Огляд антивірусу BullGuard – оновлено 2020 рік

Огляд антивірусу BullGuard

Антивірус BullGuard – це гідний сервіс, який міг би зробити трохи краще майже на кожному фронті. Її інтерфейс не дуже інтуїтивно зрозумілий, персонал підтримки – похмурий, і якщо говорити про захист, він також не найкращий. Про всі наші висновки читайте в цьому повному огляді BullGuard.


кращі антивірусні огляди
Антивірус BullGuard – це помірно простий у використанні антивірусний пакет, який потребує роботи. Він має хороші функції, зокрема хмарне резервне копіювання та батьківський контроль, але вони доступні лише у планах з більш високими цінами. Захист брандмауера, який повинен бути доступний у всій смузі, зазнає тих же обмежень.

У цьому огляді антивірусу BullGuard ми розповімо про плюси і мінуси функцій, підтримку клієнтів, захист та ціни. Ми проведемо вас через нього, щоб ви знали, з чим маєте справу, якщо ви думаєте про те, щоб його отримати. Для більш високого рівня захисту вам слід ознайомитися з нашим списком найкращих антивірусних програм.

Альтернативи антивірусу BullGuard

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

На своєму обличчі BullGuard Antivirus має приємний набір функцій. Немає нічого особливого в тому, що він пропонує, але, здається, він є надійним конкурентом на ринку (читайте наш огляд Trend Micro Antivirus, щоб побачити, як виглядає багато функцій).

На головному екрані передбачено сім категорій захисту, але лише перші три – “антивірус”, “вразливості” та “ігровий бустер” – включені. Інші функції потребують оновлення до наступного рівня.

BullGuard-01-головний екран

Якщо натиснути кнопку налаштувань під “антивірус”, з’явиться ряд підменю, які є інтуїтивно зрозумілими. Клацання кнопки “basic” повідомляє вам, чи функція включена чи вимкнена. Вам потрібно натиснути кнопку «розширений», щоб отримати детальну інформацію.

Тут ви можете змінити налаштування, такі як сканування файлів і поведінки, захист веб-трафіку та захист електронної пошти, встановивши прапорці, щоб увімкнути або вимкнути їх. Також є кнопка для сканування профілів, де ви можете встановити тип та частоту сканування, що потрібно сканувати тощо..

Антивірусні налаштування BullGuard-02

Параметри налаштування антивірусу містять безліч прапорців для сканування або пропуску різних типів файлів та носіїв інформації.

Налаштування BullGuard-03

Існує інший варіант, який дозволяє вам включати або вимикати евристичне та шпигунське виявлення. Категорія безпечного перегляду включає можливість керувати білим списком безпечних веб-сайтів та чорним списком для небезпечних або навмисно виключених. Це простий у використанні, а замість батьківського контролю може бути швидким і брудним способом уберегти дітей від невідповідних веб-сайтів.

Якщо ви бажаєте батьківського контролю, вам доведеться оновити програмне забезпечення або придбати програму, яка оснащена ними, наприклад, Bitdefender Antivirus або Webroot SecureAnywhere (прочитайте наш огляд Bitdefender Antivirus та огляд Webroot SecureAnywhere).

Ми перевірили його на нешкідливому веб-сайті для завантаження шрифтів, і BullGuard Antivirus зупинив нас, коли ми намагалися отримати доступ до нього.

BullGuard-04-заблокований веб-сайт

Якщо ви копіюєте та вставляєте URL-адресу веб-сайту, який хочете розмістити в одному зі списків, майте на увазі, що BullGuard Antivirus відхиляє частину “http: //”. Крім цього, легко додавати або видаляти елементи зі списків.

Програмне забезпечення уважно стежить за вразливими місцями системи, такими як безпека бездротової мережі, автоматичне виконання програм на знімних накопичувачах, відсутні оновлення Windows та файли конфігурації. Він також перевіряє наявність цифрових підписаних драйверів пристроїв.

Існує приємна функція підсилення ігор, яка забезпечує безпеку під час гри в улюблені ігри, не піддаючи вас нескінченним повідомленням брандмауера. Це оптимізує вашу гру для роботи в безпечному середовищі без погіршення системи.

У загальних налаштуваннях є два підзаголовки: “головний” та “оновлення”. У головній підзаголовці ви знайдете прапорці для запуску при запуску в Windows, скидання значень за замовчуванням, налаштування підключення проксі та автоматичне оновлення.

Проксі не є VPN, але вони можуть бути корисними. Для отримання додаткової інформації про відмінності ознайомтеся з нашою статтею VPN vs. Proxy vs. Tor.

BullGuard-05-загальні-основні налаштування

Огляд функцій BullGuard

Антивірусний логотип BullGuardwww.bullguard.com

Починає від 250 доларів за місяцьВсі плани

Особливості

Менеджер паролів

Подрібнювач файлів

Підтримка декількох ОС

Батьківський контроль

Очищення диска

VPN

Профілі

Захист

Захист від компенсації

Захист веб-камери

Моніторинг у реальному часі

Захищений браузер

Захист завантаження

Захист від фішингу

Брандмауер

Операційна система

Windows

macOS

Linux

Android

iOS

Корисність

Настільний інтерфейс користувача

Мобільний додаток

Розширення для браузера

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоурок

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Великий стрибок вартості відбувається між BullGuard Antivirus та BullGuard Internet Security, з додаванням брандмауера, батьківського контролю та інтегрованого хмарного резервного копіювання. Якщо ви хочете захистити свій пристрій Android або Mac, вам доведеться придбати пакет Internet Security, оскільки антивірус не включає його в свої функції.

Різниця між Internet Security та Premium обмежується додаванням сканування домашньої мережі та захисту ідентичності.

Захист особи захищає вашу особисту інформацію шляхом сканування в Інтернеті ваших імен користувачів, електронної пошти, номерів телефонів, номерів кредитних карт, паролів та будь-якої іншої інформації, яку ви надаєте. Коли він виявить, що будь-яка з цих даних розміщується в Інтернеті, він оповіщає, а потім пропонує поради щодо дії.

Сканер домашньої мережі має доступ до всієї вашої мережі, включаючи розумні термостати, дитячі монітори та всі підключені пристрої. Коли в мережу додається новий пристрій, він автоматично виявляє та сканує його на предмет проблем безпеки.

Низький рівень пакету Premium – на 10 пристроїв, на 16 доларів більше, ніж на п’ять пристроїв для середнього рівня в Internet Security. Це забезпечує додатковий захист додаткових п’яти пристроїв. У домашньому господарстві з трьома або більше людьми, кожен із телефоном та комп’ютером, ви заощадите гроші, перейшовши на програмне забезпечення Premium.

Антивірус оптимізує вашу систему, коли вона завантажена, але над доданням ПК Tune Up з Internet Security варто подумати. Невеликі налаштування можуть додати багато чуйності у вашій системі і, можливо, варто того в майбутньому.

Привітність до користувачів

Під час встановлення BullGuard Antivirus починає оптимізувати вашу роботу для роботи, не запитуючи. Це приємна функція, стандартна для більшості антивірусів, але вона повинна принаймні давати вам можливість затримати трудомісткі дії. Натомість він автоматично запускається як частина встановлення без очевидного способу відмови.

Установка займає більше часу, ніж ми хотіли, як і початкове сканування. Наша тестова машина не так багато встановлена ​​на ній, і на програму BullGuard Antivirus все ще пішла година, щоб сканувати її..

Якщо він знайде заражений файл, він починає діяти. Після того, як файл буде зупинений, виправлений або на карантині, вам потрібно зайти до центру обміну повідомленнями, щоб переглянути звіт.

Інформація, яку вона надає тут, мінімальна. Перевантаження інформацією є проблемою в сучасному світі, але змушувати користувачів полювати на неї теж є проблемою.

Немає окремої кнопки чи вкладки для перегляду файлів у цих категоріях. Це добре, але піктограма центру обміну повідомленнями – це крихітний чорний квадрат в одному куті, який не вказує на його функції, поки ви не переведете мишу на нього. Це не приховано, але не так зручно, як деякі інші антивіруси “.

Перегляньте наш огляд Avira або огляд Avast Pro, щоб побачити, як повинен працювати інтерфейс.

Кнопка BullGuard-06-повідомлення-центр

Режими сканування можна знайти на сторінці антивірусу. У правому нижньому куті є кнопка «керувати профілями». Клацніть по ньому, і ви будете надіслані на екран, де ви можете встановити елементи керування для того, що потрібно сканувати та коли це робити. Кнопка «Додаткові параметри» переведе вас на додаткову підсторінку з додатковими налаштуваннями прапорця.

Кнопка для запуску вручну сканування не очевидна. Для повного сканування або швидкого сканування вам потрібно натиснути невеликі горизонтальні лінії на панелі. Антивірус BullGuard не намагається приховати речі настільки, що просто не робить їх такими доступними чи очевидними, як ми хотіли. Не потрібно було полювати на кнопку чи підменю, але це змушує вас робити саме це.

BullGuard-07-ручне сканування-кнопка

Сканування починається з реєстру, і ви можете слідкувати за кожним файлом у центрі обміну повідомленнями під час роботи сканування. Кнопка паузи / відновлення включається, якщо вам потрібно призупинити сканування, оскільки це потребує величезної кількості системних ресурсів, що в середньому становить від 50 до 75 відсотків більшу частину часу;.

BullGuard-08-CPU-використання-під час сканування

На головному екрані відображається рядок стану для сканування або ви можете натиснути сповіщення, щоб переглянути деталі. На ноутбуці Windows 10 із встановленим базовим програмним забезпеченням Office, а також у кількох програмах, таких як GIMP та Skype, повне сканування зайняло годину.

Під час первинного повного сканування панель прогресу протрималася на рівні 99 відсотків більше 30 хвилин, із загального часу сканування години та 16 хвилин. Антивірус BullGuard не є єдиною винною стороною в цьому плані – всі антивіруси роблять це в певній мірі – але це перебуває за бортом. Штрихи прогресу повинні бути хоча б трохи точними.

Захист

Антивірусний захист – це місце, де ми зосереджуємо велику увагу. Завантаження зловмисного програмного забезпечення, будь то ручне або підключене, фішинг, викупне програмне забезпечення, безпечні веб-переглядачі та сканери вразливості, складають основну частину наших проблем..

Веб-сайти лабораторій, які ми використовуємо найчастіше, AV-Test та AV-Comparatives, протестували BullGuard Internet Security, що є оновленням антивірусу BullGuard. Ще один веб-сайт, який ми, MRG Effitas, не перевірив антивірус BullGuard. Результати MRG Effitas повинні бути схожими, але, без окремого тестування, немає жодної впевненості. Інші два знайшли гідні результати.

Компанія AV-Comparatives ставила BullGuard Internet Security у верхню третину пакета при тестуванні на помилкові позитиви. Нижчі бали краще, оскільки вони означають меншу кількість помилкових позитивних результатів. З 18 перевірених антивірусів результати варіювалися від низького показника від одного до високого 59. У BullGuard Internet Security було 13.

Під час тесту на працездатність із програмами, що працюють у фоновому режимі, BullGuard Internet Security забив «дуже швидко» по всій платі, за винятком однієї категорії. Він набрав “посередній” під час першого запуску копіювання файлів, але набрав “дуже швидко” при наступних запусках. Він отримав 80 із 100 за видалення наявних шкідливих програм та 99,89 відсотків щодо захисту від онлайн-загроз.

AV-Test дав BullGuard Internet Security 100-відсотковий рейтинг щодо захисту від атак зловмисного програмного забезпечення та погроз електронною поштою, а також виявлення та попередження зловмисного програмного забезпечення. За ефективність лабораторія дала йому оцінку 6 з 6.

Ми також робили власне тестування, але наші методи випробувань не такі обширні, як те, що роблять лабораторії. Організація стандартів тестування антивірусних програм – це одне з наших улюблених веб-сайтів для використання галузевих стандартних тестових файлів Eicar, щоб визначити, чи правильно налаштовано та працює антивірус. Файли Eicar – це підроблені зловмисні програми, які використовуються для тестування на багатьох платформах.

Антивірус BullGuard провалив 10 з 15 різних тестів на веб-сайті AMTSO. Він зупинив .zip та деякі файли .exe, але ігнорував заражені .cab, .jar, .zipx та інші. Він не виявив потенційно небажаних додатків і не дозволив нам зупинити доступ до фішинг-сторінки. Це також залишило нашу тестову систему вразливою до хмари.

BullGuard-09-зупинив-заразив-zip-файл-завантаження

На іншому веб-сайті тесту, який ми використовуємо, Wicar, Firefox забезпечили більший захист, ніж антивірус BullGuard. Спочатку ми думали, що це може бути встановлено розширення браузера, не попереджаючи нас, але це було швидко спростовано.

Сторінка BullGuard-10-firefox-розширення

Щоб переконатися, ми відвідали Wicar з чистою машиною, на якій не було антивірусного програмного забезпечення, і Firefox знову зупинив нас, припустивши, що це спрацює, і антивірус BullGuard не був.

Система BullGuard-11-червоний екран-очищення

Протягом двох третин часу антивірус BullGuard не зміг захистити нашу тестову систему. Суперечливі результати між нашими тестуваннями та сторонніми лабораторіями, які дали їй гідні оцінки, створюють дещо труднощі. Ми, як правило, стоїмо з лабораторіями, тому вони є більш чіткими ознаками того, наскільки ви будете захищені BullGuard.

Підтримка

Ми протестували лінію чату підтримки клієнтів, надіславши питання про функцію підсилювача гри. Його система сказала нам, що ми спілкуємося з «Алісою». Минуло п’ять хвилин, щоб відповісти на Інтернет, щоб відповісти. Ми запитали, чи існують особливі вимоги щодо використання ігрового бустера, і вона відповіла, що їх немає.

Нагадуючи їй, що антивірус BullGuard Antivirus каже, що йому потрібно мінімум чотири ядра процесора, вона сказала, що це були рекомендовані специфікації, і він буде працювати на одному ядрі понад 4,0 ГГц. У нашій тестовій системі, хоча BullGuard Antivirus спеціально говорить, що цей параметр вимкнено, оскільки він ефективний лише для систем з принаймні чотирма ядрами процесора.

Вимоги BullGuard-12-game-booster

Підтримка чату в прямому ефірі не була обізнана з цим рахунком, тоді ми зіткнулися з цим більше проблем. Завантаживши та встановивши безкоштовну версію антивірусу BullGuard, ми вирішили заплатити за оновлення до звичайної повної версії. На отримання кодів активації пішло більше 24 годин. Коли ми намагалися ввести код, ми ніколи не змогли прийняти його у додатку чи на веб-сайті.

Ми ходили по ньому і навколо, з двома з нас тегами, що об’єднували лінію підтримки протягом декількох годин, і ми ніколи не отримали прийнятної відповіді. Ми нарешті зрозуміли це самостійно, але підтримка клієнтів BullGuard залишила поганий смак у нас.

Вирок

Антивірус BullGuard нас не вразив. Висновок нашого досвіду полягає в тому, що цей недорогий пакет – це спосіб компанії отримати ногу у двері, а потім виправити помилку, поки ви не перейдете на більш дорогий пакет BullGuard Internet Security. Ми не маємо нічого проти пакетів та функцій із зниженими тарифами, але ми очікуємо, що вони працюватимуть як оголошено.

Тут це було не так. Результати сторонніх тестів були гідними, але наші тести показали неприпустимо високий показник відмов. Інтерфейс користувача, що чергувався між незрозумілим та посереднім, а обслуговування клієнтів був кошмаром.

Антивірус BullGuard – це гідний антивірусний пакет, але у нас є застереження щодо нього. Можливо, BullGuard Internet Security буде краще працювати, або ви можете ознайомитись з іншими нашими антивірусними відгуками.

Чи згодні ви з нашою оцінкою антивірусу BullGuard? Дайте нам знати, чому або чому ні, в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me