Огляд антивірусних програм ZoneAlarm – оновлено 2020 рік

Огляд антивірусних програм ZoneAlarm

ZoneAlarm Antivirus – це відоме антивірусне рішення ще з часів. Однак вік не сприйняв це добре, і тепер він може погано використовувати оновлення свого інтерфейсу, а також новий раунд тестування безпеки. Прочитайте наш повний огляд ZoneAlarm, щоб побачити, що ми думаємо.


zonealarm-слайд-шоу-1

zonealarm-слайд-шоу-2

zonealarm-слайд-шоу-3

zonealarm-слайд-шоу-4

Попередній

Далі

Антивірус ZoneAlarm є основою спільноти антивірус / брандмауер вже більше 20 років. Підтримуючи Check Point, охоронну та програмну компанію електростанції, вона може легко з легкістю ловити подвиги нульового дня. Однак його інтерфейс та функції відстають від деяких конкурентів у нашому кращому раунді антивірусного програмного забезпечення. Підтримка клієнтів також залишила бажати кращого.

У цьому огляді антивірусу ZoneAlarm ми будемо оцінювати програму зверху вниз. Ми перевіримо всі посилання, запустимо власні сканування і навіть випробуємо його вогнем, перекинувши на нього все зловмисне програмне забезпечення.. 

Звичайно, продуктивність – це не все, тому ми обов’язково вивчимо зручність, підтримку клієнтів і навіть якщо це варто. Зрештою, наш вердикт дасть вам знати, чи належить це програмне забезпечення до числа великих.

Що стосується його основної функціональності – антивірусу та брандмауера – ZoneAlarm виступив із задоволенням і можна довіряти вам, щоб забезпечити вам надійну безпеку. Однак його повністю застарілий інтерфейс користувача, погана інтеграція зі своїм порталом обслуговування клієнтів та відсутність розкішних функцій, таких як VPN (ознайомтеся з нашими найкращими рекомендаціями VPN), роблять його менш ніж ідеальним вибором.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи антивірусу ZoneAlarm

Особливості

ZoneAlarm – це дуже нікчемна програма. Коли ви перебуваєте на вільному рівні, ви отримуєте антивірус і захист брандмауера, і більше нічого. 

Справедливості, захист, який ви отримуєте на вільному рівні, є надійним та надійним. Ви просто не отримаєте менеджера паролів або подрібнювача файлів, на відміну від деяких конкурентів, таких як McAfee (ознайомтеся з нашим оглядом McAfee Total Protection).

Однак у ZoneAlarm є кілька унікальних функцій, які відрізняють її від інших програм безпеки. Кожен рівень, включаючи безкоштовний, має один рік безкоштовного захисту ідентичності через материнську компанію Check Point. 

Захист особи надається у формі безкоштовного моніторингу кредитів, але він доступний лише у Сполучених Штатах. Наші поради щодо запобігання крадіжки особистих даних є чудовою комбінацією цієї функції.

зона-сигналізація

Він також пропонує “ігровий режим”, функцію, яка тимчасово призупиняє попередження про безпеку та будь-яке заплановане автоматичне сканування, щоб вас не переривали під час гри. Ця функція робить набагато зручнішою просто грати в гру, коли ви знаєте, що не завантажуєте жодні файли, не переглядаєте Інтернет або не берете участь в інших заходах, які можуть залишати вас відкритими для зловмисного програмного забезпечення.

Емуляція загрози

Ще одна особливість, яка виділяється для ZoneAlarm, – це “емуляція загрози”. Це форма захисту в режимі реального часу, яка не лише захищає вас від останніх нульових подвигів, але допомагає оновити базу даних про загрози. Якщо програма не впевнена в безпеці файлу чи ні, вона може відкрити файл у віртуальній машині та точно відстежувати, що він робить.

зона-загроза тривоги

Це, мабуть, частина, чому ZoneAlarm очолює діаграми, коли мова йде про захист від нульового дня. Атаки з нульовими днями особливо важливі, оскільки це вразливі місця, які не вирішив автор вразливого програмного забезпечення. Без жодних виправлень для цих вразливих ситуацій ідеальний захист від них від антивірусного програмного забезпечення.

ZoneAlarm дуже обмежений, коли мова йде про доступність його платформи. Він доступний у Windows 10, 8 та 7, на мобільних пристроях через додатки iOS та Android та через розширення Chrome. Це не так 

доступний в Linux або macOS в будь-якій формі, тому якщо на одному з ваших пристроїв працює одна з цих операційних систем, ця програма не зможе повністю захистити її (ознайомтеся з нашим посібником з найкращого антивірусу для Mac).

Антивірус ZoneAlarm є унікальним у сенсі функцій. Для багатьох сучасних антивірусних програм очікується набір функцій, включаючи віртуальну приватну мережу, щоб захищати ваш мережевий трафік або подрібнювач файлів. 

ZoneAlarm не має таких функцій (для антивірусу, який перевіряється, ознайомтеся з нашим оглядом Bitdefender Antivirus), але натомість має унікальні для себе функції, такі як захист особи.

Огляд функцій ZoneAlarm

ZoneAlarm Антивірусний логотипwww.zonealarm.com

Починається від 500 доларів за місяцьВсі плани

Особливості

Менеджер паролів

Подрібнювач файлів

Підтримка декількох ОС

Батьківський контроль

Очищення диска

VPN

Профілі

Захист

Захист від компенсації

Захист веб-камери

Моніторинг у реальному часі

Захищений браузер

Захист завантаження

Захист від фішингу

Брандмауер

Операційна система

Windows

macOS

Linux

Android

iOS

Корисність

Настільний інтерфейс користувача

Мобільний додаток

Розширення для браузера

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоурок

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Кожен рівень ZoneAlarm пропонує більше можливостей, ніж наступний. Хоча безкоштовний рівень отримає хороші можливості сканування та брандмауер, найкращі функції зафіксовані за платними рівнями. На жаль, ціна трохи висока, якщо врахувати пропоновані функції.

Безкоштовний рівень ZoneAlarm включає лише основи: програмне забезпечення для сканування, брандмауер та ігровий режим (порівняйте найкращі безкоштовні антивірусні програми). Щоб отримати доступ до найважливішого захисту від фішингу, моніторингу веб-сторінок та безпеки хмари, вам доведеться перейти на антивірус ZoneAlarm Pro Antivirus + Firewall.

Ціни, які пропонує ZoneAlarm, ціни доволі круті. Наприклад, Касперський пропонує майже всі ці функції плюс більше в їх послугах підписки на половину річної ціни на ZoneAlarm Pro (див. Наш огляд антивірусу Касперського).

Останнім рівнем захисту є ZoneAlarm Extreme Security, який коштує майже вдвічі дорожче, ніж ZoneAlarm Pro і включає специфічний захист від кейлоггерів та викупних програм, а також емуляцію загроз. Захист від компенсації зазвичай доступний лише платним клієнтам, так що це зрозуміло (читайте наш огляд AVG для прикладу винятку). 

Емуляція загрози особлива тим, що вона перевірить ваші файли у віртуальній машині, оновивши виявлення загроз у хмарі, а також забезпечивши безпеку ваших файлів. Ця емуляція загрози є чудовою особливістю безпеки, але як єдине захоплююче оновлення, це не зовсім варто грошей.

Привітність до користувачів

Налаштування на ZoneAlarm – це лише трохи роботи, і як тільки ви потрапите туди, інтерфейс користувача повністю застарів. Однак він функціонально інтуїтивно зрозумілий і досить легкий у вашій системі під час сканування.

Веб-сайт не розроблений для простого функціоналу завантаження та переходу, на відміну від Avast (див. Наш Огляд Avast Pro), особливо для вільного рівня. Також не зовсім зрозуміло, що ZoneAlarm Free взагалі включає брандмауер, замість цього пропонує окремий платний продукт.

Установка ZoneAlarm

Як тільки ви знайдете програму і почнете її встановлювати, можливо, вам доведеться трохи перекопатись і переконатися, що ви не завантажуєте нічого, що вас не цікавить.. 

Установник для безкоштовного антивірусу + брандмауер ZoneAlarm постачається з стороннім програмним забезпеченням, яке вам може не хотітися, наприклад, панеллю VPN. З іншого боку, вони також пропонують розширення Google Chrome під час встановлення, що робить його швидким встановленням в один клік для обох.

zonealarm-панель інструментів

Після налаштування інтерфейс користувача простий, але дуже застарілий. Це, безумовно, схоже на те, що він був розроблений ще в 2000-х, а потім ніколи не оновлювався. Затхлий вигляд поєднується зі сторінкою “про” з авторським правом, яке не оновлювалося з 2018 року.

zonealarm-ui

За їх словами, орієнтуватися дуже легко. Кожна частина програми знаходиться в межах одного або двох клацань з домашньої сторінки. Він розділений на категорії, які мають сенс: антивірус & брандмауер, веб-перегляд та безпека мобільних пристроїв. 

Перегляд веб-сторінок та безпека мобільних пристроїв насправді не включені до цієї програми, хоча, схоже, є. Щоб реально скористатися цими функціями, вам потрібно буде завантажити або розширення Google Chrome, або мобільний додаток.

Параметри сканування включають швидке сканування даних, які, швидше за все, можуть бути порушені, та повне сканування всієї вашої системи. Ми випробували їх обох. 

Швидке сканування зайняло близько 90 секунд, а повне сканування – трохи більше трьох годин. Обидва вони мали мінімальний вплив на процесор під час сканування, зі стрибком близько п’яти відсотків, що чудово порівняно з такими конкурентами, як F-Secure (читайте наш огляд F-Secure Antivirus).

ZoneAlarm не пропонує користувацьку опцію сканування. Це важливий нагляд, оскільки багато антивірусних програм пропонують вам можливість сканувати лише той диск, який, на вашу думку, може бути порушений. Прочитайте наш огляд Avira для прикладу.

зона-сигналізація

Брандмауер ZoneAlarm

Під “антивірусом & на вкладці “брандмауер”, ви знайдете налаштування для налаштування безкоштовного брандмауера ZoneAlarm та управління його додатком. Формулювання дещо заплутано, оскільки ви знайдете, що ряд програм були захищені вашим брандмауером без введення даних. Це не означає, що вони були заблоковані або що ZoneAlarm визначив, що вони небезпечні. 

Це просто означає, що він аналізував програму і оцінював, чи потрібно дозволити цю програму через брандмауер чи ні, інакше відомий як управління додатками. Без мого вступу ZoneAlarm визнав, що такі програми, як Adobe Reader та Windows Update, є безпечними.

zonealarm-smartdefense

Налаштування тут не дуже зрозумілі, але з ними легко грати і розбиратися. Це частина функції автоматичного навчання ZoneAlarm, радник SmartDefense. Якщо ви не вирішите користуватися цією функцією, вона запитає вас про кожну окрему програму при першому спробі доступу до Інтернету, включаючи очевидні, такі як функціональність операційної системи та популярні програми, такі як Skype та Spotify.

Захист

Для оцінки можливостей захисту ZoneAlarm ми провели тестування, а також перевірили три найкращі лабораторії, AV-Comparatives, MRG Effitas та AV-Test. Через дефіцит лабораторних результатів для цієї програми нам довелося більше покладатися на практичне тестування, яке вказувало на хороший захист від майже всього, але не вистачало на фішинг. 

Хоча важливо взяти на себе свої руки і спробувати це самі, результати лабораторії тестуються на різних машинах у жорстких умовах і тому є золотим стандартом для тестування безпеки.. 

На жаль, тільки AV-Test має будь-які результати для ZoneAlarm, тому нам довелося покладатися на власні тести більше, ніж зазвичай. Хоча це антивірусне програмне забезпечення не є чужим (погляньте на наш огляд Sophos Home щодо іншого антивірусу з дефіцитним тестуванням), ми почували б себе комфортніше, якби його перевірили більш ретельне тестування.

Результати AV-тесту ZoneAlarm

Результати AV-тесту є вище номіналу, коли мова йде про нульові дні та широко розповсюджені атаки зловмисних програм, блокуючи 99,9 відсотка всіх загроз та 100 відсотків атак з нульовим днем. Це особливо вражає, коли мова йде про вразливості до нульового дня, планку, яку не зустрічають багато хто. 

Його продуктивність досить висока, за винятком – встановлення додатків займає значно довше, ніж ZoneAlarm активний, ніж середній показник по галузі. У нього не було проблем з ідентифікацією законного програмного забезпечення та не оповідали жодного помилкового позитиву.

Ми протестували ZoneAlarm Antivirus за допомогою програми тестування стандартів захисту від зловмисного програмного забезпечення, яка виконувалась майже ідеально. Він успішно заблокував завантажене вручну шкідливе програмне забезпечення, завантаження через диск та PUA (потенційно небажані програми). Він також успішно заблокував хмарну загрозу, але фішинг не виявив.

зона-сигналізація заблокована

Результати ZicAlarm Wicar

Використовуючи шкідливий інструмент URL-адреси Wicar, ми також провели ZoneAlarm через веб-рукавичку. Хоча не було повідомлень про те, що файли були заблоковані, ZoneAlarm вдалося заблокувати завантаження із шкідливих веб-сайтів. 

В одному випадку, коли файл завантажили, ZoneAlarm заблокував його до завершення завантаження. Прочитайте наш список найбільш захищених антивірусних програм для порівняння.

Загалом, лабораторним результатам слід приділяти більше уваги в цьому аналізі. Однак і наші тести, і результати лабораторії показують, що ZoneAlarm виконує чудову роботу в своїй основній функціональності, блокуючи шкідливе програмне забезпечення доступу до вашого комп’ютера. 

Хоча він стверджує, що має захист від фішингу, він може бути неефективним, і вам слід завжди використовувати власне найкраще рішення, перш ніж вводити інформацію в Інтернеті. Перегляньте наш довідник із фішинг-аферами для отримання додаткової інформації.

Тут слід зазначити, що ZoneAlarm рекомендує ще кілька технічних утиліт для усунення вірусів, створених лабораторіями Касперського під час сканування. Це “партнерство” пояснюється тим, що вони використовують антивірусний механізм Касперського для власного сканування.

зона-сигналізація-вірус

Хоча вони вам ніколи не потрібні, це хороший ресурс для пристрою, який уже заражений зловмисним програмним забезпеченням. Багато шкідливих програм спричинять запуск антивірусних програм або повне їх поглинання, видаляючи можливість сканувати певні місця файлів або додаючи шкідливе програмне забезпечення до вашого списку. Ці інструменти корисні у випадку, коли вірус блокує ZoneAlarm від повного сканування вашого диска.

Підтримка

Підтримка, яку пропонує ZoneAlarm, була корисною, коли ми мали можливість отримати доступ до неї. Однак він стикається з технічними проблемами і навіть пережив недавнє порушення даних, завдяки якому він намагається йти в ногу з іншими варіантами.

Здається, що ZoneAlarm нещодавно оновив свій портал підтримки клієнтів, але не оновив програму на відповідність. Під категорією «довідка» у їх настільному додатку є три посилання, які повинні призвести до окремих сторінок довідки.

zonealarm-help

Посилання “Топ-10 питань”, “Довідка” та “Технічна підтримка” призводять до однієї і тієї самої домашньої сторінки підтримки, ймовірно, тому, що вони оновили свою систему та не оновили ці посилання, щоб вести туди, де вони належать. 

Довідка в режимі офлайн насправді теж не дуже допомагає. Він працює за припущенням, що єдиною допомогою, яка вам потрібна під час офлайн, є поради щодо повернення в Інтернет. Це особливо заплутано для антивірусу, оскільки ви можете навмисно запускати його в режимі офлайн або в безпечному режимі через вірус.. 

Якщо вам потрібна допомога в цьому випадку, вони дуже недоброзичливо пропонують вам перейти на їх веб-портал за допомогою іншого комп’ютера чи телефону.

zonealarm-офлайн

Ця нова система підтримки також все ще стикається з деякими незначними помилками. Реєстрація облікового запису на сторінці підтримки, що є першим кроком для подання квитка, повертає помилку сервера.

зона-тривожник

Команда підтримки вирішила це через свою систему чатів, яка, на щастя, не потребує реєстрації. Виявляється, випуск був просто поганим посиланням на реєстрацію, але якщо ви цього не знаєте, ви можете продовжувати намагатися та не зможете зареєструватися на невизначений термін.. 

Реєстрація ZoneAlarm

Реєстрація, навіть якщо ви просите підтримку на вільному рівні, вимагає ввести фізичну адресу та номер телефону. Це має сенс, якщо ви вважаєте, що багато клієнтів ZoneAlarm – це бізнес, але це не має особливого сенсу для кожного користувача.

Щойно ми вирішили цю проблему, під час створення квитка ми зіткнулися з другою перешкодою: сама сторінка створення квитків не дозволила нам рухатися вперед, показуючи лише серію знаків запитання та наш регіон. Після другої розмови з командою підтримки, вихід із системи та повторне вирішення цієї проблеми.

З іншого боку, обидва ці питання були вирішені швидко через систему чату, яка мала дивовижний обсяг технічних знань про веб-сайт підтримки. 

Ми також перевірили їх підтримку електронною поштою та виявили, що вони відповіли лише за годину та з точною інформацією, хоча наше повідомлення було надіслано у робочий час у будній день. Результати можуть відрізнятися залежно від часу та дня.

Портал підтримки стверджує, що форум буде “найближчим часом”. Імовірно, це пов’язано з порушенням їхніх даних у листопаді минулого року, в якому просочилися всі особисті дані для членів форуму. На щастя, цей форум не був пов’язаний з обліковим записом підтримки із повною адресою та номером телефону клієнта.

Що стосується соціальних медіа, ZoneAlarm підтримує канал Twitter і YouTube, але жодна з них не орієнтована на підтримку, на відміну від антивірусних програм, таких як Trend (див. Наш огляд Trend Micro Antivirus + огляд щодо цього). Вони обидві більше зосереджені на рекламі та періодично розсилають повідомлення про свою продукцію. Вони взагалі не пропонують підтримки по телефону.

Вирок

Антивірус ZoneAlarm потребує оновлення. Це чудовий основний продукт, який забезпечує серйозні надійні сканування безпеки та деякі цікаві функції. Однак щодо вартості є кращі варіанти, особливо якщо ви не працюєте з Windows 10, 8 або 7 на всіх своїх пристроях. Перегляньте інші свої антивірусні варіанти, щоб порівняти їх із безпекою ZoneAlarm.

Зважаючи на свій вік, ZoneAlarm Antivirus – це не погана програма. Його захист відмінний для будь-яких цілей, крім фішингу, і особливо світить від подвигів нульового дня. Це не сповільнює ваш комп’ютер під час сканування, і він пропонує безліч унікальних функцій, таких як вбудований захист ідентичності у вигляді безкоштовного моніторингу кредитування та емуляції загроз.

Однак це прямо за кривою. Схоже, воно належить на комп’ютері у 2005 році, а не у 2020 році, а заблокувати його у певній операційній системі для програми сьогодні не має сенсу. У ньому відсутні функції безпеки, такі як VPN, менеджер паролів та подрібнювач файлів (ознайомтеся з нашими переліками найкращих безкоштовних VPN-сервісів, які використовуються разом із ZoneAlarm).

За ціною ви можете придбати антивірус з майже однаковим рівнем безпеки та цілою низкою функцій гладкого, щоб заокруглювати його.

Що ви думаєте про антивірус ZoneAlarm? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map