Огляд антивірусу AVG – оновлено 2020 рік

AVG AntiVirus Огляд

Напевно, один із найпопулярніших безкоштовних планів на антивірусному ринку, AVG також має цілком доступний трирічний план. Однак деякі проблеми щодо конфіденційності та зручності використання не дають змогу працювати з верхніми собаками, ознайомтеся з нашим оглядом AVG, щоб з’ясувати, що саме це.


AVG Slider1

AVG Slider2

AVG Slider3

AVG Slider4

AVG Slider5

Попередній

Далі

AVG є сильним конкурентом на ринку антивірусного захисту і відрізняє себе тим, що робить безліч функцій безкоштовними, які інші компанії продають із премією. Його безкоштовний антивірусний план є досить вичерпним, а його найдешевший преміум-продукт – це повноцінне антивірусне рішення. Незважаючи на те, що у нього є помилки, до яких ми потрапимо, він достатньо солідний до 2020 року, щоб залишитися в нашому списку найкращого антивірусного програмного забезпечення.

Перше, що слід зрозуміти про AVG AntiVirus – це його стосунки до Avast, який придбав його в 2016 році. Хоча обидва продукти залишаються відмінними, обидва зараз базуються на мережі виявлення Avast, і тому обидва продукти оцінюють абсолютно однаково для безпеки. Основні відмінності – це інтерфейс користувача та функції, пропоновані на різних рівнях підписки.

Ми провели практичні тести на AVG, щоб з’ясувати, наскільки добре він захищає ваші пристрої, на додаток до проведення деяких підтверджуючих досліджень. Наш огляд AVG AntiVirus аналізує його безкоштовні та преміальні функції, структуру цін, зручність використання, захист та технічну підтримку, все до винесення остаточного вироку.

Перш ніж ми почнемо, є записка про AVG, що, сумлінно, ми не можемо ігнорувати. Звіт від січня 2020 року показав, що Avast продає рекламодавцям дані про перегляд своїх користувачів, включаючи дані користувачів AVG.

Jumpshot, дочірня компанія Avast, яка продала дані, була призупинена незабаром після появи звітів, але це не підтверджує, що дані про завершення збирання.

Ми перевірятимемо AVG незалежно від цих проблем, але хотіли, щоб ви могли зробити усвідомлений вибір. Ми рекомендуємо уникати інших продуктів Avast, AVG та Avast, поки не з’явиться інформація, яка підтверджує, що Avast змінив свої способи. Щоб отримати додаткові варіанти, перегляньте наш список найкращих безкоштовних антивірусних завантажень.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи AVG AntiVirus

Особливості

AVG AntiVirus Free планує зосередитись на забезпеченні основних антивірусних засобів захисту для вашого персонального пристрою та веб-з’єднання. Безкоштовне антивірусне програмне забезпечення доступне для пристроїв Windows, Mac, iOS та Android у різних формах і включає основне, швидке сканування проблем з продуктивністю, яке можна запустити будь-коли.

AVG-basic-virus-scan

AVG також працює на постійному захисті у фоновому режимі. Її вільний план включає захисний файл, який сканує будь-який файл, доданий або відкритий на вашому комп’ютері, і забезпечує його карантин у сховищі, де вони можуть бути протестовані без жодного ризику. Під час перегляду Інтернету AVG сканує будь-які дані, що передаються, а також сканує вхідні та вихідні електронні листи на небезпечні вкладення.

Залежно від вашої платформи, AVG AntiVirus Free може включати деякі додаткові функції. Користувачі Mac отримують лише основне сканування, захист файлів та веб-щит.

Як користувач Windows, ви отримаєте доступ до сканера продуктивності, який викопає на вашому ПК непотрібні файли, які можуть сповільнити його (але це не обов’язково зловмисне програмне забезпечення). Ви також зможете завантажити захищений веб-переглядач AVG, який має на меті виглядати якнайкраще схожим на Chrome, додаючи блокувальник реклами AVG, менеджер паролів та очищення конфіденційності.

AVG AntiVirus Free для Android включає в себе набір мобільних функцій проти крадіжок та конфіденційності. Ви можете заблокувати окремі програми за допомогою PIN-коду, встановити пастку для камер для злодіїв, встановити пристрій, щоб заблокувати його, якщо SIM-карту вилучити, і відстежити її на веб-сайті AVG проти крадіжок.

Для користувачів iOS передбачений AVG Mobile Security для iPhone / iPad, безкоштовний продукт, який захищає пристрої iOS за допомогою VPN, фотозону та безперервно працюючої системи оповіщення про витоки.

Платні функції

AVG Internet Security – це перший рівень преміум-підписки, і він зрівняє функції AVG в усіх Mac і ПК. Незважаючи на те, що AVG Free сканує потенційну програму викупу, її параметр Internet Security спрямований на додатковий рівень захисту, орієнтуючись на потенційні джерела викупних програм для додаткової уваги.

Захист від викупу

Internet Security додає захист платежів, який використовує мережу відомих підроблених веб-сайтів та фішинг-сайтів AVG, щоб вказувати на афери під час перегляду. Також захищено конфіденційність, додано захист веб-камери, шифрування файлів та подрібнювач документів.

Завантаження Internet Security за додаткову плату дає вам ліцензію на до 10 побутових пристроїв, включаючи телефони Android. AVG Ultimate – це найвищий рівень оплати, в комплекті якого є AVG TuneUp, окремий продукт, який оптимізує продуктивність як на пристроях Windows, так і на Mac..

Також є кілька додатків а-ля-карт. TuneUp можна придбати окремо, і так можна захистити VPG від AVG, який захищає конфіденційність веб-перегляду (але лише на ПК).

Огляд функцій AVG

Логотип AVG AntiViruswww.avg.com

Починається від $ 583персячний місяцьВсі плани

Особливості

Менеджер паролів

Подрібнювач файлів

Підтримка декількох ОС

Батьківський контроль

Очищення диска

VPN

Профілі

Захист

Захист від компенсації

Захист веб-камери

Моніторинг у реальному часі

Захищений браузер

Захист завантаження

Захист від фішингу

Брандмауер

Операційна система

Windows

macOS

Linux

Android

iOS

Корисність

Настільний інтерфейс користувача

Мобільний додаток

Розширення для браузера

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоурок

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Якщо переглядати сторінку порівняння продуктів AVG, це дає зрозуміти, що компанія намагається зробити ціни та планування максимально простим для розуміння.. 

Поза межами AVG AntiVirus Free є лише два плани: Internet Security коштує 70 доларів на рік за один пристрій і 90 доларів на рік для 10 пристроїв, а Ultimate – такий самий план із ще одним продуктом за 120 доларів на рік (на необмежених пристроях).

AVG TuneUp самостійно коштує 50 доларів на рік для Windows і 80 доларів на рік для Mac. Безпечний VPN AVG коштує 90 доларів на рік. Все інше безкоштовно. Одна скарга на те, як вона представлена, полягає в тому, що насправді не просто побачити лінійку того, які функції постачаються з якими продуктами, оскільки AVG вважає за краще перелічити переваги, які важче оцінити..

AVG AntiVirus ділиться однією з найбільших торгових точок з материнською компанією Avast: доступність. Його безкоштовні версії оснащені функціями, які інші антивірусні компанії ховають за платними стінами, а його преміальні функції коштують менше, ніж конкуренція.

Ця претензія досі залишається в останню версію. AVG Free – це сильний захисний пакет у будь-якій системі. Повне комп’ютерне сканування об’єднує виявлення загрози та сканування продуктивності, щоб зловити зловмисне програмне забезпечення у всіх місцях, де це найбільш вірогідно, і очищає шкідливі розширення браузера для завантаження..

Захист завантаження файлів і перегляду веб-сторінок у реальному часі є досить стандартним із безкоштовним антивірусним захистом, але сканування продуктивності відсутнє, тому тут чудово бачити. Захищений браузер оснащений ще більш звичайними функціями, що включають оплату, включаючи файловий подрібнювач та менеджер паролів, які є одними з найкращих дотиків тут.

Перший рівень премії AVG – це повний пакет, який конкурує з будь-яким подібним рівнем у всій екосистемі захисту від вірусів. Той факт, що вищий рівень просто додає окремий продукт, а більше підписок, повинно говорити про те, наскільки загальним є покриття на рівні безпеки в Інтернеті.

Є ще деякі речі, які відсутні: немає сховища паролів і вам потрібно завантажити VPN окремо. Зважаючи на те, скільки зараз безкоштовних VPN доступних для всіх типів пристроїв, це, зокрема, здається дивним, що залишати без уваги та призводить до непотрібних ускладнень для багатьох користувачів у перспективі.

Привітність до користувачів

Поговоримо докладніше про заявлену відданість AVG простоті та про те, наскільки програмне забезпечення наближається до цієї мети. Важливим раннім показником є ​​те, що встановлення відбувається блискавично, з дуже коротким часом між натисканням завантаження та переглядом безпосередньо у головне вікно інтерфейсу.

Якщо ви перебуваєте на комп’ютері Mac, установка може зайняти менше хвилини навіть для преміум-класу Internet Security. На ПК все триватиме більше часу, оскільки вам потрібно буде налаштувати інсталяцію відповідно до власних уподобань. В основному це означає, чи хочете ви встановити захищений браузер AVG, чи зробити його браузером за замовчуванням та які саме функції встановити.

Якщо ви вирішите не встановлювати щось одразу, ви можете додати його пізніше, якщо у вас є ліцензія на це. Варіанти установки зазвичай додають більше зручності, ніж незручності, а установка все ще дуже проста і швидка.

Основний інтерфейс-вікно

Після встановлення вам з’явиться темний інтерфейс з великими чіткими зеленими вікнами: або чотири (якщо ви на Mac), або п’ять (якщо ви працюєте на ПК). Разом з окремою кнопкою для запуску сканування вони містять більшість функцій AVG AntiVirus на будь-якому рівні.

Запуск сканування є основою того, що ви будете активно робити з інтерфейсом AVG. Ви можете розпочати сканування, просто натиснувши кнопку. Якщо у вас є безкоштовна версія, це буде повне сканування комп’ютера, що поєднує продуктивність та виявлення зловмисного програмного забезпечення.

AVG-глибоке сканування

У програмі AVG Internet Security або новішої версії клацніть поруч із кнопкою сканування, щоб змінити тип сканування, який потрібно виконати. У Windows це дає шість варіантів сканування. 

Параметри сканування

«Сканування комп’ютера» – це основне сканування загрози, яке шукає шкідливі програми, шпигунські програми, викупні програми та інші види вірусів. Тим часом “глибоке сканування” переходить у ваше сховище та пам’ять, щоб шукати віруси, які можуть ховатися від основного сканування.

Інші чотири сканування більш спеціалізовані. “Сканування USB / DVD” перевіряє на знімних зовнішніх пристроях наявність вірусів. “Сканування файлів / папок” перевіряє конкретні файли або папки на вашому комп’ютері. 

“Сканування продуктивності” шукає файли, які не є ворожими, але можуть створювати відставання. “Сканування під час завантаження” запускається перед перезавантаженням Windows, і охоплює будь-яке зловмисне програмне забезпечення, яке покладається на Windows для роботи.

На Mac, у вас є три варіанти. “Сканування Mac” – це основне сканування, яке розглядає найбільш вразливі частини вашого Mac. “Глибоке сканування” схоже з можливістю ПК і переходить у більш глибокі частини вашого Mac, щоб перевірити наявність вірусів у вашому сховищі та пам’яті. Нарешті, «сканування файлів» сканує конкретні файли, які ви назвали.

Ви можете негайно запустити сканування або запланувати їх, коли вони не використовуються на комп’ютері. Можливо, вам не здається часто це робити, оскільки вплив AVG AntiVirus на продуктивність системи майже не існує. Глибоке сканування зайняло близько 10 хвилин і призвело до незначного відставання.

Користувальницький інтерфейс AVG чудово справляється із тим, щоб Ви отримали всю інформацію. Ви майже ніколи не заплутаєтесь у тому, що робить кожне сканування або для чого потрібна кнопка. Ви можете безкоштовно налаштувати кожне сканування, якщо хочете, але AVG AntiVirus працює так само добре, якщо ви не.

Поза панелі сканування все так само чисто. Натиснувши будь-яку з великих зелених кнопок, ви перейдете на однаково просту панель, де ви можете включати та вимикати модулі або налаштовувати їх за потребою. Це дивовижно розроблене, зрозуміле і не залякує ні найменших для нових користувачів антивірусного програмного забезпечення.

Останнє, що потрібно підняти тут – це захищений браузер, який майже домагається своєї мети – імітувати Chrome. Це робить все дивнішим, що пошуковою системою за замовчуванням є Yahoo, але це не важко виправити.

Захист

Жоден користувальницький інтерфейс не є достатньо хорошим, щоб рекомендувати антивірус, який не виконує основну роботу з безпеки комп’ютера. Зважаючи на це, давайте подивимося, наскільки хороший AVG AntiVirus в основі своєї функціональності.

Виявлена ​​загроза

Ми піддавали антивірус AVG настільних п’яти тестів, наданих Організацією з тестування стандартів проти зловмисного програмного забезпечення, перевіряючи п’ять окремих типів вірусу: завантажене зловмисне програмне забезпечення, потенційно небажане додаток, завантажене зловмисне програмне забезпечення, стиснене зловмисне програмне забезпечення та сторінки фішингу.

Карантин

Ми також перевірили підключення AVG AntiVirus до його хмарної системи пошуку, завантаживши файл, який не вдалося розпізнати місцевими пошуковими системами.

Виявлено заражений веб-сайт

AVG легко досяг успіху у всіх п’яти тестах, але він не зміг наздогнати вірус, який вдалося виявити лише хмарною системою. Однак він зафіксував цей файл при скануванні, коли він уже був на нашому жорсткому диску.

Ми пішли до зовнішніх тестувальних агентств, щоб отримати підтверджуючу статистику. Все виглядало чудово на AV-Test, який минулого року присвоїв AVG AntiVirus статус “топ-продукту”. І в листопаді, і в грудні 2019 року AVG AntiVirus виявив 100 відсотків атак зловмисного програмного забезпечення з нульовими днями та 100 відсотків відомих атак, виявлених за попередні чотири тижні.

AV-Comparatives малює більш змішану картину, хоча все ще досить солідну. Незважаючи на те, що AVG набрав максимально високий рейтинг у три зірки за його вплив на продуктивність системи, він виявив вісім помилкових позитивних результатів на тесті “реального світу”.

Під час останнього тесту захисту від зловмисного програмного забезпечення AV-Comparatives AVG AntiVirus забив майже вгорі. Він виявив 99,3 відсотка тестових пакетів зловмисних програм під час роботи в Інтернеті та 97,4 відсотка в режимі офлайн. Також одна з трьох компаній (ще одна власниця AVG, Avast) отримала ідеальний 100-відсотковий рівень захисту: жодна зловмисна програма не змогла внести зміни на пристрій.

Для четвертої думки ми перевірили у MRG Effitas, фірму, спрямовану на запобігання цифровим фінансовим шахрайствам. Він виявив, що AVG зловив 100 відсотків зловмисних програм протягом 24 годин після прибуття зловмисного програмного забезпечення, хоча він пропустив 3,3 відсотка атак при первинному скануванні..

Що стосується захисту, AVG AntiVirus – це здебільшого продукт високого рівня. Це стримується лише випадковим відставанням у своїй пильності (хоча він завжди отримує вірус врешті-решт) та тривожною поширеністю помилкових позитивних результатів.

Підтримка

Якщо у вас є проблема з AVG AntiVirus, ваша перша лінія захисту – це короткий FAQ, розміщений в інтерфейсі користувача. Якщо це не відповідає на ваше запитання, ви можете перейти безпосередньо на веб-сторінку довідки AVG у вікні програми.

AVG-довідковий центр

Веб-сторінка містить більші поширені запитання, розбиті на різні продукти AVG. Він детальніше описується, але це все-таки здебільшого для рутинної процедури та менш корисно для вирішення кращих справ. Для них ви можете подати квитки безпосередньо в AVG.

Трохи складно дізнатись, як відправити ці квитки. Ви не знайдете кнопку “отримати більше довідки” ніде на найвищому рівні. Натомість він розташований в кінці кожної підсторінки продукту у FAQ. Після натискання кнопки ви перейдете до форми, де ви можете отримати електронну допомогу, якщо ви вільний користувач.

Подання довідки-квитка

Якщо ви платні користувачі, вам буде запропоновано ввести додаткову інформацію, і ви можете вирішити, чи хочете ви, щоб техніка підтримки дзвонила чи спілкувалася в чаті з вами, коли настане час вирішити свій квиток. Як і пошук форми для початку, це не дуже інтуїтивно: ніде на сторінці технічної підтримки не з’ясовано, що ви не можете телефонувати або спілкуватися в чаті як безкоштовний абонент.

Ваш останній варіант отримання допомоги – зайти на форуми AVG, де потрібно створити обліковий запис. Потрапивши всередину, ви побачите головні публікації цього дня із посиланнями на певні теми на легкодоступній бічній панелі. Він досить активний, але найчастіше найкорисніші відповіді – це власний персонал компанії AVG, тобто може бути простіше просто зв’язатися з ними.

Форуми

Якщо вам це знадобиться, є також преміальний варіант технічної підтримки, де фахівці AVG віддалено звертаються до вашого комп’ютера, щоб допомогти діагностувати проблеми. Однак це коштує 79 доларів за прості виправлення, 119 доларів за складні виправлення та 200 доларів за річну підписку.

Вирок

Компанія AVG прекрасно працює над тим, щоб виділитися на переповненому ринку антивірусів. Він зумів нейтралізувати всі шість тестових загроз, які ми на нього кинули, довівши, що його команда чітко фокусується на тому, щоб оновити свою інфраструктуру та мережу виявлення (навіть якщо вона виявила одну загрозу під час сканування фактів)..

Однак справжня причина перейти з AVG AntiVirus на інші антивірусні програми – навіть від Avast – це його інтерфейс. Це настільки добре продумано та інтуїтивно, що ми не можемо уявити, що нам потрібно зайти на сторінку довідки, якщо у вас справді не дивна проблема. Просто дивлячись на нього, ви повідомляєте все, що потрібно знати про те, як це працює.

У AVG AntiVirus є недоліки: ви можете отримати доступ до необмежених пристроїв лише за допомогою підписки Ultimate, він має дещо високий показник помилкових позитивів, і було б приємно бачити VPN, що постачається в комплекті з однією з платних підписок..

Звичайно, слід також розглянути достовірні звіти про збирання даних Avast. Незважаючи на закриття Jumpshot, немає чітких ознак того, що використання AVG більше не ризикує продати ваші дані корпоративному клієнту. З такою кількістю антивірусних варіантів в Інтернеті, у вас немає підстав спілкуватися з тим, який працює не так сильно, щоб підтримувати довіру.

Якщо ви спробували безкоштовні або платні продукти AVG цього року, повідомте нам ваші думки у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map