Bitdefender vs Avast: що слід вибрати в 2020 році?

Bitdefender – один з найкращих доступних антивірусних продуктів. Він має відмінні показники захисту, широкий спектр функцій та прийнятну ціну для завантаження. У Avast, хоча бракує деяких із цих напрямків, є такий щедрий безкоштовний план, який може змусити вас двічі задуматися над оновленням.


У цьому порівнянні Bitdefender та Avast ми допоможемо вам вирішити, чи варто оновлення. Хоча ви можете отримати багато безкоштовного пробігу захисту за допомогою Avast, додаткові функції та захист можуть підштовхнути вас до підписки на Bitdefender.

Ми надамо огляд цих продуктів у п’ять раундів. Якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію про будь-яку послугу, переконайтесь, що ви прочитали наш огляд Bitdefender Antivirus або наш огляд Avast Pro.

Налаштування бою: Bitdefender проти Avast

Bitdefender та Avast звертаються до різних ринків. У Bitdefender є скромний діапазон планів, які, хоча і спочатку дорожче, досягають меншої швидкості. Avast, з іншого боку, залучає користувачів до щедрого безкоштовного плану, щоб рекламувати функцію, упаковану, але дорожчий пакет безпеки.

Однак різні бізнес-моделі не пояснюють, що саме вам підходить. Ціна – це врахування, але лише окрема частина нашого порівняння. Ми будемо порівнювати Bitdefender та Avast, використовуючи ті самі критерії, які ми використовували в нашому найкращому посібнику з антивірусного програмного забезпечення.

Вони змагатимуться за функції, ціни, зручність, захист та підтримку. Ми розглянемо те, що пропонують провайдери у кожному розділі, дамо роздуми про те, як вони порівнюють, та визначимо переможця. Незалежно від того, який постачальник заявить, щонайменше три з п’яти раундів виграють порівняння.

На відміну від порівняння Бітдефедера проти Касперського, цей поляризується. Хоча є деяка гнучкість у нашій оцінці, є достатньо суттєвих відмінностей між цими двома постачальниками, щоб зробити виграш конкретним.

Незважаючи на те, ми рекомендуємо прочитати кожен розділ, а не просто перебирати переможців. Те, що нам подобається або не подобається у конкретному провайдері, не стосується всіх, тому невеликі відмінності, такі як відсутність певної функції, можуть не стати для вас порушником..

1

Особливості

Особливості важливі для сучасного антивірусу. Навіть безкоштовна пропозиція Avast оснащена функціями, які виходять за рамки виявлення та видалення зловмисного програмного забезпечення. Ми розглянемо комплекти безпеки, які створили Bitdefender та Avast, та оцінимо загальну якість включених додаткових даних.

Bitdefender

Bitdefender має чудовий спектр функцій, які розвиваються в міру збільшення цін на плани. Найдорожчий план Total Security є вітриною цих функцій. Недорогі плани, такі як Antivirus Plus, також мають хороший спектр функцій, але не мають основних функцій безпеки, таких як батьківський контроль та попередження веб-атак..

Загальна безпека вражає. У вас є доступ до менеджера паролів і обмеженого VPN. Менеджер паролів є основним. Він має можливість зберігати паролі, кредитні картки та посвідчення особи та автоматично заповнювати їх у своєму браузері. Хоча спеціалізований менеджер паролів, наприклад Dashlane, має кращі функції (читайте наш огляд Dashlane).

Bitdefender-Wallet

VPN – це більше випробування, ніж будь-що інше. Перед оновленням ви можете використовувати до 200 Мб на день. Він схожий на включений VPN Касперського (читайте наш огляд антивірусу Касперського), що працює на екрані Hotspot Shield (читайте наш огляд Hotspot Shield).

Цей невеликий об’єм даних може обійти небезпеку загальнодоступного Wi-Fi, і, для нетехнологів, ми вважаємо, що це приємне включення. Однак ви можете отримати більше даних та кращу безпеку безкоштовно. Наприклад, Windscribe має один з найбільш щедрих безкоштовних VPN-планів, які ми бачили (читайте наш огляд Windscribe).

Основний набір безпеки також хороший. Bitdefender включає багатошаровий захист від викупу, який включає рівень захисту даних та постійний моніторинг ваших конфіденційних документів. Не забудьте прочитати наш посібник, що таке викуп, якщо ви не знайомі з цим шкідливим зловмисним програмним забезпеченням.

Наша улюблена безпечна функція – режим порятунку. Режим порятунку рятує ваш апарат навіть від найскладніших шкідливих програм, таких як руткіти. Ця форма зловмисного програмного забезпечення отримує глибокі дозволи користувачів, що робить його неможливим видалити. Режим порятунку дозволяє безпечно завантажувати машину та видаляти її.

Є також багато інших функцій, зокрема захист соціальної мережі, радник безпеки Wi-Fi та захист веб-камери (наша перша рекомендація в нашому посібнику щодо забезпечення безпеки веб-камери). У Bitdefender є надійний набір функцій, і, хоча дистрибуція дивна, є ще багато чого сподобатися.

Avast

Avast має більш тривалий і дорожчий список планів. Особливості, які Bitdefender пропонує в якості пробної версії, хоча, наприклад, VPN, включені як повноцінні сервіси в план верхнього рівня Avast. Що нас найбільше вражає – це безкоштовна пропозиція Avast.

Безкоштовна версія Avast забезпечує основний захист від зловмисного програмного забезпечення в режимі реального часу, а також консультанта з безпеки WiFi та менеджера паролів. Ці функції заслужили це місце в нашому посібнику з найкращого безкоштовного антивірусного програмного забезпечення. Однак у ньому відсутні прогресивні заходи захисту, щоб уберегтися від таких речей, як спроби фішингу.

Менеджер паролів Avast Pro

Як тільки ви почнете платити, функції стануть більш надійними. Інтернет-безпека включає в себе додатковий рівень захисту від вимушеного програмного забезпечення, фішинг-виробництва, вдосконалений брандмауер, шкідливий захист веб-сайту і, наша улюблена функція, режим Sandbox.

Інспектор Avast Wifi

Avast Sandbox дозволяє запускати підозрілі програми у захищеному середовищі та бачити, як вони ведуть себе. Якщо ви завантажуєте сумнівний торрент (прочитайте найкращий VPN для торрентінгу), наприклад, ви можете відкрити файл у Sandbox, не ризикуючи вплинути на вашу локальну машину.

У верхній частині лінійки – Avast Ultimate, який включає 130 доларів у додатковій формі. Ви можете використовувати Avast SecureLine VPN, Avast Cleanup Premium та Avast Passwords Premium. VPN не чудовий сам по собі, але цілком пристойний як безкоштовне включення. Ви можете прочитати про це в нашому огляді Avast SecureLine VPN.

Passwords Premium не пропонує багато в порівнянні з найкращими менеджерами паролів. Основні його функції – це вхід в один дотик на мобільних пристроях та Пароль Guardian, служба моніторингу, яка сповістить вас про порушення облікового запису. Як включення до Ultimate, це добре, але не варто 19,99 доларів на рік, а-ля карт запитувана ціна.

Очищення Premium, поодинці, варто оновити. Ця функція скануватиме вашу машину на предмет появи сторонніх файлів та видаляє їх, включаючи зламані або зайві записи реєстру, старі файли кешу тощо. Він також проаналізує фонові програми та послуги, щоб ви могли прискорити роботу машини.

Avast має більш довгий перелік функцій з більш високою ціною, щоб відповідати. Додаткові послуги, що входять до програми Ultimate, відрізняють її від Bitdefender. Однак, ігноруючи цей план вищого рівня, функції подібні, просто розподіляються по-різному.

Думки круглі

Про Avast дуже багато подобається, особливо в топовому. Пісочниця, очищення та SecureLine – всі привабливі функції. Однак прості доповнення, такі як Bitdefender Photon, яке аналізує ваше апаратне та програмне забезпечення для оптимізації сканування, відсутні..

Навіть як включення, VPN і менеджер паролів від Avast в кращому випадку є підрозділом, і, здається, ці функції були висунуті на перший план в жертву простих, але потужних функцій. Bitdefender має кращий спектр функцій захисту за нижчою ціною, і ви можете купувати послуги з очищення, менеджера паролів та VPN a la carte.

Раунд: Особливості точки для антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип Avast Pro

2

Ціноутворення

З безліччю безкоштовних і недорогих антивірусів, які важко обгрунтувати, важко виправдати високу ціну. Ми розглянемо лінійку планів, що пропонують Avast та Bitdefender, і порівняємо функції в контексті вартості.

Bitdefender

Bitdefender має просту, три планувальну лінійку, яка включає додаткові функції у міру збільшення ціни. У той час як два недорогі плани – Антивірус Плюс та Інтернет-безпека – лише Windows, верхня частина лінії Total Security може захистити до 10 пристроїв у Windows, macOS, iOS та Android (вигравши це виграшне місце у нашому найкращому антивірусі для вибору Android ; Аваст забив п’яте місце).

Антивірус Плюс, який може охопити від одного до 10 ПК, на початковому терміні коштує недорого. Як не дивно, Bitdefender пропонує лише цінові акції на плани з трьома ПК. Якщо ви хочете придбати його за один, п’ять або 10 машин, вам доведеться заплатити повну ставку.

Це компенсується довгостроковими планами. Ви можете придбати до трьох років наперед за акційною ціною. Незважаючи на те, що ціна щорічно однакова, це дає вам більше часу до початку курсу оновлення.

Інтернет-безпека працює так само. Ви можете придбати захист від одного до 10 комп’ютерів Windows на термін до трьох років. Як і Антивірус Плюс, акційна ставка застосовується лише при купівлі захисту трьох пристроїв.

Хоча це лише 5 доларів більше, і цей хліб легко заробляє. Internet Security додає такі функції, як батьківський контроль, захист веб-камери та радник з безпеки Wi-Fi. Сюди також входять безпечні файли, які додають ще один шар захисту від випробувань.

Найпривабливіший план – Total Security, не тільки за його здатність захищати декілька операційних систем, але і за відмінні акційні ціни. Він може захищати п’ять або 10 пристроїв одночасно до трьох років. Незалежно від того, скільки пристроїв ви використовуєте або на скільки років, ви отримаєте знижену початкову ціну.

Такі функції, як батьківський контроль, виглядають більш привабливо в контексті плану з кількома пристроями. Якщо ви захищаєте 10 пристроїв, ці пристрої, ймовірно, охоплюють щонайменше дві різні операційні системи, і Total Security дає вам можливість захищати та контролювати все.

Акційні ставки в усьому світі відмінні. Темпи поновлення теж непогані, нарівні з іншими антивірусними засобами на ринку. Підтримка Bitdefender для декількох пристроїв та довгий список функцій роблять його відмінним значенням навіть після оновлення.

Avast

Avast може захищати ті самі ОС, що і Bitdefender, але не в одному плані. Існує поділ між функціями та підтримуваними операційними системами, що означає, що ви витратите більше коштів на функції, які Bitdefender включає безкоштовно.

Усі плани Avast, за винятком Ultimate, можуть захищати від одного до 10 комп’ютерів, але не існує в наявності плану з кількома пристроями. Якщо ви хочете захистити свій мобільний пристрій, вам потрібно буде придбати захист для Android окремо. Хоча ви можете встановити VPN та менеджер паролів на пристроях iOS, антивірусу iOS немає (саме тому він не вніс наш список найкращих антивірусів для Mac).

Avast пропонує безкоштовні плани для macOS та Android, які можуть імітувати план із кількома пристроями. Однак, як і Avast Free у Windows, постійно надходять запити на оновлення. Також важко обгрунтувати симуляцію, коли Bitdefender пропонує справжній захист для декількох пристроїв.

Наш улюблений план, Ultimate, може також захистити лише один пристрій. Хоча всі інші плани можуть підтримувати одну, три, п’ять чи 10 машин, Ultimate може підтримувати лише одну. Ultimate – це лише Avast Premier з додатками, тому його нездатність захистити кілька машин не має сенсу.

Усі ціни теж для одного пристрою. Наприклад, Інтернет-безпека вимагає понад 100 доларів на додаток до базової ціни для захисту 10 пристроїв. На відміну від інших планів на багато пристроїв, ціна за пристрій фактично зростає, коли ви додаєте більше до свого плану.

Якщо ви лише користувач Windows, то ставки не жахливі. Ціни для одного пристрою скромні, і тут є вражаючий перелік функцій. Будь-який інший сценарій робить бізнес-модель Avast дурною у порівнянні з Bitdefender.

Круглі дві думки

Обмежений асортимент Avast та бізнес-модель a la carte можуть працювати для вас. Однак необхідність захисту на мобільних пристроях в рамках одного плану не можна ігнорувати. Bitdefender має більш логічну лінійку антивірусів, яка сподобається більш широкому колу користувачів.

Раунд: Точка ціни на антивірус Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип Avast Pro

3

Зручність у користуванні

Антивіруси складніші, ніж раніше, тому важливо осмислити всі функції. Ми розглянемо інтерфейси пропозиції Bitdefender та Avast, а також налаштування безпеки, наприклад режими сканування..

Bitdefender

Bitdefender дуже простий у використанні, багато в чому завдяки своїй функції «швидких дій» та профілів продуктивності. Він також має потужну потужність, що, на щастя, не перешкоджає зручності використання.

Однак установка займає певний час. Виконаний файл Bitdefender має розмір половини гігабайт, і на тестування нам знадобилося більше 10 хвилин. Це антитеза ефективної установки Webroot (читайте наш огляд Webroot SecureAnywhere).

Як тільки установка закінчена, все виглядає вгору. Найкраща особливість Bitdefender – це “швидкі дії”. На головному екрані інтерфейсу користувача є п’ять плиток, які ви налаштовуєте за допомогою різних функцій для легкого доступу. Якщо ви користуєтеся безкоштовною пробною версією, для оновлення реклами виділяється одна з плиток.

Bitdefender-інтерфейс

Наша конфігурація використовувала інші чотири плитки для швидкого сканування, VPN, повного сканування системи та SafePay, безпечного банківського режиму.

Швидкі дії працюють настільки добре, оскільки вони дозволяють виконувати дії з головного екрану інтерфейсу користувача. Не потрібно входити в налаштування, наприклад, для запуску сканування. Все, що ви хочете, є там, коли ви відкриваєте програму.

Над вашими діями ви знайдете автопілот Bitdefender. Автопілот – це система рекомендацій щодо безпеки, яка використовує те, що є на вашому апараті, для розпізнавання потенційних вразливих місць. Це також дасть вам правильні дії для виправлення цих вразливих місць.

Bitdefender включає профілі продуктивності, які можуть оптимізувати вплив системи на використання антивірусу. Профілі фокусують ресурси в деяких областях, а інші придушують їх, залежно від того, що ви робите. Наприклад, профіль “робота” підвищить захист електронної пошти, а профіль “фільм” придушить сповіщення.

Bitdefender-Profile-Settings

Якщо ваш план підтримує більше одного пристрою, то Bitdefender Central буде корисним. Це веб-інтерфейс для контролю всіх пристроїв, до яких можна отримати доступ на будь-якій машині. Центральний покаже вам загальний захист, а також будь-які сповіщення для кожного з ваших пристроїв.

Bitdefender-Central-Interface

Інтерфейс Bitdefender простий у використанні, але досвід покращується завдяки швидким діям та профілям. Для розпакування також є багато сил. Ми не могли б придумати кращий спосіб використовувати антивірус.

Avast

На відміну від попередніх раундів, Avast тут налаштовує хороший бій. Хоча у нього відсутні швидкі дії та профілі, він все ще має один з найкращих антивірусних інтерфейсів. Однак якщо ви використовуєте недорогий або безкоштовний план, у клієнта надто багато клопотань про оновлення.

Avast затьмарить деякі функції в інтерфейсі та покаже замок поруч. Це заблоковані функції, які не входять у ваш план. Аналогічно клопотанням Bitdefender про оновлення, ми не маємо на увазі заблоковані функції, що відображаються в інтерфейсі як тонкий поштовх для оновлення..

Навігація Avast Pro

Не всі функції такі. Деякі, наприклад VPN, відображаються як і будь-які інші функції. Після натискання на нього ви перейшли на сторінку оформлення замовлення, щоб придбати її. Ця зворотна реклама відключає нас від інтерфейсу Avast.

Діяти так, ніби функція включена, коли вона є не лише недоброзичливою, але і заплутаною.

Поки ви дізнаєтеся, що є, а що не включено, інтерфейс не поганий. Avast включає чотири режими сканування. Ви націлили, повне і завантажувальне сканування, а також Smart Сканування, які є нашими улюбленими. Смарт-скани запускають звичайну антивірусну перевірку, а також перевіряють наявність мережевих загроз, підозрілих розширень браузера, вразливих програм та продуктивності.

Режими сканування Avast Pro

Якщо у вас є Avast Ultimate, ви можете вирішити всі ці проблеми. Якщо ні, ще є ще клопотання щодо оновлення. Ви можете вирішити деякі проблеми, але такі речі, як проблеми з продуктивністю, і надалі будуть наганяти вас.

Усі плани оснащені браузером Avast Secure, який також доступний безкоштовно. Безпечний браузер – це браузер на основі хрому, який має вбудовані розширення, такі як адблок та моніторинг у реальному часі. Це звичний макет, але йому не вистачає інтеграції Chrome із Google.

Безпечний браузер Avast Pro

Прикро, що Avast бомбардує користувачів рекламою. Інтерфейс відмінний, з логічним розташуванням і великою кількістю енергії. Однак постійне використання ручної рекламної практики призводить до втрати блиску.

Три круглі думки

Avast має чудовий інтерфейс, і якщо ви можете розібратися з рекламою, це гідний конкурент на Bitdefender. Однак у Bitdefender є не тільки менше реклами, але й такі функції, як швидкі дії та профілі продуктивності, що робить її більш привабливою опцією в цілому.

Раунд: пункт зручності для антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип Avast Pro

4

Захист

Найважливіший аспект антивірусу – наскільки він безпечний для вас. Ми будемо порівнювати найсвіжіші результати AV-Test, AV-Comparatives та MRG-Effitas, щоб перевірити, чи безпечніше Bitdefender або Avast. Ми також розглянемо показники ефективності, щоб оцінити, наскільки вони голодні в системі.

Bitdefender

Bitdefender має найефективніші результати, які ми бачили з будь-якого антивірусу. Це був наш перший вибір для найбезпечнішого антивірусу. Він також має легкий дотик до системних ресурсів, хоча він важчий, ніж у інших постачальників. Незважаючи на це, додавання профілів продуктивності та оптимізації обладнання обходять це питання.

Компанія AV-Test присвоїла їй ідеальний бал на тестуванні в серпні 2018 року. Bitdefender виявився на 100 відсотків ефективним проти поширеного і зловмисного програмного забезпечення з нульовим днем. У AV-тесті було використано всього лише 200 тисяч проб. Середній показник в галузі за цей часовий проміжок становив 100 відсотків, тому, з огляду на це Bitdefender виглядає менш вражаюче.

Захищений Bitdefender-веб-сайт

Безперечні результати захисту Bitdefender – це правило, не виняток. У квітні, коли середня галузь склала 99,5 відсотка, AV-Test все ще виявив його на 100 відсотків ефективним проти поширеного і зловмисного програмного забезпечення з нульовим днем..

Результати роботи не чудові. Хоча AV-Test присвоював Bitdefender ідеальний бал у продуктивності, він їсть більше системних ресурсів, ніж середній антивірус. Bitdefender уповільнив роботу машини на 25 відсотків під час запуску популярних веб-сайтів – тест, де середній показник по галузі склав лише 15 відсотків.

Хоча Bitdefender є рівним або кращим у всіх інших категоріях продуктивності.

AV-Comparatives знайшов подібні результати. Під час тестування в серпні 2018 року Bitdefender блокував 100 відсотків загроз, не маючи помилкових позитивних результатів. З 17 інших перевірених провайдерів Касперський був єдиним іншим антивірусом, який похвалився цими результатами.

Найновіші дані про продуктивність від AV-Comparatives – з квітня 2018 року. За ефективність Bitdefender отримали розширений + рейтинг, найвищий можливий рівень. Він підтримує цей рейтинг з жовтня 2012 року, коли отримав розширений рейтинг.

Компанія MRG-Effitas отримала сертифікат рівня 2 у своєму повному спектрі аналізу за ІІІ квартал 2018 року. Ця сертифікація означає, що вона заблокувала 98 відсотків зловмисного програмного забезпечення протягом усіх тестів. Переглядаючи результати, Bitdefender мав ідеальні результати у всіх категоріях, крім блокування рекламного ПЗ, де він пропустив п’ять із 20 використаних зразків.

Під час тестування за перший квартал 2018 року MRG-Effitas отримав сертифікат рівня 1, однак це означає, що він негайно заблокував усі загрози або через моніторинг поведінки.

Avast

Не дивно, що AV-Test також виявив Avast на 100 відсотків ефективним проти нульового дня та широко розповсюдженого зловмисного програмного забезпечення в серпні 2018 року, оскільки середній показник по галузі за цей час становив 100 відсотків. Повернувшись до місяця до липня, AV-Test виявив, що це лише 99,2 відсотка ефективності проти зловмисного програмного забезпечення з нульовим днем ​​та 99,9 відсотка проти поширеного зловмисного програмного забезпечення.

Квітневі результати гірші. Avast підтримував 99,9-відсотковий захист від відомих зловмисних програм, але знизився до 98,9 відсотка проти нульових днів атак.

Виявлена ​​загроза Avast Pro

Він також має менші, ніж ідеальні результати роботи. Хоча Bitdefender також намагався під час запуску популярних веб-сайтів, AV-Test виявив Avast на чотири відсотки повільніше, виконуючи це ж завдання. Це також було повільніше при копіюванні файлів, але з меншим запасом.

AV-Comparatives знайшов хороші результати, але не на рівні Bitdefender. Під час тестування 193 частин живої шкідливої ​​програми в серпні 2018 року Avast був ефективним на 99,5 відсотка. Він мав три хибні позитиви – те саме, що і AVG (який використовує таку ж інфраструктуру безпеки, про яку ви можете прочитати в нашому огляді AVG).

Хоча результати роботи від AV-Comparatives відмінні. Найновіший тест у квітні 2018 року присвоїв йому три з трьох зірок та розширений + рейтинг. Він підтримує цей рейтинг, оскільки AV-Comparatives перевірив продукт, мінус невеликий проміжок в жовтні 2014 року, коли він впав до розширеного рейтингу.

Компанія MRG-Effitas отримала сертифікацію рівня 1 у своєму повному спектрі аналізу за 2 квартал 2018 року, тобто Avast заблокував усі загрози негайно або через захист поведінки. Під час цього ж тестування ESET Internet Security також отримав сертифікацію рівня 1 (читайте наш огляд ESET NOD32).

Bitdefender та Avast перемикають позиції в Q1 тестуванні, проте Bitdefender переходить з рівня 2 на рівень 1, а Avast падає в зворотному напрямку. Компанія Panda Internet Security приєдналася до другого рівня (читайте наш огляд Panda Security).

Круглі чотири думки

Залежно від лабораторії, на яку ви посилаєтеся, Bitdefender та Avast близькі за результатами захисту. Результати AV-тесту показують м’якість до нульового дня зловмисного програмного забезпечення на кінці Avast, що є важливим фактором, який слід враховувати.

Слід зазначити, що AV-Test оцінював Avast Free під час тестування платної версії Bitdefender. Теоретично безкоштовна версія Avast повинна забезпечити вам однаковий захист, принаймні від зловмисного програмного забезпечення. Поки ми маємо свої застереження щодо правомірності цього, нам доведеться дотримуватися цієї логіки цього раунду і присвоїти його Bitdefender.

Раунд: точка захисту від антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип Avast Pro

5

Підтримка

Підтримка не викликає великого занепокоєння, як захист, оскільки антивірус покликаний жити на вашій машині як мовчазний захисник. Тим не менше, оскільки пакети безпеки стають складнішими, виникає потреба у надійній системі підтримки.

Bitdefender

Bitdefender має найкращу підтримку, яку ми бачили від антивірусу. Існують варіанти контактів через чат, електронну пошту та телефон, а також глибоку базу знань, відеозаписи та форуми спільноти.

База знань розбивається між домашніми та діловими продуктами, а потім далі за окремими продуктами в цих діапазонах. Bitdefender підтримує статті ще в 2015 році, тому ви можете знайти підтримку на застарілих фрагментах програмного забезпечення.

Bitdefender-база знань

Більшість статей мають детальну інструкцію та скріншоти, але деякі з них мають супровідний відеоурок. Теми є основними, як-от встановити Bitdefender або обійти Центральний, але вони все ще приємне доповнення.

Пряма підтримка теж відмінна. Bitdefender відповів на наш електронний запит менше ніж за шість годин. Якщо вам потрібна більш негайна підтримка, ви можете зателефонувати Bitdefender цілодобово. Цілодобова підтримка телефонів пропонується у 16 ​​країнах, і якщо ви потрапляєте за межі цих локацій, ви можете скористатися всесвітньою англійською лінією підтримки.

Чат в реальному часі контролюється AI, тобто він спробує відповісти на ваше запитання, вказуючи на статті в базі знань. Це не обов’язково. У будь-який час під час чату ви можете надіслати запит на переведення до прямого агента.

Avast

Avast має посередню підтримку. Основна увага приділяється зробіть варіанти саморобки із заплутаною та обмежувальною контактною системою. База знань, однак, є сильною, а форуми активні, хоч і датовані.

База знань розділена за продуктами, кожен пропонує близько 20 записів. Їх так мало, тому що Avast висвітлює багато підстав у кожній статті. Однією темою вдасться ознайомитися з специфікою для різних операційних систем, наприклад, кожен розділ, включаючи покрокові інструкції та знімки екрана.

База знань Avast

Форуми активні, але датовані. Дизайн знайомий і охоплює кожен продукт, який пропонує Avast. Є понад мільйон активних користувачів, що робить це некрасивим, але неоціненним ресурсом підтримки.

Варіантів контактів сильно не вистачає. Підтримка телефону доступна для будь-яких питань передпродажної торгівлі, але оплата та технічна підтримка зарезервовані для електронної пошти. Користувачі Avast Free не мають доступу до жодної форми контакту.

Контактні обмеження виглядають як отримання грошей на Avast Total Care, службу підтримки, яка приноситиме вам 199 доларів щорічно. Агент Avast віддалено отримає доступ до вашої машини, розмістить її за проблеми та спробує реалізувати будь-які рішення. Приблизно у чотири рази більша вартість базового плану, здається, не варта.

П’ять круглих думок

Система підтримки Bitdefender є чудовою, а Avast – найкращою. Найбільший жереб Avast – це його чудова база знань, але Bitdefender цього департаменту не бракує. Крім того, безліч контактних варіантів та сучасний форум, зрозуміло переможець цього туру.

Раунд: Точка підтримки для антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип Avast Pro

6

Фінальні думки

Bitdefender спростив роботу Avast, вимагаючи перемоги в кожному раунді. Це наш перший вибір у антивірусному програмному забезпеченні, не лише проти Avast, але й проти решти антивірусного поля. Він охоплює всі основи антивірусу, зберігаючи розумну ціну.

Переможець: Bitdefender

Це не означає, що Avast не має заслуг. Хоча розподіл продуктів здається голодним грошей, вільний план дуже щедрий. Якщо ви шукаєте безкоштовний антивірус, Avast – це один з найкращих варіантів.

Вам більше подобається Avast або Bitdefender? Повідомте нас у коментарях і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me