Огляд Avast Pro – оновлений 2020 рік

Огляд Avast Pro

Адже Avast Pro – це антивірусне рішення, яке добре підійде тим, хто не проти платити, щоб уберегтися, але не хоче зламати банк не лише через загрозу зловмисного програмного забезпечення. Загалом ця послуга добре оцінюється, як ви можете прочитати в нашому огляді Avast Pro.


кращі антивірусні огляди

Avast вже давно є вибором для безкоштовного антивірусу. Це багате на функції, системне світло і досить безпечне завантаження. Платна версія Pro має деякі додаткові можливості, принаймні достатньо, щоб виправдати її низьку ціну. Потрібно заднім сидінням найкращого антивірусного програмного забезпечення з точки зору захисту, але достатньо невеликим запасом, щоб зробити його серйозним суперником.

У цьому огляді Avast Pro ми розберемо функції та захист цього антивірусу. Ми будемо говорити про особливості, ціни, зручність, захист та підтримку перед винесенням вироку. Ми також порівняємо результати лабораторії з нашим практичним тестуванням, щоб побачити, наскільки добре ви захистили вас.

Загалом, він підходить для менш обслуговуваної частини ринку, тим, хто хоче заплатити за надійний антивірус, не виходячи з глибокого кінця. Avast Pro добре заповнює цей пробіл приємним переліком функцій, але є деякі компроміси, які потрібно було досягти, щоб потрапити туди.

Слайдер Avast Pro1

Слайдер Avast Pro2

Слайдер Avast Pro3

Слайдер Avast Pro4

Слайдер Avast Pro5

Попередній

Далі

Альтернативи для Avast Pro

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Avast Pro має цілий ряд функцій, завдяки яким конкуренція виглядає незручно, принаймні за ціною. У вас є захист від базового зловмисного програмного забезпечення, а також захищений перегляд, захист мережі та моніторинг поведінки. Крім цього, у вас є режим пісочниці для тестування файлів, менеджер паролів та інше.

Менеджер паролів – це не так багато в контексті наших оглядів менеджера паролів. Він зберігатиме логіни, кредитні картки та нотатки та автоматично заповнює їх у вашому браузері. Хоча це в основному кінці речей Для більшої гнучкості рекомендуємо використовувати одного з наших кращих менеджерів паролів, таких як Dashlane (читайте наш огляд Dashlane).

Менеджер паролів Avast Pro

Включений менеджер паролів – це те, що ми бачили раніше, наприклад, від Kaspersky (читайте наш огляд антивірусу Kaspersky). Щось унікальне для Avast – це режим Sandbox, де ви можете перевірити підозрілі файли в безпечному середовищі. Це особливо корисно для піратів, які зберігають дані з Інтернету (ознайомтеся з нашою найкращою VPN для торрентінгу, якщо ви підходите до цього опису).

Також Avast включає свій захищений браузер. Він виглядає і функціонує ідентично Google Chrome, але без інтеграції Google. Тут ви не матимете швидких посилань на свій обліковий запис Gmail або Диск.

Як ми можемо сказати, це версія Chrome без інтеграції Google і заповнена розширеннями Avast. У списку ви будете блокувати трекер, захист розширень, adblock та антифішинг. Розширення недоступні в магазині Chrome, тому безпечний браузер – це єдиний спосіб отримати доступ до них.

Безпечний браузер Avast Pro

Одне з унікальних розширень – це завантажувач відео. Avast дозволяє завантажувати відео з такої платформи, як YouTube та Vimeo, у рідній роздільній здатності. Однак він не може захоплювати файли з потокових платформ, таких як Netflix.

Нам дуже подобається безпечний браузер. Це не типовий браузер у комплекті з антивірусом, оскільки він надає вам додатковий рівень захисту, не змушуючи пошукових систем чи уповільнюючи швидкість. Якщо що-небудь, швидкість покращується за рахунок рекламних та флеш-блоків, які Avast реалізує.

Ви можете отримати доступ до банківського режиму в безпечному браузері або інтерфейсі Avast. Це схоже на Bitdefender Safepay (читайте наш огляд Bitdefender Antivirus). Це окремий робочий стіл для будь-яких онлайн-транзакцій, що захищає вас від подвигів, які можна здійснити за допомогою звичайного вікна браузера.

Якщо ви вибрали звичайний веб-переглядач, захист все ще є. Avast використовує моніторинг у режимі реального часу разом із функцією під назвою Real Site для підробляння веб-сторінок. Це захист від переадресації DNS, яка спрямовує вас від автентичної URL-адреси до фальшивої, де хакер може викрасти імена користувачів, паролі та інформацію про кредитну карту.

Реальний сайт Avast Pro

Остання і найбільш унікальна функція, яку пропонує Avast Pro, – це інспектор Wi-Fi. Він сканує всі пристрої домашнього або загальнодоступного Wi-Fi на предмет вразливості, швидкий спосіб дізнатися, чи заражений ваш маршрутизатор чи інший пристрій. У загальнодоступних налаштуваннях він дає вам огляд усіх пристроїв, підключених до мережі, так що ви знаєте, чи серед вас ховається хакер.

Інспектор Avast Wifi

Avast попередить вас про вразливість конфіденційності при використанні більшості функцій. Це просто клопотання про Avast SecureLine VPN. Це грамотний, хоч і дорогий VPN, який не зовсім входить у наш найкращий список VPN. Однак ви можете прочитати наш огляд Avast SecureLine для повних думок.

Враховуючи свою ціну, Avast щедрий на функції. У вас є інструменти для швидкого, безпечного та зручного перегляду між захищеним браузером та менеджером паролів. Пісочниця – це унікальна функція, яку ми хотіли б бачити більше антивірусних програм, і вона сама гідна оновлення до Pro.

Огляд функцій Avast Pro

Логотип Avast Prowww.avast.com

Починається від 500 доларів за місяцьВсі плани

Особливості

Менеджер паролів

Подрібнювач файлів

Підтримка декількох ОС

Батьківський контроль

Очищення диска

VPN

Профілі

Захист

Захист від компенсації

Захист веб-камери

Моніторинг у реальному часі

Захищений браузер

Захист завантаження

Захист від фішингу

Брандмауер

Операційна система

Windows

macOS

Linux

Android

iOS

Корисність

Настільний інтерфейс користувача

Мобільний додаток

Розширення для браузера

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоурок

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Менеджер “Pro” інсинує функцію, але це не так. Існує не так багато відмінностей між цією версією Avast та безкоштовною, принаймні для базового захисту. Ви платите переважно за Avast Sandbox.

Найбільша конкуренція Avast сама по собі, але очевидно, що бізнес-модель працює. Avast Pro – це далеко не найдешевший антивірус, на який ми працювали, принаймні на початковий термін. Наприклад, Norton Antivirus Basic коштує на 10 доларів більше за перший термін, але ціни є однаковими після поновлення (читайте наш огляд Norton Antivirus для наших думок з цього приводу)..

Тільки тому, що різниця між безкоштовною та Pro не означає, що це менший антивірус у порівнянні з рештою ринку. Дивно, скільки функцій Avast пакує у своїй безкоштовній версії, стільки насправді, що ми були б готові заплатити за неї ціну.

Настільки щедрий, як і Avast у цій пропозиції, йому не вистачає кількох функцій, які включають більш дорогі антивіруси. Серед списку – файловий подрібнювач, захист веб-камери, брандмауер та захист від сканування. Для цих функцій рекомендуємо перейти на все ще дуже дешевий Avast Internet Security.

Відмінності між Avast Free і Avast Pro небагато, але ми все ще вважаємо, що оновлення того варте. Пісочниця – це приємне включення, і воно дозволить вам покуштувати, що може запропонувати ще більша функція Інтернет-безпеки. Ціни також недорогі в цілому, і це антивірус вкладає цінову категорію.

Привітність до користувачів

Avast Pro використовує чистий інтерфейс, який відображає безкоштовні пропозиції. Сірий фон шиферу доповнюється смужками зеленого кольору з чотирма вкладками збоку для управління захистом. Це нарівні з Bitdefender, який має улюблений антивірусний інтерфейс.

Інтерфейс Avast Pro

Є чотири вкладки, але ви будете використовувати лише три, щоб обійти. Натиснувши на будь-яку з них, ви побачите меню з піктограмами для різних функцій, викладених як плитка. Деякі функції, які Avast Pro не пропонує, наприклад, щит, який вимагається, відображатимуться із помаранчевим замком поруч із піктограмою.

Навігація Avast Pro

Це стає складним після цього. Лише деякі функції покажуть замок, але не всі вони. Якщо, наприклад, ви натиснете на SecureLine VPN, ви перейдете на сторінку оформлення замовлення, щоб придбати його.

Avast підсолоджування угоди

Ми не заперечуємо проти того, щоб Avast рекламував інші продукти, особливо з дешевим Pro. Нам же не подобається зворотний спосіб, яким він обробляється. Поводиться так, ніби функція включена, коли вона не є рівномірною, і нам би хотілося, щоб у Avast був якийсь показник того, що ці функції не були частиною пакету.

Однак це звільняє місце в інтерфейсі, де зазвичай розміщуються рекламні оголошення.

Більша частина вашого використання надходить на вкладку захисту. Тут ви можете встановити сканування, використовувати Wi-Fi Inspector, отримати доступ до Sandbox та інше. Avast включає чотири різних режими сканування з додатковою опцією для власної конфігурації.

Режими сканування Avast Pro

Ви націлили цільове, повне та завантажувальне сканування, але наш улюблений – Smart Scan. Він запускає звичайний антивірусний пошук, але також перевіряє вашу машину на наявність мережевих загроз, ескізних розширень браузера, вразливих програм та проблем із продуктивністю.

Був мінімальний вплив на продуктивність і під час сканування. Використання нашого процесора становило близько 15 відсотків під час роботи в режимі очікування, під час сканування до 25 відсотків. Було кілька шипів, які сягали до 40 відсотків, але не мали стійкого навантаження.

Як було сказано в розділі функцій вище, Avast включає захищений браузер, однак вам не потрібно використовувати його для захисту. Існує моніторинг вашого веб-переглядача в режимі реального часу, який не потребує додаткових розширень. Це далекий від загородження спливаючих вікон, які McAfee нав’язує під час перегляду (читайте наш огляд McAfee Total Protection для більш детальної інформації про це).

Нам подобається легкий дотик Avast до системних ресурсів та екрану нерухомості. Це не настирливий антивірус з продуманим інтерфейсом, але поставлений із застереженнями про крадіжки.

Захист

Ми використовуємо практичне тестування в поєднанні з результатами лабораторії, щоб отримати огляд ефективності роботи антивірусу. Більше ваги слід надати лабораторним результатам, оскільки там більший розмір вибірки та рівень контролю, але нам подобається самостійно брати кожен антивірус для тестування.

Ми почали з перевірки налаштувань функції Amtso на антивірус на робочому столі. Avast заблокував п’ять із шести тестів, не вдалося завантажити потенційно небажану програму. Webroot, з іншого боку, відзначився чудово, коли ми протестували його в цій лінійці (читайте наш огляд антивірусу Webroot).

Продовжуючи тестування, ми перевіряли більше подвигів браузера, використовуючи зразки Wicar. Avast заблокував усі 13 URL-адрес, припинивши з’єднання перед завантаженням будь-якого файлу. Загалом, це було добре з нашими практичними тестуваннями.

Виявлена ​​загроза Avast Pro

Кожен раз, коли ми намагалися завантажити шкідливий файл замість невеликого спливаючого вікна, Avast закричав трьома голосними звуковими сигналами, кажучи: «Вірус виявлено». Ми не кажемо, що це погано, але це змусило нас не один раз вистрибувати з крісла.

Результати тестування Avast

Avast показує хороші, але не чудові результати більшості лабораторій. AV-Test виявив, що це 98,9 відсотка ефективності проти 0-денних атак зловмисного програмного забезпечення із використанням зловмисного програмного забезпечення, що перевищує середній показник в 99,5 відсотка. Це було 99,9 відсотка ефективності порівняно з контрольним набором AV-Test.

Тести на ефективність були набагато кращими за середні по галузі. AV-Test зазначив, що при запуску популярних веб-сайтів в середньому на 12 відсотків спостерігається уповільнення на сім-дев’ять відсотків. Ця тенденція проходила і через інші тести, за винятком встановлення часто використовуваних додатків, які були на шість відсотків повільнішими, ніж середні по галузі.

AV-Comparatives оцінив антивірус у лютому та червні в реальному світі, виявивши блокування 99,4 відсотка, присвоївши Avast ідеальний, три зірковий бал. Він набрав максимально високий рейтинг, просунутий +, за продуктивністю, але рівень нижче для виявлення файлів та видалення зловмисного програмного забезпечення.

Компанія Avast дивовижно виступила в сильному моделюванні банківських операцій MRG-Effitas. Він був на 100 відсотків ефективним проти живого ботнету, але не вдався до симулятора зловмисного програмного забезпечення. Дві третини тестової групи провалили це моделювання. MRG-Effitas встановив, що Avast Internet Security під час використання захищеного браузера пройшов моделювання.

Підтримка

Avast більше приділяє увагу технічній підтримці, ніж безпосередньо. Є контактні маршрути, але вони обмежені тим, який продукт ви використовуєте. Проте нам подобається організована база знань та активні, хоч і датовані, форуми.

База знань розділена за продуктами, кожен пропонує від 15 до 20 статей. Записи обмежені, оскільки Avast охоплює стільки ґрунту в кожному. Кожна стаття охоплює основні операційні системи та постачальників із покроковою інструкцією та скріншотами.

Ми вражені деталями, але більше вражені ефективністю.

База знань Avast

Форуми не настільки ефективні. Це застарілий, але звичний дизайн форуму, який охоплює кожен продукт Avast. Однак громада є масовою, що робить цей неоціненний ресурс підтримки. Зареєстровано понад мільйон членів, а на момент написання інформації понад 400 були активними.

Форуми Avast

Однак, при спробах зв’язатися з Avast, речі стають безладними. Підтримка по телефону доступна для будь-яких питань перед продажем, з оплатою та технічними питаннями, зарезервованими для електронної пошти. Жоден безкоштовний продукт Avast не підтримує.

Єдиним винятком з цієї моделі є Avast Total Care, де агент віддалено підключиться до вашої машини, щоб перевірити її на предмет проблем. Початкова консультація безкоштовна, але повне покриття приноситиме вам 199 доларів щорічно.

Нам подобається база знань про її організацію та громаду за її розмірами, але підтримки не вистачає. Навіть платні клієнти мають обмежені варіанти контактів, заповнюючи просту форму, яка повинна бути доступною для всіх.

Вирок

Avast – хороший, недорогий антивірус, який добре захищає ПК. Він не досягає таких високих показників, як інші антивіруси, забираючи трохи нижче, ніж найкращий антивірус у наших практичних та лабораторних тестуваннях. Однак оновлення Інтернет-безпеки повинно вирішити більшість цих проблем.

Ми рекомендуємо Avast Pro для всіх, кому потрібно багато антивірусних функцій за низьку ціну. Тим, хто шукає найкращі показники, краще підходить Інтернет-безпека, яка має достатньо відмінних функцій, щоб гарантувати оновлення.

На щастя, ви можете отримати більшу частину досвіду Avast, завантаживши безкоштовний антивірус і спробуйте його самостійно.

Повідомте нам ваші думки про Avast у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map