Огляд антивірусних програм на Malwarebytes – оновлено 2020 рік

Огляд антивірусних програм зловмисних програм

Антивірус Malwarebytes – це дуже швидкий сервіс, який, як один із небагатьох у своєму роді, пропонує 14-денну пробну версію. Однак його результати розчаровують, і ми не надто впевнені в його інтерфейсі. Прочитайте наш повний огляд Malwarebytes для детальної інформації.


кращі антивірусні огляди

Malwarebytes були офіційно засновані 21 січня 2008 року Марцином Клечинським та Брюсом Гаррісоном. Клечинський неофіційно заводив компанію, поки він жив вдома з батьками в Чикаго в 2004 році після того, як на сімейний комп’ютер потрапив вірус. З тих пір вона зросла до понад 600 працівників у п’яти місцях по всьому світу.

На відміну від більшості компаній, Malwarebytes дозволяє завантажувати та встановлювати преміальну платну версію з усіма функціональними можливостями для 14-денної безкоштовної пробної версії. Після цього його можна використовувати лише для очищення заражених пристроїв, поки ви не придбаєте продукт, але ця 14-денна пробна версія дасть вам смак, що він може зробити.

У цьому огляді Malwarebytes ми розглянемо встановлення та використання пакету, доступні налаштування, його швидке сканування, різні рівні захисту та звіти, які він створює для вашого використання. Ми також висвітлимо його плюси та кілька нещасних мінусів, які не дозволяють скласти список найкращого антивірусного програмного забезпечення.

Альтернативи антивірусу Malwarebytes

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Malwarebytes має добре розроблену та інтуїтивно зрозумілу інформаційну панель. Ми даємо йому високі оцінки за компонування і простоту використання. Стовпець у лівій частині екрана містить категорії “сканування”, “карантин”, “звіти” та “налаштування”. У кожній категорії є вкладки вгорі для різних підрозділів.

Функції Premium, що відображаються в правій частині панелі приладів, показують чотири основні параметри захисту, включаючи захист від програмного забезпечення, який за замовчуванням встановлений на “увімкнено”.

Malwarebytes-18-dashboard

Параметри складаються з шести вкладок: “програма”, “захист”, “графік сканування”, “виключення”, “реквізити рахунку” та “про”. Перші два містять кнопку у верхньому правому куті для відновлення налаштувань за замовчуванням. Це зручний інструмент, який деякі антивіруси приховують або забивають у важко знайдене місце. Нам подобається, що це так легко доступно.

Malwarebytes-21-settings-applications-01

На вкладці програми посилаються на Malwarebytes, з розділами про її оновлення, налаштуваннях сповіщень, пріоритеті сканування, виборі мови, виборі проксі-сервера (типовий параметр вимкнено), використанні та передачі статистики загроз назад до служби (за замовчуванням увімкнено).

Malwarebytes-23-settings-applications-03

У “Захисті” є налаштування захисту веб-сторінок, кнопка для керування списком захищених додатків та опції додавання до нього програм. Існує також розширена кнопка налаштувань, яка відкриває підменю для налаштування проти експлуатації для багатьох додатків, таких як захист пам’яті, поведінка програми та захист Java.

Malwarebytes-27-settings-protection-04

Malwarebytes не пропонує захист веб-камери, як це робить Антивірус Касперського, як ви можете прочитати в нашому огляді щодо антивірусу Касперського. Навіть не питали нас про вбудовану камеру на нашому ноутбуці. Враховуючи все більшу проблему конфіденційності в новинах, це стосується. Відсутність менеджера паролів турбувала і нас, як і відсутність резервного копіювання в Інтернеті та подрібнювача файлів.

У нього є захист у режимі реального часу та захист від викупу.

Огляд функцій

Антивірус з логотипом зловмисних програмwww.malwarebytes.com

Починає від $ 333персячний місяцьВсі плани

Особливості

Менеджер паролів

Подрібнювач файлів

Підтримка декількох ОС

Батьківський контроль

Очищення диска

VPN

Профілі

Захист

Захист від компенсації

Захист веб-камери

Моніторинг у реальному часі

Захищений браузер

Захист завантаження

Захист від фішингу

Брандмауер

Операційна система

Windows

macOS

Linux

Android

iOS

Корисність

Настільний інтерфейс користувача

Мобільний додаток

Розширення для браузера

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоурок

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Malwarebytes робить щось досить незвичне серед антивірусних компаній. Він надає вам безкоштовний 14-денний пробний період одномісного пристрою Premium з усіма його функціями. Це дає можливість вивчити та перевірити його функціональність, не витрачаючи нічого наперед. Після випробування функції Premium перестають працювати, і вона працює лише як засіб для очищення одного зараженого пристрою.

Він доступний для Windows, macOS, Chromebook, Android та iOS. Розширення веб-переглядача не входять до пакету. Натомість їх можна безкоштовно завантажити безкоштовно на Chrome і Firefox. Ми хотіли б вважати їх інтегрованими з антивірусним програмним забезпеченням.

Malwarebytes-розширення для браузера

Пакети Premium та Premium For Home відрізняються лише кількістю захищених пристроїв та ціною. Наприклад, Home стягує з вас 20 доларів за кожен додатковий пристрій понад три. Крім того, вони однакові.

Завдяки опції Premium For Home ви можете змішувати та співставляти Windows, macOS, Android, iOS, які доступні лише в App Store та Chrome OS. Це приємний штрих для тих, хто не обтяжений лояльністю до торгових марок.

Бізнес-версії мають вдосконалені функції, включаючи загартування додатків, пом’якшення експлуатації, аналіз корисної навантаження, виявлення аномалії, машинне навчання, управління активами та інше. Вартість починається від 119,97 дол. США за основний бізнес-пакет, після чого він налаштовується після цього, виходячи з ваших вимог та кількості пристроїв, які потрібно захистити.

Зручність у користуванні

Початкове завантаження та встановлення швидко та легко. Веб-сайт Malwarebytes містить прості інструкції, які дають вам зрозуміти, що робити, не ображаючи інтелект. Процес досить інтуїтивний, що вам не знадобляться інструкції.

Malwarebytes-01-website-install-інструкції

Після встановлення для початкового сканування було потрібно лише три хвилини та 46 секунд, щоб перевірити 173,193 об’єкти на нашій машині. Інші антивірусні пакети, які ми перевірили на тій же тестовій машині, зайняли більше години. Однак, його швидкість прийшла за рахунок 100-відсоткового використання процесора під час сканування. Він занурився один раз до приблизно 75 відсотків, потім пішов право назад.

Як тест, ми під час сканування запустили інший додаток, і Malwarebytes відмовився від часу процесора, щоб він міг нормально працювати, демонструючи, що це не ресурсна свиня. Він готовий поділитися. Це дає вам найкраще з обох світів: швидке сканування, коли воно працює в самоті, плюс безпека того, що він не сповільнить інші програми, якщо вони запускаються одночасно.

Звіт, створений після кожного сканування, простий і легкий для читання. Він містить всю необхідну інформацію на двох вкладках. Перша – це підсумок на одній сторінці. На вкладці «Додаткова інформація» ви бачите, скільки об’єктів було скановано, незалежно від того, було це вручну або за графіком, пройшов час та параметри сканування. Кнопка експорту дозволяє скопіювати звіт у буфер обміну або текстовий файл для подальшого використання.

Malwarebytes-13-scan-report

Карантиновані файли, такі як потенційно небажані програми, вважаються нешкідливими, чекаючи, коли ви відновите їх або видалите їх, якщо вони насправді небажані. Налаштування дозволяють налаштувати, що робити з файлами з карантином.

Двошаговий процес виключення дає вам можливість виключити конкретні веб-сайти, програми, файли або раніше виявлені подвиги з майбутніх сканувань. Знову ж, інтерфейс швидкий та інтуїтивно зрозумілий.

Захист

Зловмисні програми в цій області впали. Починаючи з 2015 року, він не перевірявся в жодній із трьох лабораторій, якими ми користуємось. Це вічність у комп’ютерному світі.

З цього часу Malwarebytes поєднував програмне забезпечення для відновлення зі своїм антивірусним пакетом. Найближче до вас залишилося, якщо ви відпустите безкоштовний пакет Premium після 14-денної пробної версії. Кожна функція, крім функції відновлення, після цього вимикається.

Ми також використовуємо Організацію стандартів тестування проти зловмисного програмного забезпечення для перевірки параметрів функцій та веб-сайту Wicar для оцінки ефективності захисту.

Amtso запускає антивірусне програмне забезпечення шляхом ретельної перевірки його здатності керувати завантаженням шкідливих програм, стислих шкідливих програм, потенційно небажаних програм, фішингу та захисту від хмар. Зловмисні програми не вдалися до всіх. Ми протестували його на кількох типах заражених поштових файлів, і жоден із них не зафіксував.

Windows Defender, який ми відключили, натягнув на себе Дракулу і повернувся до життя, щоб спіймати два заражені файли, за які Malwarebytes сказав, що добре.

Wicar проводить більшість тих самих тестів, додавши троянський веб-сайт, на який зловмисники Malwarebytes зловили і перешкодили нам отримати доступ. Це було єдине випробування, яке воно пройшло.

Malwarebytes-34-website-trojan-dete-report

Amtso та Wicar використовують стандартний антивірусний тестовий файл EICAR, який загальновизнаний для використання у тестуванні. Файл нешкідливий. Він використовується лише для того, щоб допомогти користувачам перевірити, чи правильно налаштовано та працює їх антивірусне програмне забезпечення. Ми дозволяємо встановити Malwarebytes з його типовими налаштуваннями, і він пропустив усе, крім одного трояна. Такий виступ неприйнятний.

Однак, Malwarebytes призначений для очищення більше, ніж будь-що інше. На цьому фронті це відмінна програма. Однак для сканування в режимі реального часу ми радимо дотримуватися нашого кращого рейтингу постачальника Bitdefender (читайте наш огляд Bitdefender Antivirus).

Підтримка

Malwarebytes не має належної підтримки на своєму веб-сайті. Ми знайшли відео, а також варіанти спілкування в чаті та телефону, але результати не були вражаючими. Ми натиснули кнопку чату і отримали в основному порожній екран із повідомленням, що представники були недоступні.

Malwarebytes-36-повторень-недоступний

Клацання кнопки “контактна підтримка” було не набагато кращим.

Malwarebytes-37-contact-support-button

Це призвело нас до екрану, де нам запропонували створити квиток довідкової служби, не вказуючи, скільки часу буде потрібно для отримання відповіді. Ми вирішили не витрачати свій час, оскільки порядок роботи служби технічного обслуговування, як правило, становить у більшості компаній один-два дні.

Існує форум спільноти, але навігація по форумах може бути непростим завданням, коли ви шукаєте відповідь на певне запитання. Відео, які ми знайшли, є основними і не вникають у деталі. Вони в основному є для встановлення та використання програмного забезпечення. Враховуючи інтуїтивний характер інтерфейсу, вони здебільшого є зайвими.

Вирок

Malwarebytes має чудовий інтерфейс, безліч функцій, гарну структуру цін та інноваційну настройку, що дозволяє безкоштовно протестувати весь робочий пакет протягом 14 днів. Те, що тягне за собою, – це низька ефективність тесту та нестандартна підтримка клієнтів. Лабораторне тестування майже дорівнює нулю, і це не вдалося нашим тестуванням продуктивності, за винятком пошуку одного трояна на тестовому веб-сайті.

Чесно кажучи, компанія, можливо, вирішила відмовитися від використання антивірусного тестового файлу EICAR для свого програмного забезпечення. Оскільки файл нешкідливий, це нічого не шкодить. Ми не змогли зв’язатися з компанією, щоб запитати про це, проте, за відсутності протилежної інформації, нам доведеться брати результати тесту за номіналом.

Що ви думаєте про Malwarebytes? Це працює на вас? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map