Найкращий антивірус для Mac 2020: коригування для Apple

Отримання антивіруса – це важливий крок до захисту вашого комп’ютера. Тим не менше, відчувається, що користувачі Apple залишилися на морозі. Зважаючи на те, що більшість шкідливих програм націлена на Windows, Mac, здається, отримує додаткові версії встановленого програмного забезпечення або, що ще гірше, посередньо виділені варіанти.


У цьому посібнику з найкращим антивірусом для Mac ми розглянемо кілька доступних варіантів. Хоча більшість є частиною плану багатокористувацьких пристроїв, вони все ще пропонують відмінний захист та перелік функцій для завантаження.

Ми розберемося, як ми зробили вибір, проаналізуємо результати лабораторії та надамо інші причини, чому нам подобається кожен. Якщо ви є постійним читачем наших посібників, не дивно, що ми оцінили Bitdefender першим, але обов’язково прочитайте інші чотири вибори, якщо хочете отримати деякі варіанти. Ми також радимо прочитати нашу статтю про найкращий VPN для Mac для ще більшого захисту.

Найкращий антивірус для Mac 2020

Що робить антивірус найкращим для Mac?

За даними Net Marketshare, 88,13% усіх настільних комп’ютерів використовують Windows, і через це більшість зловмисних програм написані для її атаки. При цьому, на macOS припадає 9,27 відсотка частки ринку, що не є незначним. Користувачам Apple є лише інший набір загроз.

Антивіруси структуровані по-різному на macOS, оскільки вони шукають різні зловмисні програми, які поводяться по-різному. Це не так просто, як трохи переписати програмне забезпечення для роботи в операційній системі. Це означає, що деякі найкращі антивірусні програми не доступні для macOS, або, що ще гірше, не є корисними.

Наша головна стурбованість полягає в тому, що антивірус Mac не зможе стати проти списку загроз, з якими стикаються продукти Apple. Хоча застосовуються ті самі методи кіберзлочинності, програми можуть відрізнятися. Ми порадилися з трьома незалежними лабораторіями, щоб знайти найбільш безпечні варіанти macOS на ринку.

Захист від відомих загроз важливий, але простий. Ми також розглядали захист кожного антивіруса в реальному часі, а також те, як це було зроблено із зловмисним програмним забезпеченням із нульовим днем, що є атаками, здійсненими в той самий день, коли стане відомо про подвиг.

Безпека є нашим першочерговим завданням, але є й інші важливі сфери. Ми розглянули зручність використання кожної програми, включаючи їхні режими сканування та налаштування, щоб побачити, наскільки вони добре збалансували її з потужністю.

По мірі того, як антивіруси розвивалися, вони додавали більше можливостей, тож ми також розглянули, що ще надається в кожному пакеті безпеки. Сюди входять такі речі, як захист веб-камери, що є першою рекомендацією в нашому посібнику щодо забезпечення безпеки веб-камери.

Не існує стільки антивірусів для macOS, скільки для Windows, тому ціна не є великим фактором. Ми розглядали це, але не ціною функцій або, особливо, безпеки. Якщо є вільний план, це плюс, але лише якщо антивірус задовольнив інші наші критерії.

Не забудьте ознайомитися з нашим посібником з найкращого безкоштовного антивірусу, якщо ви хочете заощадити гроші.

1. Найкращий антивірус для Mac: Bitdefender

Bitdefender має одні з найкращих показників захисту для Mac. Компанія AV-Test отримала ідеальний бал у своєму аналізі за червень 2018 року. Це було на 100 відсотків ефективно проти 507 зразків шкідливих програм, виявлених за чотири тижні, що ведуть до тесту.

Середній показник по галузі в той час становив жалюгідні 95,5 відсотка.

Bitdefender-Mac

Ефективність Bitdefender теж відмінна. AV-Test встановив, що він уповільнив роботу машини, щонайменше, на 1 відсоток під час завантаження програм та копіювання файлів. Середня галузь – 12 відсотків для завантаження та 16 відсотків для копіювання файлів.

AV-Comparatives знайшов подібні результати. З 310 зразків Bitdefender був 100-відсотковим ефективним. У квітні 2018 року лабораторія не має номерів для продуктивності macOS, але Bitdefender отримав розширений рейтинг +, найвищий можливий рівень.

Третя лабораторія, на яку ми посилаємося, MRG Effitas, не має результатів Mac, але вона видала Bitdefender сертифікат рівня 1 у своєму повному спектрі спектру Q1, тобто він заблокував 100 відсотків загроз.

Проте тести були зроблені на Windows 10, тому результатів macOS для порівняння немає. Незважаючи на це, враховуючи результати AV-Test та AV-Comparatives, цілком ймовірно, що варіант Apple Bitdefender добре вийшов.

Інші причини, які нам подобаються Bitdefender

Bitdefender має великі показники захисту, але для цього також набагато більше. Користувацький інтерфейс, хоча і дещо відрізняється від версії Windows, є чудовим. Ви можете побачити свій поточний статус системи, увімкнути захист Інтернету та запустити швидке, системне чи користувацьке сканування.

Також в ньому є невеликий розділ для автопілоту, який є автоматизованою системою рекомендацій щодо безпеки Bitdefender. Це дасть вам знати про вразливості вашого пристрою та кроки, які ви можете вжити для їх усунення.

Домашня сторінка Bitdefender

Також є захист від компенсації у вигляді безпечних файлів. Ця функція відстежує вказані вами файли та папки та блокує зміни до них. Якщо ви не знайомі з цією шкідливою шкідливою програмою, прочитайте наш посібник про те, що таке викуп.

Bitdefender постійно перебуває на найвищому рівні захисту, зручності використання та особливостей. Це теж дешево, план трьох пристроїв коштуватиме близько 50 доларів на рік. Ви також можете використовувати Total Security – план з декількома пристроями, що забезпечує до 10 пристроїв Windows, macOS, iOS або Android.

Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Bitdefender або завантажити безкоштовну 30-денну пробну версію.

2. Тенденційний мікровірус

Trend Micro має антивірус для одного Mac, але він блищать своїм планом на багато пристроїв Maximum Security. Він отримав відмінні результати захисту macOS, а AV-Test присвоїв йому ідеальний бал у захисті та продуктивності.

Trend-Micro-Mac

Він був на 100 відсотків ефективним у тестах на зловмисне програмне забезпечення, кращий, ніж середній показник у 95,5 відсотка. Показники продуктивності теж вражаючі, але не настільки, як Bitdefender. Завантаження часто використовуваних додатків призвело до сповільнення на 1 відсоток, а копіювання файлів призвело до 3-відсоткового сповільнення. І все-таки результати були набагато кращими за середні по галузі.

AV-Comparatives також визнала його на 100 відсотків ефективним. Як і у Bitdefender, для продуктивності немає номерів macOS, але результати Windows були пристойними. Trend Micro перейшов між отриманням стандартних та розширених рейтингів від AV-Comparatives. Найсвіжіший тест нагородив Trend Micro однією з трьох зірок за продуктивність.

Компанія MRG Effitas отримала Trend Micro Maximum Security сертифікат рівня 2 у своєму повному спектрі Q2. Це означає, що Trend Micro заблокував щонайменше 98 відсотків загроз. Сервіс успішно працював у всіх тестах, за винятком блокування потенційно небажаних додатків.

Ці тести були зроблені в Windows, але MRG Effitas оцінив “Максимальну безпеку”, план мультипристроїв у цілому.

Інші причини, які нам подобаються в тенденції Micro

Trend Micro пристойний як продукт Mac, що пропонує захист від викупового програмного забезпечення, викрадачів браузера та інше для однієї машини macOS. Однак, пакет Maximum Security набагато кращий.

За подвійну ціну ви можете захистити до 10 пристроїв за допомогою Windows, macOS, iOS або Android. Максимальна безпека також має інші функції, включаючи оптимізатор системи, який допоможе вам позбутися від сторонніх файлів та менеджера паролів. Однак останній не є одним з найкращих менеджерів паролів.

Тенденційна база знань мікро

Він також має Trend Micro Pay Guard, який забезпечує додатковий захист при користуванні онлайн-касами. Pay Guard ізолює ваше з’єднання та стежить за ненормальною поведінкою у веб-переглядачі. Якщо щось є підозрілим, воно відключить вас, щоб зберегти вашу інформацію від крадіжки особистих даних.

Trend Micro має вражаючі результати захисту, і єдиний план macOS захистить ваш браузер і робочий стіл від загроз. У міру збільшення ризику для мобільних пристроїв Maximum Security виглядає привабливіше. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Trend Micro Antivirus + або завантажити безкоштовну пробну версію.

3. Нортон Безпека

На відміну від інших провайдерів, які мають специфічний для Mac продукт, Norton пропонує всю свою лінійку для Windows або macOS. План одного пристрою є дорогим, однак, особливо враховуючи, що ви можете захистити до 10 пристроїв приблизно на $ 20 більше. Однак, незалежно від того, який план ви вибрали, ви отримаєте той самий рівень захисту.

best-antivirus-for-mac-norton

AV-Test присудив Нортону ідеальний бал у захисті та продуктивності. Це було на 100 відсотків ефективно проти 507 зразків зловмисного програмного забезпечення macOS, що перевищує середній показник 95,5 відсотка в той час.

Хоча він набрав шість із шести балів за ефективність, Нортон не має відбитків від Trend Micro або Bitdefender. Це уповільнило тест-апарат на 5 відсотків при завантаженні часто використовуваних програм та на 1 відсоток при копіюванні файлів.

AV-Comparatives не має результатів macOS для Norton, але результати Windows вражають. Він заблокував 100 відсотків шкідливих програм під час тестування в серпні 2018 року. Останній тест на працездатність, проведений у квітні 2018 року, присудив Нортону розширений рейтинг і дві з трьох можливих зірок.

Результати Windows від MRG Effitas також були вражаючими. Під час аналізу повного спектру Q2, MRG Effitas нагородив Norton сертифікатом рівня 1, тобто блокував усі загрози. Багато загроз було заблоковано за допомогою моніторингу поведінки, тобто захист Нортона від зловмисного програмного забезпечення, котре нульовий день має бути хорошим.

Інші причини, які нам подобаються Нортону

Всі плани Нортона поставляються зі стовідсотковою гарантією. Це означає, що ваша машина залишатиметься без шкідливих програм. Якщо цього не відбудеться, Нортон поверне вам гроші. Хоча гарантія покладається на всі плани, недорогий стандарт безпеки Norton не настільки привабливий, як інші варіанти.

Він може захистити один пристрій від зловмисного програмного забезпечення, але це все. Ідеальний план – Norton Security Premium, який може захищати до 10 пристроїв за допомогою Windows, macOS, Android або iOS та постачається з 25 ГБ безпечного сховища для завантаження. Це не багато в порівнянні з найкращими постачальниками хмарних сховищ, але це щось.

Нортон-база знань

Дорожчий Norton Security Deluxe оснащений усіма функціями Premium, окрім захисту від крадіжок посвідчень LifeLock. Пакет LifeLock страхує вас на суму до 1 мільйона доларів. Він також стежить за вашим кредитним звітом та темною павутиною для ознак крадіжок особи.

Є й інші корисні функції, зокрема диспетчер паролів, який не так добре, як Dashlane, але виконує роботу (читайте наш огляд Dashlane). Ви можете дізнатися більше про функції в нашому огляді Norton Security або завантажити безкоштовну пробну версію Norton Security Premium.

4. Антивірус Касперського

Касперський заробив місце в нашому посібнику з найбільш захищеного антивірусного програмного забезпечення. Він має відмінні оцінки від лабораторій, на які ми посилаємося, та гарний набір функцій для завантаження. На відміну від інших провайдерів, у нього також є привабливий план для однієї Mac, хоча плани з багатьма пристроями можуть надавати більше цінності.

best-antivirus-for-mac-kaspersky

Він отримав шість із шести балів за захист від AV-Test, блокуючи всі 507 використаних зразків. Хоча це не заробило у виконанні. Касперський втратив пів очка через посередні результати в тесті копіювання файлів.

Це уповільнило тестову машину на 2 відсотки під час завантаження часто використовуваних додатків, що не так добре, як наші попередні три варіанти, але все-таки краще, ніж 12-відсоткове середнє значення в галузі. Це було гірше, ніж середній показник у галузі при копіюванні файлів, хоча уповільнив роботу машини на 19 відсотків.

Компанія AV-Comparatives затвердила її під час її тестування в липні 2018 року. Касперський заблокував 100 відсотків із 310 використаних зразків. Результати роботи Windows також були чудовими. Касперський заробив розширений + рейтинг у квітні 2018 року, який він підтримує з жовтня 2014 року.

Це був також один із лише трьох антивірусів, які отримали сертифікацію рівня 1 в аналізі повного спектру Q1 та Q2 від MRG Effitas. Як і Нортон, багато зразків були заблоковані моніторингом поведінки, тобто захист від зловмисного програмного забезпечення з нульовим днем ​​має бути хорошим.

Інші причини, які нам подобаються Касперському

Нам подобаються особливості та ціни Касперського, але ми маємо занепокоєння щодо конфіденційності, які не дозволяють нам прямо рекомендувати його. Незважаючи на це, як антивірус, що відрізняється особливими характеристиками, за вигідною ціною, важко не врахувати його.

Він постачається із Safe Money, менеджером паролів, VPN та іншим. Безпечні гроші – це безпечний банківський режим, який ізолює ваше з’єднання з порталом платежів від інших мережевих підключень. Навіть якщо ви мали зловмисне програмне забезпечення, яке могло перервати ваше звичайне з’єднання, Safe Money захистить вас від цього.

VPN, однак, не вражає. Його надає Hotspot Shield, постачальник, якого ми не приймали доброзичливо в нашому огляді Hotspot Shield, і ви обмежуєтесь 200MB на день, якщо не оновите.

Касперський-Сейф-Гроші

Краще використовувати одну з наших кращих постачальників VPN, наприклад ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN).

Менеджер паролів – це чудово, як ви можете прочитати в нашому огляді Kaspersky Password Manager.

Для захисту на одному Mac або захисту на пристроях із цілковитою захищеністю Касперський є прекрасним вибором. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Антивірусу Касперського або завантажити безкоштовну пробну версію, щоб побачити, як вам це подобається.

5. Intego VirusBarrier

Intego – ексклюзивний антивірус для Mac, який також отримав високі оцінки за захист. Хоча програма специфічна для Macs, вона захищає від шкідливих програм macOS, OS X та Windows. Він також охороняє мережеві та фішинг-загрози.

Intego-Mac
© Cloudwards.net

AV-Test присвоїв їй ідеальний бал у захисті та продуктивності. Це було на 100 відсотків ефективніше, на 4,5 відсотка краще, ніж середній показник по галузі, проти 507 зразків зловмисних програм, які використовувала лабораторія під час тестування у червні 2018 року.

Показники продуктивності були майже такі ж хороші, як і Bitdefender. Це сповільнило тест-апарат на 1 відсоток при завантаженні часто використовуваних програм і на 3 відсотки при копіюванні файлів. Він підтримував, як мінімум, 10 відсотків більш високу швидкість порівняно з середньою галуззю.

Компанія AV-Comparatives виявила, що вона заблокувала 100-відсоткове виявлення шкідливих програм під час тестування в липні 2018 року. Оскільки Intego є ексклюзивним для Macs, немає ніяких номерів продуктивності Windows для посилання.

MRG Effitas не має результатів для Intego.

Інші причини, які нам подобаються Intego

Intego може захистити один-п’ять Macs від зловмисного програмного забезпечення. Комплектація Mac Premium Premium вищого рівня теж недорога. Ви можете захистити п’ять пристроїв приблизно за 100 доларів на рік, що є хорошим курсом, враховуючи набір функцій, що входять.

Основна особливість – це VirusBarrier, який захищає вас від зловмисного програмного забезпечення в режимі реального часу. Intego також включає NetBarrier і ContentBarrier. Перший – це брандмауер, який відстежує мережеві з’єднання, а останній надає батьківський контроль, щоб захистити дітей в Інтернеті.

Інтего-домашня сторінка-2018
© Cloudwards.net

Наша улюблена особливість – це пральна машина, програма для чищення програмного забезпечення Mac, яка сканує ваш пристрій на надмірні чи непотрібні файли та видаляє їх. Це включає такі речі, як кеші, які більше не потрібні, та сторонні мовні файли.

Поки Intego не захищає машини Windows, ви можете придбати захист Windows під час виїзду. Intego є партнером Panda Security для захисту Windows, гідного постачальника, який, на жаль, втрачає трохи блиску через низьку продуктивність. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді безпеки Panda.

Фінальні думки

Користувачам Mac важко знайти надійний антивірус. У більшості випадків відчувається, що версії macOS – це думка. Наші п’ять виборців отримали високі бали від незалежних лабораторій і також мають хороший список функцій.

За винятком Касперського, плани, що мають одиночний Mac, відчувають себе мляво. На щастя, Bitdefender, Norton та Trend Micro пропонують плани на різних пристроях, які захищають ваш робочий стіл та мобільний пристрій.

Видатні шанувальники Apple захочуть ознайомитись із нашою статтею про найкраще хмарне сховище для Mac, а також про нашу кращу копію резервної копії Mac.

Який антивірус Mac ви використовуєте? Повідомте нас у коментарях і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map