Огляд антивірусу Касперського – оновлено 2020 рік

Огляд антивірусу Касперського

Касперський – одне з найбільших імен в галузі безпеки в Інтернеті, але має деякі питання щодо конфіденційності. Це прикро, оскільки Антивірус Касперського є інакше однією з найкращих пропозицій. Чи вибираєте ви це, вирішувати вам, але ми радимо прочитати наш повний огляд перед тим, як скласти свою думку.


Касперський-слайдер-1

Касперський-слайдер-2

Касперський-слайдер-3

Касперський-слайдер-4

Касперський-слайдер-5

Попередній

Далі

Антивірус Касперського вже кілька разів був навколо блоку, оскільки Лабораторія Касперського випустила його більше 20 років тому. Компанія теж багато чому навчилася, і це показує. Функції безпеки, які пропонує Касперський, – це першокласні особи, за прийнятною ціною. Захист Касперського від зловмисного програмного забезпечення є чудовим, за результатами нашої лабораторії займає найкраще антивірусне пакети.

На жаль, Касперський стикається з деякими проблемами конфіденційності, які ми не впевнені, повністю вирішені. Також не вистачає кількох важливих варіантів підтримки клієнтів. Ці проблеми стримують, що він не є найкращим антивірусом.

У цьому огляді антивірусу Касперського ми розглянемо все, від його особливостей до його безпеки. Ми проведемо сканування, перевіримо його захист і поглибимося в його історію та конфіденційність. Зрештою, ми дамо вам свій вирок щодо того, чи є Касперський антивірусом, на який варто звернути увагу.

Якщо ви все ще коливаєтесь, 30-денна безкоштовна пробна версія – це чудовий варіант визначити, чи подобаються вам пропозиції Касперського.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи антивірусу Касперського

Особливості

Антивірус Касперського укомплектований можливостями, що перевищують очікувані можливості сканування вразливості. Завдяки надійному батьківському контролю, налаштуванням конфіденційності та навіть банківському захисту, він випереджає своїх антивірусних конкурентів за силою та гнучкістю..

Безліч дрібних функцій, які пропонує Касперський навколо концепції конфіденційності. Наприклад, Kaspersky забезпечує захист веб-камери, щоб уникнути використання вашої камери проти вас. Це просто сповіщення про те, що воно використовується за замовчуванням, але воно також може бути використане для блокування повноцінного використання веб-камери, якщо ви не вручну відключили захист.

Ще одна особливість, орієнтована на конфіденційність, – це розширення для браузера Касперського. За замовчуванням він відстежує і повідомляє, скільки трекерів вбудовано в сторінку, щоб ви могли стежити за нею. 

Однак ви можете оновити розширення веб-переглядача через його налаштування, щоб заблокувати все відстеження. За допомогою цього розширення він також пропонує свій захищений браузер.

касперський-хром

Прихована в меню також сканування вразливості, яка захистить ваш пристрій як на рівні операційної системи, так і на програмному рівні. Шкідливе програмне забезпечення часто може заразити пристрій завдяки цим подвигам, тому сканування вразливості є запобіжним заходом.

Крім цих засобів захисту, розширення Касперського проаналізує URL-адреси та визначить, чи безпечні вони, а також перенаправить вас, якщо він визначить, що веб-сайт є шкідливим. Це також включає невелику кількість блокувань оголошень, але перегляньте наші найкращі блокатори оголошень щодо великих розширень, які блокують все це.

Деякі найпопулярніші антивірусні функції також включені до Антивірусу Касперського. Він включає в себе брандмауер для максимальної безпеки, менеджер паролів, щоб переконатися, що ви не використовуєте паролі та навіть файловий шредер. 

Однією деталлю, яка стає плоскою, є її шифр файлів; із 56-бітним шифруванням вам набагато краще завантажувати найкраще програмне забезпечення для шифрування та ігнорувати цю функцію.

Касперський пропонує також рятувальний диск. Цей продукт можна поставити на USB-накопичувач або компакт-диск, і він запустить сканування безпеки після завантаження комп’ютера. Цей рятувальний диск чудово підходить для повністю зараженого комп’ютера.

Касперський VPN та менеджер паролів

Популярна антивірусна функція, яку Касперський передбачає включити, – це безкоштовна віртуальна приватна мережа або VPN. Це не зовсім точно. 

Хоча програма пропонує посилання на безпечне з’єднання, рішення VPN Касперського, цей продукт повністю відокремлений навіть від найдорожчого антивірусу Касперського. Ми можемо направити вас до кращих постачальників VPN, щоб поповнити цю відсутність функції.

З іншого боку, менеджер паролів входить до програми Kaspersky Total Security. Ми визнали це надійним вибором захисту паролів, але він відстав від деяких своїх антивірусних конкурентів за підтримкою та функціями. Щоб глибше ознайомитися з цією функцією, подивіться наш огляд менеджера паролів Kaspersky.

Касперські безпечні гроші

Касперський справді світить, коли йдеться про його банківський захист, вибиваючи антивірусних конкурентів, таких як F-Secure (див. Наш огляд F-Secure). 

Kaspersky Safe Money – захищений веб-переглядач, який можна використовувати для доступу до банківських веб-сайтів або введення платіжної інформації. Якщо ви спробуєте отримати доступ до цих веб-сайтів у звичайному браузері, вам буде запропоновано використовувати захищений браузер Касперського.

kaspersky-safemoney-попередження

Ви також можете створити список закладок у настільному додатку. Роблячи це, ви можете виключити певні сайти із захищеного браузера або заблокувати їх завантаження, якщо ви не захищені.

касперський-сафемоней-приладова панель

Захищений браузер захищатиме вашу банківську та платіжну інформацію, щоб запобігти потенційному шкідливому програмному забезпеченню в Інтернеті. Касперський навіть включає екранну клавіатуру, щоб перешкоджати будь-яким брелокам, які можуть отримати ваш пароль через ваші натискання клавіш.

Kaspersky Safe Kids

Батьківський контроль, який пропонує Касперський, є інтенсивним, виходячи далеко за рамки простої веб-фільтрації, як у конкурентів, таких як Sophos Home. Він постачається з безкоштовним додатком, який можна встановити на пристрої дитини та керувати ним через веб-сайт Касперського.

Щойно ви встановите, Касперський дасть вам більше інформації про свою дитину, ніж вам коли-небудь знадобиться. Ви можете відстежувати їхнє місцезнаходження та блокувати веб-сайти за назвою, категорією або просто взагалі блокувати весь доступ до Інтернету.

Якщо вашій дитині заборонено доступ до веб-сайту, вам надійде сповіщення, і ви можете навіть надати їм дозвіл на конкретний веб-сайт у режимі реального часу. Крім веб-фільтрування та безпеки в Інтернеті, Касперський пропонує можливість контролювати та обмежувати час екрану вашої дитини.

касперський-зруб

Ці складні засоби безпеки дозволяють вам дуже контролювати те, що ваша дитина отримує доступ у своєму Інтернет-браузері, а також те, які додатки вони використовують. Протягом усього користувальницького інтерфейсу Касперський рекомендує найкращі способи скористатися всією цією інформацією.

Однак якщо ви вважаєте, що потрібно повністю заблокувати пристрій – зробити його непридатним для використання, поки ви знову не зможете дістатися до нього – ви зможете користуватися цими елементами управління. Касперський навіть сповістить вас про те, якщо ваша дитина покинула призначений для вас територій, або якщо шукає щось сумнівне в Google.

Огляд функцій антивірусу Касперського

Логотип антивірусу Касперськогоwww.kaspersky.com

Починається від 500 доларів за місяцьВсі плани

Особливості

Менеджер паролів

Подрібнювач файлів

Підтримка декількох ОС

Батьківський контроль

Очищення диска

VPN

Профілі

Захист

Захист від компенсації

Захист веб-камери

Моніторинг у реальному часі

Захищений браузер

Захист завантаження

Захист від фішингу

Брандмауер

Операційна система

Windows

macOS

Linux

Android

iOS

Корисність

Настільний інтерфейс користувача

Мобільний додаток

Розширення для браузера

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоурок

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Касперський зосереджується на додаванні функцій, а не на пристроях, оскільки ви платите більше грошей. Однак він пропонує різні плани від трьох пристроїв, аж до 10 для кожного рівня, з подібними коригуваннями цін, незалежно від того, на якому плані ви працюєте..

Найбільш базовий рівень, Антивірус Касперського, – це програма без перешкод. Він включає захист від зловмисного програмного забезпечення, якого ви очікували б від будь-якої антивірусної програми, але жодна з особливостей конфіденційності, банківських послуг або батьківських програм, які пропонують вищі рівні. За майже 60 доларів на рік антивірус Касперського насправді цього не вартий.

Наступний рівень вгору – Kaspersky Internet Security. Цей рівень пропонує базовий батьківський контроль з такими функціями, як веб-фільтрація та блокування комп’ютерних ігор у певний час. Він також включає в себе зоряний браузер, захищений від безпечних грошей, і безліч захисту конфіденційності. 

Kaspersky Internet Security – прекрасний вибір для людей, які шукають максимальну антивірусну безпеку, не порушуючи банк.

Остаточний рівень, Kaspersky Total Security, включає в себе кілька найбільш розкішних функцій, які може запропонувати Касперський. Він забезпечує повний батьківський контроль, включаючи географічне огородження та блокування пристроїв. Він також включає в себе безкоштовний вбудований менеджер паролів та зберігання зашифрованих файлів. Kaspersky Total Security – це весь пакет, і його вартість відображає це.

Вибір ярусу дійсно залежить від того, які функції вам потрібні, але Kaspersky Internet Security – це гарне солодке місце. Ви отримаєте найкращі з обох світів, якщо завантажите вибір із нашого списку найкращих менеджерів паролів та використовуєте програмне забезпечення для шифрування з довшим, більш захищеним ключем..

Однак якщо вам потрібен надійний батьківський контроль з геофасування та блокування пристрою, додаткові витрати, можливо, будуть варті того. Kaspersky Total Security має 30-денну безкоштовну пробну версію, тому не соромтеся спробувати.

Зручність у користуванні

Касперський добре розроблений. Він вдається виглядати гладким і мінімалістичним, не ховаючи всіх аспектів програми за меню, і легко переміщуватися та користуватися ними. З такою кількістю функцій, однак, знайти їх було важко.

Установка була дуже простою і простою, без перешкод на шляху до руху, хоча для її інструментів на веб-сайті потрібна адреса електронної пошти. Єдина проблема, з якою ми стикалися, це те, що його сторінка для завантаження не сумісна з Google Chrome. Використовувати Internet Explorer для завантаження це було дивно, оскільки батьківська веб-фільтрація зрозуміла, що вона працює лише в Google Chrome.

Після його встановлення та налаштування приладну панель легко зрозуміти. У верхній третині екрана є огляд, який дає вам знати, чи є щось, що потребує вашої уваги.

касперський-приладовий щит

Під цим є вісім чітко розділених категорій. Кожна функція або керується через одне з цих посилань, або її можна запустити, натиснувши одну з них. Хоча майже всі основні моменти програми можна змінити за допомогою програми Касперського, деякі функції мають власне застосування.

Касперський також обов’язково детально розглядає те, що робить кожна частина антивірусу. “?” символ у рядку заголовка – це повне завершення всього, що пропонується програмою, і в кожному налаштуванні є поглиблені пояснення кожної функції захисту.

Хоча існують налаштування для кожної функції, яку пропонує Касперський, вони встановлюються за замовчуванням так, що має сенс. Наприклад, коли ми тестували батьківський контроль, Касперський автоматично встановлював веб-фільтрацію для найбільш заблокованих веб-сайтів. Все налаштовано так, що ви можете просто ввімкнути його та захиститись.

Сканування

За замовчуванням Касперський пропонує кілька сканувань безпеки: повне сканування, швидке сканування, селективне сканування або сканування зовнішніх пристроїв. Це більш ніж достатньо варіантів для більшості людей, хоча це не зовсім на рівні варіантів сканування Avira (читайте наш огляд Avira). Вибіркове сканування дозволяє користувачеві сканувати окремі файли.

Цікавою деталлю є те, що ви можете одночасно виконати кілька сканувань безпеки. Це дуже рідко в антивірусному програмному забезпеченні, і це не те, що ви робите дуже часто, але все ж це вітальне доповнення.

касперський-скан

Ми здійснили швидке та повне сканування, щоб перевірити його швидкість та вплив на наш тестовий комп’ютер. Обидва сканування пройшли швидше, ніж у середньому, швидке сканування займало менше однієї хвилини, а повне сканування займало лише дві з половиною години.

Обидва сканування безпеки мали приблизно однаковий вплив на продуктивність нашого комп’ютера, приблизно на 15-20 відсотків збільшилось використання процесора. Іноді це зробило до 30 відсотків більше при повному скануванні. Хоча це не зробить комп’ютер непридатним для використання, він, безумовно, помітний і ніде не настільки слабкий, як конкуренти, як Webroot (читайте наш огляд Webroot SecureAnywhere).

Захист

Ми використовували подвійний підхід для тестування безпеки Касперського. Спочатку ми протестували деякі поширені подвиги за допомогою власних пристроїв. По-друге, ми ознайомилися з його лабораторними результатами від AV-Test, AV-Comparatives та MRG Effitas, щоб побачити, як він протиставляється конкуренції.

Хоча важливо впоратися з програмним забезпеченням і розбити шини, золотим стандартом безпеки є проведення сторонніх лабораторних тестів. З цієї причини ми приділяємо їм більшу вагу в нашій антивірусної оцінки.

Касперський часто бере участь у лабораторних тестах, тому результати його безпеки дуже актуальні. У звіті AV-Test за грудень 2019 року він підкреслив Касперського проти ряду інших антивірусних програм. Касперський відзначився всім, що на нього кинули.

Це заблокувало 100 відсотків атак з нульовим днем ​​та широко розповсюдженого зловмисного програмного забезпечення, не маючи помилкових позитивних результатів. Касперський також був швидшим, ніж середній показник по галузі в кожному аспекті використання, за винятком запуску популярних веб-сайтів, де він був повільнішим приблизно на 5 відсотків. Це є покращенням від його тестування у квітні 2018 року, де він був на 7–8 відсотків повільніше.

Касперський був особливо швидким, коли справа доходила до встановлення часто використовуваних додатків, з величезним підвищенням продуктивності від його тесту 2018 року. Зрозуміло, що він впроваджував значні вдосконалення протягом останніх кількох років, що добре бачити.

AV-Comparatives також провів Касперського через тести в жовтні 2019. Результати Касперського в його тесті на ефективність були дуже хорошими, вибивши майже кожен антивірус, за винятком ESET NOD32 та McAfee (подивіться наш огляд McAfee Total Protection).

Тест захисту був трохи менш вражаючим. Незважаючи на те, що Kaspersky заблокував понад 99 відсотків усіх шкідливих програм, AV-Comparatives все ще не дав Касперському найвищого рівня безпеки. Для Касперського це не обов’язково величезна проблема; це скоріше твердження про те, наскільки сильне антивірусне поле зараз захищене від зловмисних програм.

MRG Effitas банківське моделювання

Касперський справді виділявся, коли справа стосувалася аналізу безпеки MRG Effitas. У своєму невблаганному банківському моделюванні Касперський був одним із небагатьох антивірусів, який був сертифікований на Інтернет-банкінг. Близько половини антивірусних програм, протестованих на цю сертифікацію, проходять.

На додаток до сертифікації, MRG Effitas також моделював “захоплення подій” у банківській справі. Це означає, що зловмисний користувач зламав ваш банківський або платіжний веб-сайт, перехоплюючи платіжні дані та надсилаючи їх на свої сервери.

Касперський був серед трьох, хто успішно захищався від цієї атаки. Тільки конкуренти, як Нортон, були на тому ж рівні, що і Касперський (ознайомтеся з нашим оглядом Norton Security).

Ручне тестування

Наші практичні тестування використовували засоби перевірки безпеки AMTSO для тестування найпоширеніших форм зловмисного програмного забезпечення. Касперський пройшов з легкістю. Це особливо вражає, коли мова йде про фішинг-сторінку, яку дуже мало блокують антивірусні програми.

kaspersky-url-заблокований

Далі ми протестували ряд поширених подвигів браузера за допомогою WICAR. З 13 подвигів Касперський заблокував їх усіх. Це показовий результат, який відповідає тому, що ми бачили майже в усіх лабораторних тестах.

Касперський і російський концерни

Касперський знаходиться в унікальній позиції, коли йдеться про проблеми конфіденційності. У 2017 році уряд Сполучених Штатів вирішив припинити роботу з компанією через стурбованість тим, що антивірус має зв’язки з російським урядом. Цей зв’язок загрожує витоком даних користувачів, оскільки російський закон набагато менше захищає подібний тип даних, ніж США чи Європа.

З тих пір компанія зробила ряд кроків, щоб переконати своїх користувачів, що вона не пов’язана з російським урядом. Він відкрив два “центри прозорості”, які дозволяють довіреним партнерам переглядати його вихідний код, а найближчим часом планують відкрити ще два..

Крім того, Касперський перемістив значну частину своїх даних до Швейцарії. Це захищає Касперського від будь-яких російських законів, які можуть змусити його розкривати дані клієнтів. Європейські дані повністю передані, але американські та канадські дані будуть переміщені цього року.

Аудит SOC 2

Крім того, Касперський випустив аудит SOC 2 Type 1 своїх систем конфіденційності. Щоб зрозуміти вагу цього аудиту, важливо зрозуміти, що він охоплює, а що не охоплює.

Аудит SOC 2 типу 1 складається з оцінки контролю організацій. Він не включає аналіз на те, чи правильно їх дотримуються. Аудит SOC 2 типу 2 є більш суворим, включаючи все, що стосується аудиту типу 1 та оцінки контролю, який використовується протягом певного періоду часу. Як правило, організації отримують ці оцінки послідовно.

На даний момент компанія не оприлюднила звіт типу 2. Ми зв’язалися з компанією, щоб запитати про це, і представник запевнив, що саме в планах компанії зробити наступний крок у галузі безпеки.

Для Касперського його показник захисту – це поєднання сторонніх лабораторних тестувань, наш практичний досвід та проблеми конфіденційності. Ми не до кінця переконані, що контроль за захистом конфіденційності достатній для зв’язків компанії з Росією. 

Однак його лабораторні тести та наш практичний досвід були надзвичайними, і якщо не стосується конфіденційності, Касперський зробив би заявку на найбезпечніший антивірус..

Підтримка

Параметри підтримки Касперського, здається, створені для ділових клієнтів, не відчуваючи застарілості, як ZoneAlarm (див. Наш огляд антивірусу ZoneAlarm). Це може бути хорошою справою з його масивом інструментів веб-безпеки. База знань – перша лінія захисту, коли користувач стикається з антивірусною проблемою – розділена за продуктом.

kas-база знань

Форум підтримки також дуже активний, і співробітники Касперського, і віддані клієнти протягом дня відповідають на будь-які питання. Однак нам було дивно, що форум пропонував кожен пункт меню англійською та російською мовами. Касперський запитує вашу мову під час створення свого облікового запису, тому здається тривіальним перевірити це налаштування, перш ніж вирішити, яку мову показувати.

Інтернетні антивірусні засоби Касперського є унікальною особливістю підтримки клієнтів Касперського. Якщо у вас немає одного з пристроїв, на яких встановлено антивірус, ви можете скористатися його сторінкою підтримки для сканування окремих файлів на наявність вірусів..

kas-virusdesk

Також є розділ про видалення програмного забезпечення, яке особливо корисно, якщо всі ваші пристрої заражені вимушеним програмним забезпеченням і ви не можете отримати доступ до настільної програми Kaspersky. Перш ніж дійти до цього пункту, ознайомтеся з нашими порадами щодо захисту від випробувань.

Якщо вам потрібно вирішити проблему, Касперський також має підтримку електронною поштою. Хоча це не 24/7, ми відправили квиток у вечір у вихідні та отримали відповідь на наступний день, тому години не бувають просто 9 -5 до 5-х у будні дні.

Касперський пропонує підтримку Twitter і, як не дивно, підтримку Facebook. Касперський також пропонує номер телефону, але це означає, що ви повинні використовувати його лише для проблем із покупкою чи підпискою на послугу, на відміну від конкурентів, таких як Bitdefender (докладніший див. У нашому огляді Bitdefender Antivirus).

Загалом, підтримка Касперського є надійною, і вона відповість на ваші запитання надійно та відносно швидко. Широкий спектр способів зв’язатись із службою підтримки означає, що ви навіть не можете пропустити варіанти, яких їй не вистачає, наприклад, чат та телефон у прямому ефірі (ознайомтеся з нашим Trend Micro Antivirus + оглядом на предмет антивірусу, який найкраще в цій області).

Вирок

Касперський є опорою антивірусного світу, і ми можемо зрозуміти, чому. Її захист від зловмисного програмного забезпечення є першокласним, плюс до нього просте переміщення та забезпечено функціями безпеки. Однак його відсутність безкоштовного антивірусного плану означає, що отримання цих функцій обійдеться вам (ознайомтеся з нашим кращим безкоштовним антивірусним раундом).

Ми також все ще стурбовані результатами своїх проблем щодо конфіденційності. Дії Касперського поки що переконливі, але не остаточні. Це залишає місце для сумнівів, що зайве, коли ви можете просто використовувати антивірус, який не має цих проблем.

Хоча конфіденційність стосується виходу Антивірусу Касперського з найкращого антивірусного програмного забезпечення, це безумовно хороший вибір його функцій та банківського захисту. Що ви думаєте про Антивірус Касперського, Інтернет-безпеку Касперського чи Касперський Total Security? Повідомте нас у коментарях. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map