Огляд безпеки Panda – оновлено 2020 рік

Огляд безпеки Panda: оцінка огляду купола Panda

Panda Security Suite – відомий безкоштовний антивірусний інструмент. У цьому огляді Panda ми поговоримо про цей купол Panda і вирішимо, чи є це корисним. Ми трохи зіпсуємо наші результати і скажемо, що, хоча вільний план хороший, ми не рекомендуємо вам платити за це.


кращі антивірусні огляди

Panda Security, а точніше, Panda Dome – це функціональний антивірус, який не може скластись у нашому найкращому списку антивірусних програм. Він також постачається з високою ціною, яку важко проковтнути, враховуючи поганий досвід користувача.

У цьому огляді безпеки Panda ми обговоримо інтерфейс і як він впливає на загальний досвід. Ми переглянемо функції, ціноутворення, зручність у користуванні, захист та підтримку, перш ніж виносити вирок.

Нам подобається рівень функцій та параметрів підтримки Panda, але не її ціна та інтерфейс. Ви платите більше, ніж ви б за інші пакети захисту за функції, які не вражають. Результатів лабораторії та щедрої безкоштовної опції може бути достатньо, щоб гарантувати реєстрацію.

інтерфейс безпеки panda

налаштування сканування безпеки panda

менеджер паролів безпеки panda

панда безпеки vpn

очищення ПК Panda безпеки ПК

Попередній

Далі

Альтернативи для огляду безпеки Panda: Оцінка купола Panda

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Якщо ви хочете отримати функції, Panda покрила вас, поки ви платите премію. Як ми обговоримо в наступному розділі, Panda дорога, але вона має досить щільний набір функцій для виправдання ціни.

Всі плани поставляються з Panda Smart Shopping. Розширення Chrome виконує звичну антивірусну функцію, захищаючи вас від шахрайських сторінок та фішинг-схем, але також показує, що ви угод на товари, які ви купуєте, купони в Інтернеті та перевірені продавці eBay.

Існує окреме розширення під назвою Panda Safe Web. Це напрочуд щільна функція, що об’єднує блокер відстеження, блокатор оголошень та моніторинг стану веб-сайту в одне розширення. Проблема полягає в тому, що вам потрібно скористатися пошуковою системою Panda, яка є просто переробленим Yahoo. Якщо вимкнути пошукову систему та змінити домашню сторінку, ви також відключите та видалите розширення.

Безпечна веб-версія Panda

Це прикро, тому що нам подобається безпечна веб. Він пропонує безліч функцій для прискорення роботи браузера, зберігаючи при цьому безпеку. Ми не любимо антивіруси сильно озброювати нас, щоб встановити їх пошукову систему, тому безпечна веб-мережа, на жаль, залишиться вимкненою.

Функції утиліти, включаючи подрібнювач файлів, шифр файлів та налаштування ПК, є вітальним доповненням. Налаштування може знешкодити ваші жорсткі диски, звільнити простір, очистивши тимчасові файли додатків та керуючи файлами запуску. Він доступний лише для повних підписників, і ми не прагнемо витрачати гроші на функції, в які вбудована Windows.

Однак файл подрібнювач приємний. Це загальна особливість серед преміум-антивірусів, яка видаляє всі дані, пов’язані з файлом, коли ви видаляєте їх. Зазвичай, коли ви виймаєте файл, дані залишаються на вашому жорсткому диску, поки ви не перезаписаєте його, відкривши можливість використання криміналістичних інструментів для його реконструкції..

Преміум-функції Panda

Ті, хто платить за високу ціну Complete або Premium, отримують багато додаткових функцій. Перший – це менеджер паролів або, точніше, копія Password Depot 11, яку ми не оцінили добре в нашому огляді депорта паролів.

Папка безпеки паролю Panda

Зважаючи на складний інтерфейс, він не міг скласти наш найкращий список менеджерів паролів. Приємне включення, але ми радимо вам натомість отримати Dashlane (читайте наш огляд Dashlane).

Панда включає і віртуальну приватну мережу, яка, знову ж таки, походить від третьої сторони. Hotspot Shield надає послугу VPN. У ньому є тривожна політика конфіденційності, яка дозволяє їй збирати вашу IP-адресу та ділитися нею з будь-яким урядовим органом, який її вимагає. Також нам не сподобалися інші сфери служби, про які ви можете прочитати в нашому огляді “Щит точки доступу”.

Більш заплутаним є те, що Hotspot Shield стверджує, що має політику без журналів. Для постачальника VPN, який справді не веде журнали, переконайтеся в нашому огляді ExpressVPN.

У Panda функцій не вистачає, але ті, що входять, не дуже добрі. Цей антивірус найкраще замовити a la carte, пропустивши VPN та менеджер паролів для більш потужних та зручних для користувача параметрів.

Огляд функцій безпеки Panda

Огляд безпеки Panda: Оцінка логотипу Panda Domewww.pandasecurity.com

Починає від $ 294 за місяцьУсі плани

Особливості

Менеджер паролів

Подрібнювач файлів

Підтримка декількох ОС

Батьківський контроль

Очищення диска

VPN

Профілі

Захист

Захист від компенсації

Захист веб-камери

Моніторинг у реальному часі

Захищений браузер

Захист завантаження

Захист від фішингу

Брандмауер

Операційна система

Windows

macOS

Linux

Android

iOS

Корисність

Настільний інтерфейс користувача

Мобільний додаток

Розширення для браузера

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоурок

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Підхід Панди до ціноутворення відрізняється від інших антивірусів. Замість того, щоб платити більше за більший список підтримуваних операційних систем та кількість пристроїв, усі плани підтримують Windows, macOS та Android та отримують підтримку від одного до необмежених пристроїв.

Незважаючи на це, ціни на які ви отримуєте, ціни хороші. Essential надає вам основний захист антивірусом, брандмауером та захищеним переглядом за тією ж ціною, що і Norton Basic (читайте наш огляд Norton Security). Однак Panda – це більш універсальний вибір, оскільки він постачається з підтримкою Android та macOS.

Advanced має більше можливостей у вигляді захисту від викупу та контролю батьків. Нам подобається захист від програмного забезпечення, але для премії, яку ви платите на декількох пристроях, батьківський контроль не має великого сенсу.

Завершене солодке місце. Підтримка п’яти пристроїв все ще коштує менше 100 доларів, і вона має функції Advanced, а також менеджер паролів та налаштування пристрою. Це дорого, але має всі функції, які ми могли б очікувати від “повного” антивірусу.

Преміум – саме це: премія. Ви платите набагато більше за додаткові послуги, включаючи VPN, хмарне сховище та підтримку преміум-класу. Це дорожче, ніж McAfee Total Protection (читайте наш огляд McAfee Total Protection), але має більше функцій. Загалом, радимо перевірити найкращі VPN та найкращі постачальники хмарних сховищ, щоб скласти план захисту.

У Panda є доступні ціни на місяць без зобов’язань. Як очікується, щорічні ставки мають більшу знижку, але нам подобається, що Panda дає вам можливість платити по мірі поїздки, на відміну від багатьох інших антивірусів.

Ціни для одного пристрою вже високі, що робить план багатопристроїв набагато дорожчим, ніж конкуренція. Panda включає в себе функції для резервного копіювання ставки, але це не виправить велику суму рахунку.

Panda пропонує безкоштовний антивірус для Windows та Android, який забезпечує звільнення від цін. Наприклад, ви можете придбати однокористувацький план для робочого столу і все одно отримати захист свого мобільного пристрою за допомогою безкоштовного плану.

Саме це ми рекомендуємо для Панди. Це добре в обох крайностях – або для одного користувача з парою пристроїв, або для великої родини, якій потрібно захистити все. Однак є і дешевші варіанти.

Привітність до користувачів

Panda Security – це легкий пакет, на рівні Webroot, з програмою встановлення лише 2 Мб
(читайте наш огляд Webroot SecureAnywhere). Час установки теж був швидким, оскільки весь процес закінчився за хвилину.

Якщо ви не хочете, щоб Panda возився зі своєю домашньою сторінкою та налаштуваннями пошукової системи, обов’язково зніміть прапорці перед встановленням програми..

Параметри встановлення Panda Security

Після встановлення Panda запустить повне сканування, встановивши базову лінію для вашої системи. Сканування виконується у фоновому режимі, і, як ми можемо сказати, відбувається повільніше, ніж звичайне сканування. Ми припускаємо, що це легка перевірка, тож ви все одно можете використовувати свій апарат. Додаткові сканування можна здійснити за допомогою лупи в нижній частині інтерфейсу.

Налаштування сканування безпеки Panda

Існує три режими сканування: повний, власний і те, що Panda називає «критичними зонами». Останнє – це швидке сканування, проходження пам’яті, запущених процесів, файлів cookie тощо для пошуку активних вірусів на вашій машині.

Сканування також не потребують багато ресурсів. Як і у всіх антивірусах, ваше використання накопичувача буде зафіксовано, але ми помітили лише збільшення на 5 до 7 відсотків використання процесора над простоєм.

Поза скануванням речі стають безладними. Panda має щільний інтерфейс, який оманливо простий під час першого завантаження. На головному екрані відображається кількість сканованих файлів, ваш статус та п’ять значків. Також внизу є прикрою панель інструментів новин, завдяки якій Panda дозволяє вимкнути налаштування.

Коли ми це спробували, панель інструментів залишилася.

Прокручування вниз виявляє більше піктограм – 23 на Premium Security. Кожна піктограма представляє різні компоненти вашого антивірусного пакету, все – від файлового шредера до менеджера паролів. Є й інші значки утиліти, такі як підтримка та продукти.

Інтерфейс безпеки Panda

До цих останніх двох налаштувань можна отримати доступ, натиснувши три піктограми тире в лівій верхній частині інтерфейсу користувача. Це меню – більш звична область контролю антивірусів, де ви можете керувати своїми пристроями, продуктами та налаштуваннями.

Меню безпеки Panda

Нам не подобається змішування двох. Якщо меню налаштувань для ваших пристроїв знаходиться в лівому меню, воно не повинно бути значком. Порушення інтерфейсу між настільним та веб-переглядачем очистить завантаження програми та зробить більш чистим загальний досвід.

Як результат – складний інтерфейс, який намагається виглядати сучасно. Там є багато потужності, але не зручність для того, щоб це зрозуміти. Крім того, інтерфейс сповільнюється до сканування через усі варіанти. Прокрутка – дрібна та чуйна функція, яка відповідає за кліки.

Це, однак, не робить Панду розбитою. Інтерфейс все ще функціонує, при цьому він добре працює. Поки ви зможете пройти криву холодної продуктивності та навчання, ви знайдете один із найгустіших антивірусних інтерфейсів на ринку.

Захист

Ми використовуємо практичне тестування та результати лабораторних досліджень, щоб оцінити, наскільки ефективно працює антивірус. Наше особисте тестування використовує встановлені антивірусні інструменти тестування, а не дикі зразки, тому ми додаємо більше ваги результатам лабораторій, коли ми робимо наш бал.

Перша партія тестів, яку ми проводили, перевірила налаштування функцій антивірусних програм на організацію «Анти-зловмисне програмне забезпечення». Panda заборонила завантажувати всі файли, але не створювати файли для завантаження. Загалом, вбудований захист Chrome і Internet Explorer видався більш ефективним у цих тестах.

Ми повторно провели тести в Internet Explorer із встановленою панеллю інструментів безпеки Panda. Захист покращився, але продуктивність знизилася. Веб-переглядач сповільнився до сканування з увімкненою панеллю інструментів, що AV-Test помітив і в останній оцінці.

Вікар мав дивні результати. Панда не заблокувала жоден із 13-ти тестів, але жоден з подвигів також не був успішним. Якщо тест пройшов успішно, браузер закривається, а в Windows відкриється calc.exe. Це не сталося, але натомість відкрилася порожня веб-сторінка.

Це означає, що тригер вразливості для конкретного використання не був достатньо конкретним для виявлення антивірусу. Порожнє вікно, як правило, вказує на те, що експлуатація не була виявлена ​​або запобіжена, хоча шкідливі файли не передавалися на нашу тестову машину.

Незважаючи на дивну ефективність, ми збираємось спертися в лабораторії та сказати, що Panda виявила успіх у нашому тестуванні. Сторінки завантажувались і файли почали завантажуватись, але насправді нічого не зробило це на нашій машині.

Останньою оцінкою програми Panda для AV-Test стала грудень 2017 року. Вона була 100-відсотково ефективною проти зловмисного програмного забезпечення та зловмисного програмного забезпечення, яке було виявлено в дикій природі в цьому місяці. Середній показник по галузях на той час становив 99,5 відсотка, що поставило Панда на вищий рівень.

Однак він набрав 15,5 з можливих 18 очок через уповільнення машин. AV-Test відмітив 51-відсоткове зниження продуктивності порівняно з 16-відсотковою середньою галуззю при запуску популярних додатків. Що ще гірше, вона виявила 77-відсоткову ефективність при встановленні часто використовуваних додатків.

Що дивно у висновках AV-Test, це те, що між стандартним ПК та ПК високого класу є значна дельта. Наприклад, при копіюванні файлів спостерігалося сповільнення 8-відсоткової стандартної установки та 55-відсоткове сповільнення на високому рівні.

AV-Test кілька разів виконує показники продуктивності, викидаючи несправні результати. Ми не впевнені, чому існує така різниця між двома системами, які виконують одне і те ж завдання, але ми впевнені у висновках AV-Test.

Компанія AV-Comparatives пробачила більше, присвоївши Панді розширений рейтинг, другий за висотою, за продуктивністю. Тести на захист були хорошими, а також заблокували 98,7 відсотка зразків. Загалом, її було нагороджено двома з трьох зірок.

Під час тестування AV-Comparative у Panda виникли проскальзывания. Однак у травні 2018 року та листопаді 2014 року рівень захисту був нижчим за 95 відсотків, що означає, що антивірус за ці місяці не вдався..

MRG Effitas знайшов Панду захищеною. Їй було присвоєно сертифікат 2 рівня в тестуванні за перший квартал 2018 року, який блокував щонайменше 98 відсотків загроз. Webroot також пройшов цю сертифікацію, коли Trend Micro Maximum (читайте наш огляд Trend Micro Antivirus + Security) не вдався.

Загалом захист хороший, але не великий. Панда стабільно має рівень захисту від 95 до 99 відсотків, але вона ослаблена поганою роботою на апаратному забезпеченні високого класу. Якщо безпека – це ваша основна увага, ми рекомендуємо Bitdefender (читайте наш огляд Bitdefender Antivirus).

Підтримка

Panda має всі можливості підтримки, яку ми могли б попросити у антивірусу. Ви отримуєте телефон, контакти в чаті та електронну пошту, а також форум та базу знань. Знайти всі ці сфери – це неприємно.

На головній сторінці підтримки є номери стандартної та преміумної підтримки телефону, а також посилання на форму електронної пошти. Прокручуючи вниз, ви знайдете базу знань, розбиту за продуктами.

Сторінка підтримки Panda Security

Плаваюча смужка внизу сторінки відображає швидкі посилання на чат в реальному часі, форум та Twitter. Знайти ці варіанти досить просто, але ми не можемо з’ясувати, чому Панда хоче їх розділити. Розміщення прямого чату поруч із підтримкою телефону та електронної пошти є більш логічним і допоможе сторінці підтримки відчувати себе менш захаращеною.

Щось покращиться, коли ви знайдете те, що шукаєте. Статті бази знань деталізовані та заповнені скріншотами. У Panda є статті для кожного продукту, розділених за категоріями, що робить навігацію по базі знань простою.

База знань Panda Security

Форум легко пройти також. Вигляд датований, але Panda розбиває теми за продуктами, тому ви повинні швидко знайти те, що шукаєте. Хоча форуми не такі активні, а найактивніша тема зосереджена на Panda Free.

Форум безпеки Panda

Панда очікує, що середній час відповіді на запити електронною поштою становить 24 години, і, коли ми звернулися, він повернувся до нас за день, як і обіцяли. Живий чат доступний і в пункти, але Panda незрозуміло в робочий час.

Підтримка телефону працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. у вашому місцевому часовому поясі. За цілодобову підтримку компанія пропонує пакет преміум-класу. Це 5,88 долара, якщо ви заплатите за рік вперед, і поставите машинну діагностику та видалення вірусу.

Нам подобається база знань і кілька форм контактів, але форум може використовувати роботу. Це корисно, але не активно, тобто ви навряд чи знайдете надійну підтримку.

Вирок

Panda Security – це дорогий антивірус, набір функцій, який відповідає ціні. Цей блиск не містить речовини, але посередній VPN і менеджер паролів пропонують. Те саме стосується інтерфейсу, який спотикається, коли ти чиниш тиск.

Незважаючи на ці недоліки, Panda вважається одним із найбезпечніших антивірусів на ринку. Поки ви зможете отримати незрозумілий досвід користувачів та цінник, ви будете захищені.

Panda пропонує одномісячну безкоштовну пробну версію, яку ми рекомендуємо завантажити та протестувати самостійно. Багато досвіду зводиться до особистих уподобань. 

Повідомте нас, якщо ви використовували Panda Security у коментарях нижче, і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me