Огляд антивірусу F-Secure – оновлено 2020 рік

Огляд антивірусу F-Secure

F-Secure – це відмінне антивірусне рішення, яке може вийти на ринок штормом, якби не його високі ціни та відсутність заманливих функцій. Якщо ж у вас є гроші, щоб спалити і піклуватися про безпеку, ніж дзвіночки, перегляньте наш огляд F-Secure Antivirus..


Слайд-шоу-1

Слайд-шоу-2

Слайд-шоу-3

Слайд-шоу-4

Попередній

Далі

F-Secure пропонує деякі найпотужніші та добре перевірені продукти для захисту комп’ютерів. Зі зниженням цін або збільшенням можливостей антивірусний захист F-Secure може стати надійним конкурентом на перше місце на ринку. Однак, на сьогоднішній день, він не дуже потрапить на перше місце, як ви можете прочитати в цьому повному огляді на антивірус F-Secure.

Що стосується захисту пристрою, F-Secure Anti-Virus забезпечує основний захист від вірусів для Windows 7 та новіших версій. Тим часом, F-Secure Safe та F-Secure Total, більш вдосконалені варіанти антивірусних продуктів, дозволять будь-якій настільній системі Windows або macOS бути без шкідливих програм. Додатки для Android та iOS також доступні для забезпечення безпеки будь-якого мобільного пристрою. 

Відсутність функцій – найбільший занепад F-Secure, і головне, що тримає його в топі нашого кращого кола антивірусних програм. Навіть F-Secure Safe, який додає гідний банківський захист та повний батьківський контроль до свого антивірусного захисту, далеко не є чітким пакетом безпеки, таким як Norton Security. 

Якщо ця відсутність дзвіночків не є проблемою для вас, F-Secure забезпечує безкоштовну 30-денну пробну версію. Це дає вам повний досвід F-Secure, щоб ви могли спробувати його самостійно. Однак прочитайте цей повний антивірусний огляд F-Secure, щоб дізнатися більше про те, що він може запропонувати.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи антивірусу F-Secure

Особливості

Антивірус F-Secure дуже легкий за можливостями, порівняно з іншими антивірусними рішеннями. Весь сучасний антивірусний захист постачається з більш дорогими продуктами F-Secure Safe і Total. Навіть за допомогою цих додаткових функцій, це далеко не таке програмне забезпечення, як Антивірус Касперського.

Настільний інтерфейс має невелику колекцію корисних інструментів, які легко доступні. Це включає доступ до карантину, список заблокованих веб-сайтів та можливість вимкнення антивірусу. Більшість із них потребують привілеїв адміністратора, щоб інші користувачі не могли випадково видалити існуючі системи безпеки.

Інший інструмент, доступний в інтерфейсі робочого столу, – це можливість подавати зразки зловмисного програмного забезпечення до F-Secure. Інструмент відкриває веб-сторінку, де ви можете долучити файл або ввести URL-адресу. Невиявлені зловмисне програмне забезпечення або помилкові додатки можуть бути надіслані таким чином, з іншими параметрами, доступними для файлів розміром більше 30 Мб. 

Зразок-подання

F-Secure Anti-Virus захистить вас від більшості типів зловмисного програмного забезпечення, хоча якщо ви хочете захистити від вимушеного програмного забезпечення або будь-яку форму захисту браузера, вам потрібно буде придбати більш дорогі продукти Safe або Total.. 

Використовувати антивірус для захисту свого пристрою від викупу програмного забезпечення не є новим, але захистити себе від подібної атаки набагато простіше, ніж відновити дані після її виникнення. Прочитайте нашу статтю, щоб дізнатися більше про те, що вимагати програмне забезпечення для вашого комп’ютера.

Захист перегляду F-Secure

Функція розширення браузера майже універсальна для антивірусного програмного забезпечення, і F-Secure не є винятком із цього. Ця функція “захисту веб-переглядачів” із продуктами “Безпечний і загальний” – це просте рішення, щоб захистити вас, не заважаючи йому. 

Навіть якщо ви не встановите розширення для веб-переглядача, усі продукти F-Secure як і раніше забезпечують його основну функцію захисту від вірусів, яка не дозволяє випадково завантажувати зловмисне програмне забезпечення. 

Однак без розширення веб-переглядача ви все ще вразливі до більш вдосконалених загроз, таких як фішинг-атаки, і ви не отримаєте символ, який вказує, чи безпечний веб-сайт перед його введенням.

Безпечний веб-сайт

Оскільки розширення для браузера додає цю безпеку, вам не доведеться використовувати спеціальний браузер для захисту в Інтернеті. Ви можете знайти подібні функції і з іншими антивірусними продуктами, як ви можете прочитати в нашому огляді Avast Pro.

Мій F-Secure

І F-Secure Safe, і Total включають доступ до функції My F-Secure. У ньому передбачено місце для управління будь-яким пристроєм у вашому обліковому записі за допомогою розділів «Finder» та «Сімейні правила». Вони дають вам змогу блокувати певний вміст або керувати пристроєм дитини.

My-F-Secure

У My F-Secure є чотири варіанти інструментів у розділі «Finder», але вони доступні лише для мобільних пристроїв. Перший інструмент – це локатор, який повідомляє вам розташування мобільного пристрою. Якщо для пошуку пристрою недостатньо хорошого з’єднання, він може відображати останнє відоме місце.

Наступні два інструменти – функції “тривоги” та “блокування”. Сигналізація просто відтворює гучний шум – встановлений на максимальну гучність – навіть якщо гучність технічно вимкнена. Блокування телефону звідси не зупиняє його розблокування, але воно діє швидко. Нарешті, є інструмент для видалення всіх даних з мобільної системи. Це увімкнено за замовчуванням.

Захищений пристрій

У розділі «Сімейні правила» My F-Secure є два окремі обмежувачі часу та фільтр вмісту. Ви можете встановити обмеження на час сну, щоб програми могли працювати лише протягом певних годин. Ви можете встановити обмеження часу на будь-який 15-хвилинний інтервал і окремо виділити час на будні та вихідні. Ви також можете скористатися обмеженням часу, щоб зупинити використання пристрою більше встановленого часу.  

Усі додатки зараховуються до однакових часових обмежень. Наприклад, наприклад, двочасовий обмежений термін користування ділиться між будь-якою програмою, яку ви не встановили як виняток. Існує можливість налаштувати додаток так, щоб він не рахувався з часовим обмеженням, але це дозволяє використовувати додаток поза межами “сну”.

Фільтри вмісту лише блокують веб-браузери від пошуку певного контенту, але ви можете відфільтрувати показ більшості речей у пошуковій системі. Деякі категорії фільтрів, як-от “незаконні завантаження” та “тривожні”, не зрозумілі в тому, що вони блокують. Ці фільтри працюють у веб-переглядачі, але без перевірки всього вмісту на пристрої багато програм все ще можуть відображати заборонений матеріал.

Зміст-фільтр

Загальні функції F-Secure

F-Secure Total, найдорожчий варіант продукту, тепер включає F-Secure Key. Це досить легкий менеджер паролів, який простий у користуванні та має хорошу безпеку. Для менеджера паролів у комплекті з антивірусом це надійне рішення.

Однак F-Secure Key далеко не один з найкращих менеджерів паролів. У нього відсутні двофакторні параметри аутентифікації і не мають унікальних функцій, але вони зберігатимуть ваші паролі безпечними сучасними шифрувальними та локально збереженими паролями. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді F-Secure Key.

Ще один фрагмент програмного забезпечення, що входить до цього плану, – це VPN F-Secure Freedome. Це захистить вас в Інтернеті, хоча це не ExpressVPN. Основна проблема FN-Secure VPN – його кількість серверів та локацій: на 27 серверах є лише 18 доступних країн, що робить його далеко не одним з найкращих VPN.

Огляд функцій F-Secure

F-Secure антивірусний логотипwww.f-secure.com

Починається від 300 доларів за місяцьВсі плани

Особливості

Менеджер паролів

Подрібнювач файлів

Підтримка декількох ОС

Батьківський контроль

Очищення диска

VPN

Профілі

Захист

Захист від компенсації

Захист веб-камери

Моніторинг у реальному часі

Захищений браузер

Захист завантаження

Захист від фішингу

Брандмауер

Операційна система

Windows

macOS

Linux

Android

iOS

Корисність

Настільний інтерфейс користувача

Мобільний додаток

Розширення для браузера

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоурок

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Структура цін F-Secure складна. Не вистачає низької ціни базового антивірусного програмного забезпечення, де IObit Malware Fighter є більш дешевою альтернативою. Однак йому також не вистачає функцій, яких ви очікуєте від більш продуманого програмного забезпечення, наприклад, антивіруса Malwarebytes. Захист високого класу, який пропонує F-Secure, є єдиним розділом, де він може перемогти своїх конкурентів.

Основний антивірусний пакет – це низьке значення, оскільки він містить лише захист від зловмисного програмного забезпечення. Без доступу до будь-яких інших функцій – навіть до розширення браузера або захисту від програмного забезпечення – це не захистить вас ні від чого іншого, ніж від базової загрози. Опція Антивірус також обмежена трьома пристроями і не в змозі захистити системи macOS, iOS або Android. 

Якщо мова йде про F-Secure Safe, значення починає трохи збільшуватися. Це схожа ціна на інші антивіруси, і вона працює досить добре, щоб її варто було б врахувати. Ми вважаємо, що надійний захист та батьківський контроль у цьому плані компенсують відсутність інших функцій, хоча менеджер паролів був би непоганим у цій ціні.

F-Secure Internet Security схожий на безпечний продукт. Єдині відмінності полягають у тому, що це лише Windows та його можна придбати лише для трьох комп’ютерів. Оскільки це більше не доступне для нових користувачів, його веб-сторінка радить вам замість цього отримати F-Secure Safe.

Опція, що наближається до повного пакета безпеки, F-Secure Total надає доступ до більшої кількості форм безпеки, але вона також значно дорожча. Однак за ціною, подібною до дорожчих планів антивірусу Bitdefender, цей продукт важко рекомендувати, особливо враховуючи, що VPN не зоряний.

І продукти Safe, і Total дозволяють додавати більше пристроїв. Кожна додаткова ліцензія обійдеться вам приблизно в 10 доларів на рік. Це швидко додається під час захисту домогосподарства, тоді як необмежений план конкурента, як той, який надає AVG AntiVirus, забезпечить захист для багатьох пристроїв.

Вибір-пристрої

F-Secure не забезпечує жодного безкоштовного антивірусного захисту, хоча більшість безкоштовних альтернатив обіграють план F-Secure Anti-Virus у доступних функціях. Однак є 30-денний пробний і 30-денний термін повернення коштів.

Зручність у користуванні

На веб-сайті F-Secure відкриваються варіанти програмного забезпечення «для бізнесу» та «для дому». Вибравши розділ «для дому», ви перейдете на сторінку продукту з вкладками вгорі. На вкладці “продукт” створюється спадне меню з усіма доступними антивірусними продуктами та додатками, включаючи його менеджер паролів.

Випадкові товари

Оголошення сторінок для F-Secure Safe і Total – це безкоштовна пробна кнопка. Це запропонує створити обліковий запис, а потім перенесе вас на сторінку My F-Secure. Тут він проводить вас через встановлення для вас або члена сім’ї. Хоча установка була швидкою, вона вимагала двох перезавантажень.

Антивірус F-Secure також має безкоштовну пробну версію. Для цього не потрібно мати обліковий запис, а лише електронну адресу, щоб розпочати завантаження програмного забезпечення. Цей процес відрізняється тим, що ви не отримуєте обліковий запис My F-Secure з базовим продуктом.  

При використанні настільного інтерфейсу F-Secure більшість варіантів доступні через ряд вкладок на боці. З цього вікна все легко запустити, і в одному окремому вікні є будь-які налаштування, які ви можете змінити.

F-Secure – це легка функція, тому орієнтуватися та розуміти кожен розділ можна просто. Також є посилання, щоб перейти на сторінку підтримки або поновити підписку. 

Поновити підписку

Параметри сканування

Деякі варіанти сканування F-Secure є обмежуючими. Планові сканування обмежені лише одним повторюваним скануванням і не містять повного варіанту сканування. Наявні сканування вручну є прекрасними, але тут ми віддамо перевагу більше двох варіантів. Один антивірус, який має чудові можливості сканування, – це ESET NOD32.

У F-Secure є спосіб сканування окремих файлів і папок, але ви не можете це зробити в інтерфейсі робочого столу. Це можна зробити, клацнувши правою кнопкою миші файл у провіднику файлів та обравши “сканувати на віруси”. Це має бути інтегровано в основний інтерфейс, бажано з функціональністю для регулярного сканування певної папки.

Основним типом сканування, яким запускається антивірус F-Secure, є те, що воно називається “сканування вірусів”. Це швидко переглядає будь-які файли, які можуть бути шкідливими. На першому проході це зайняло трохи більше п’яти хвилин і просканувало 9 240 предметів. Після цього на сканування пішло трохи більше хвилини, оскільки програма знала, які файли важливо перевірити.

Сканування вірусів

Ви також можете запустити повне сканування. Через чотири години 20 хвилин він просканував 1621 251 предмет. Це сканування розглядало всі типи файлів на предмет будь-яких загроз, але нам довелося видалити всі стислі файли вручну.

Під час сканування F-Secure використовував усі наявні ресурси процесора. Якщо інші програми намагалися запустити, скануванню залишилося близько 20 відсотків використання процесора. Ми виявили, що сканування вірусів все ще працює з розумною швидкістю з іншими активними програмами, тому у вас не повинно виникнути проблем із тим, що сканування занадто довго сповільнюють ваш комп’ютер..

CPU-використання

Захист

Як антивірус, F-Secure повинен захищати ваш комп’ютер від будь-якої загрози. Щоб перевірити це, ми використовували комбінацію практичних інструментів та лабораторних результатів надійних тестерів, щоб з’ясувати, наскільки добре антивірус може захистити вас від зловмисного програмного забезпечення в реальному світі.

AV-тест дає F-Secure найвищі результати з трьох використовуваних нами лабораторій. Усі три категорії – захист, продуктивність та зручність використання – отримали максимальну оцінку в шість балів. Завдяки постійній високій оцінці F-Secure, отримавши повну оцінку захисту більше шести років, ви можете бути впевнені, що це може захистити ваш пристрій.

AV-Comparatives отримав дещо слабший результат, F-Secure заробив лише одну зірку з трьох за реальні показники. Хоча захист від зловмисного програмного забезпечення була гідною двозіркового рейтингу, F-Secure мав 25 помилкових позитивних результатів. Це може стати проблемою для деяких користувачів, а такі програми, як Avira, мають набагато менше помилок, не відмовляючись від безпеки. 

Кінцева лабораторія, яку ми використовуємо, – це MRG Effitas, де F-Secure отримав пропуск другого рівня, втративши оцінку рівня-один пропуск з початку 2019 року. Це тому, що він не розпізнав пару частин зловмисного програмного забезпечення, перш ніж вони напали.

Ручне тестування

Ми проводимо практичні тести з інструментами, наданими Wicar та AMTSO (Організація стандартів тестування проти зловмисних програм). Ці тести включають файли та веб-сторінки, які діють як зловмисне програмне забезпечення, але не містять шкідливого вмісту. Прикладом цього може бути тестовий файл EICAR (Європейський інститут комп’ютерних антивірусних досліджень). Оскільки це онлайн-інструменти, ми використовували F-Secure Safe в цих тестах.

Заблокований веб-сайт

F-Secure Safe заблокував усі 13 тестових сторінок, доступних на Wicar, навіть коли розширення браузера було вимкнено. Ці тести дають чітке уявлення про захист антивірусу, показуючи, що він може захищати від різних подвигів та стилів атаки.

AMTSO забезпечує кращий вигляд захисту завантаження. F-Secure може блокувати різні загрози, такі як потенційно небажані завантаження та навіть фішинг-сторінки. Єдиний тест, який не вдалося, було під час завантаження стислих файлів.

З 10 стислих файлів, доступних для завантаження, він зупинив три. Нам довелося вручну сканувати інші сім на предмет F-Secure, щоб визнати їх шкідливими програмами. Навіть коли F-Secure знайшов ці стислі файли, він просто попередив нас про те, що треба видалити їх вручну. 

Загалом F-Secure наразі не забезпечує захист від кращих антивірусів, тому наші інші огляди варто прочитати, щоб знайти найкраще програмне забезпечення для захисту своїх пристроїв. Однак F-Secure все ще має сильну історію та хороші поточні результати, тому середній користувач не повинен бачити жодних проблем із тим, що він пропонує.

Підтримка

Для підтримки F-Secure багато в чому покладається на свою базу знань та форуми. На щастя, вони обоє добре працюють, тож це не велика проблема. Обмеженнями його обслуговування клієнтів є відсутність цілодобової підтримки та електронної пошти.

F-Secure-антивірус-база знань

База знань, ймовірно, перше місце, куди ви підете, шукаючи допомоги. Тут ви знайдете безліч посібників та шляхів вирішення частих проблем. У деяких статтях є короткі відео, які дозволяють вам легше переглядати їх.

Якщо статті тут не можуть вирішити вашу проблему, форуми також доступні. У кожного продукту є своя сторінка, а вгорі розміщено повідомлення про «загальні проблеми». Громада може вирішити більшість питань протягом дня, але більш складні питання можуть зайняти більше часу.

Форуми F-Secure-Antivirus

Іноді, можливо, ви захочете поговорити з людиною, і F-Secure надає варіанти або для телефонного дзвінка, або для чату в прямому ефірі. Обидва доступні протягом дня, і є телефонні лінії на різних мовах. Незрозуміло, коли відкрито його чат у прямому ефірі, але, здається, це не буде 24/7, що може допомогти підтримці F-Secure.

Незважаючи на надійну базу знань та форум, F-Secure не має 24/7 режимів прямого чату чи електронної пошти, тому він не завжди може допомогти з більш жорсткими проблемами. Для багатьох користувачів це може не бути проблемою, але інші, хто це хвилює, повинні ознайомитись з нашим оглядом Trend Micro Antivirus + щодо добре підтримуваного продукту.

Вирок

Для легкого та простого антивірусу F-Secure – це прекрасний спосіб захистити ваші пристрої. Сильна система захисту та найвищої якості означає, що у вас не виникне проблем із захистом вашої системи від широкого спектру загроз.

Загалом, головним недоліком F-Secure є його відсутність функцій. Однак це чудовий варіант, доки ви просто шукаєте основний антивірус і не маєте думки вручну виконувати повне сканування вручну. Якщо ви можете скористатися сильним батьківським контролем за допомогою більш дорогих варіантів продуктів, це може бути антивірусом для вас.

Хоча це не наш улюблений антивірус там, це один з кращих доступних продуктів. Якщо ви хочете переглянути ще кілька відгуків, перш ніж приймати рішення, наші інші антивірусні статті можуть запропонувати чудові альтернативи.

Що ви думаєте про антивірус F-Secure? Повідомте нам ваші думки в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map