивірусів.

Ручне тестування

Оскільки лабораторні тести не були оновлені, ми перейшли до практичного тестування за допомогою стандартних інструментів із веб-сайтів WICAR та AMTSO. Вони дозволяють протестувати антивірусні програми, не піддаючи комп’ютери реальній шкідливій програмі. Ми використовували Google Chrome для всіх цих тестів.

Emsisoft Anti-Malware заблокував кожен тест WICAR, що є стандартним для хорошого антивірусу. Ці тести включають різноманітні файли EICAR (Європейський інститут комп’ютерних антивірусних досліджень) та перевіряють наявність захисту від відомих подвигів.

Website_blocked

Тести AMTSO були менш успішними. Хоча тестові файли EICAR були припинені, навіть під час тестування стисненого файлу “хмарний пошук” та тести фішингу не вдалися, незважаючи на те, що веб-сайт Emsisoft похвалився захистом від фішингу. Прочитайте наш посібник, щоб дізнатися більше про те, що таке фішинг.

Хоча захист від фішингу зустрічається рідше, ніж захист від захисного програмного забезпечення в антивірусі, його все одно гарний захист, коли він працює. Про антивірус, який має захищений від фішингу, читайте наш огляд Webroot SecureAnywhere.

В цілому, Emsisoft Anti-Malware Home має хороший захист, особливо від випадкових завантажень. Однак без останніх лабораторних тестів ми не можемо дати більш високу оцінку цьому антивірусу.

Підтримка

На веб-сайті Emsisoft є сторінка підтримки з розумною базою знань. У ньому є велика кількість посібників та розділ FAQ. Посібники були простими, але все ж містили всю необхідну інформацію. 

Над базою знань розташована панель пошуку, яка допоможе вам знайти конкретну інформацію. Ця функція пошуку досить ефективна при пошуку відповідної довідки, хоча орфографічні помилки не дозволяють їй працювати.

База знань

Якщо в базі знань немає того, що ви шукаєте, доступний чат в прямому ефірі. Ми через хвилину зв’язалися з членом групи підтримки Emsisoft, і він швидко відповів на наші запитання. Якщо їм не вдалося вирішити проблему, вони направили нас до електронної пошти підтримки для отримання додаткової допомоги.

Emsisoft має вибір електронних адрес для різних питань. Наприклад, запити щодо продажу направляються за спеціальною адресою. Веб-сайт пропонує вам спершу звернутися за допомогою до служби підтримки, яка надасть найбільш відповідний електронний лист, якщо він потрібен.

Форуми Emsisoft – ще одне хороше місце для отримання допомоги. Хоча відповіді будуть не такими швидкими, як чат в прямому ефірі, є достатньо служб підтримки та інших членів в Інтернеті, щоб допомогти з будь-якою проблемою протягом декількох годин.

З тисячами публікацій, які слід шукати, багато проблем мають рішення. Ці форуми – хороший спосіб знайти допомогу під час очікування підтримки електронною поштою.

Діловим користувачам було б непогано мати власну телефонну лінію або окремий розділ у базі знань та форумах, щоб отримати потрібну інформацію було простіше. 

Однак підтримки Emsisoft Anti-Malware Home, безумовно, достатньо для вирішення будь-яких проблем. Якщо ви шукаєте антивірус із чудовим розділом підтримки, прочитайте наш огляд F-Secure Antivirus для іншого надійного вибору.

Вирок

Emsisoft Anti-Malware Home – це чудовий антивірус для захисту одного комп’ютера. Це може забезпечити менший захист, ніж деякі інші протестовані нами антивірусні продукти, такі як Bitdefender, як ви можете прочитати в нашому огляді Bitdefender Antivirus. Однак Emsisoft компенсує це, надаючи продукту так само багато функцій за нижчою ціною.

Завдяки 30-денному пробному випуску повної версії, що є в наявності, Emsisoft дозволяє дуже легко перевірити її на собі. Деякі з додаткових функцій, які він має, можуть вам не стати в нагоді, але якщо вони є, цей антивірус далеко не гірший вибір, особливо якщо ви бюджет. 

Однак відсутність нових лабораторних тестів змушує нас рекомендувати цей продукт для всіх, тому варто переглянути інші наші антивірусні статті, щоб побачити, чи щось там більше відповідає вашим потребам..

Що ви думаєте про Emsisoft Anti-Malware Home? Повідомте нам ваші думки в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map